Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srpski ne? Tu opciju na telefonu bas dosta koristim, a ako bi moglo i na satu to bi bilo super i onda ne vidim poentu kucanja poruka na satu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko realno može trajati baterija na S3 Frontier-u, star godinu i nešto, malo korišćen, zaista izgleda da je u očuvanom stanju ( kao nov što se kaže[emoji1])?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni ne može duže od jednog dana sa uključenim sync-ovima i sport režimom kada trčim i kada sam u teretani.
 
Koliko realno može trajati baterija na S3 Frontier-u, star godinu i nešto, malo korišćen, zaista izgleda da je u očuvanom stanju ( kao nov što se kaže[emoji1])?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Meni max dan i po do dva i to kad ga ne nosim stalno..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Godinu i po star, do 5 dana bez fitnes funkcija.

Samo AOD, notifikacije i step counter.

9ec87697fe91543132df596c00144943.jpg
 
Auu čoveče, od nepunog dana pa do celih 5 [emoji23]

Obzirom da bih i ja koristio sat za vreme trčanja, treninga, dosta notifikacija sigurno. To je onda više taj jedan - jedan i po dan..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Greška :D
Bez, naravno
Filip to, ili kako se već zove funkcija kad se okrene
 
Koliko € je ovaj Amazfit?
 
Dodato još WF u Huawei Health app za GT2. Izbrojao sam 114 ukupno.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozz da li neko ima problem da na GT 2 ne radi Vreme i Update Firmware-a?
P.S na koju drzavu da napravim ID za ostalenFaceWatch?

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
 
Da, velikoj većini ne radi
 
Kupio sam Samsung smartwatch i posto mi je to prvi pametni sat imao bih par pitanja...
Koju aplikaciju da instaliram za placanje jer gpay ne mogu da nadjem i zar na satu ne mogu da imam gmail, playstore i tako neke app? Vidim da samo ima Samsungova prodavnica i dosta ograniceno. Recimo Sportstracker koji koristim na telefonu isto ne mogu na sat, a vidim da ima strava app.
Hvala na pomoci.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Samsungovi satovi rade na Tizen a ne na android platformi tako da ništa od play prodavnice, samo ono što ima na Samsung prodavnici.
 
Kupio sam Samsung smartwatch i posto mi je to prvi pametni sat imao bih par pitanja...
Koju aplikaciju da instaliram za placanje jer gpay ne mogu da nadjem i zar na satu ne mogu da imam gmail, playstore i tako neke app? Vidim da samo ima Samsungova prodavnica i dosta ograniceno. Recimo Sportstracker koji koristim na telefonu isto ne mogu na sat, a vidim da ima strava app.
Hvala na pomoci.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
A, gde bi ti to da plaćas?
Zaboravio si malo gde živimo [emoji3]

SM-N975F
 
Ja sam u Nemackoj. Ne znam koja to app moze da se skine za placanje kad je uopste nema u samsung prodavnici na satu.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Ima Samsung pay.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam u Nemackoj. Ne znam koja to app moze da se skine za placanje kad je uopste nema u samsung prodavnici na satu.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
To je druga stvar, gledao sam lokaciju iz potpisa... Kolega ti je odgovorio, prvo moraš naći banku koja podržava Samsung pay, što ne bi trebao biti problem u GER, a za samo korišćenje, proguglaj malo...

SM-N975F
 
Evo utisaka za Amazfit T-rex.
Lego mi je sat baš,lagan je na ruci,lepo leže
Pošto imam S3 Frontier sa njim ću ga uporediti.
T-rex je izrađen sav od tvrde i kvalitetne plastike,gornji deo je ista plastika ko na G-shocku,donji deo je tvrda crna plastika,tu je na S3 i G-shock prohrom.
Narukvica je silikonska i,ekstra je rasteznjiva.Po mom ukusu mi je bolja na S3,deblja i manje rastezljiva.
Nema spikerfon ni mikrofon,totalno je zaliven,ali to je razumljivo,pravljen je da izdrži tenk.
Ja sam ga bacio sa 3 metra(za toliko sam imao srca)nije mu ništa bilo,ni ogrebotina.
T-rex ima USA army sertifikat,blato(Mud) izdržljivost,ronjenje do 50 metara,otporan na zaleđivanje i velike teperature(kuvali su ga u proključaloj vodi i to je ozdržao).
Baterija mi se troši od 10-15 procenata dnevno,znači trajanje joj je od 7-10 dana zavisi koliko vežbate i koliko vam obaveštenja stižu na sat.

Oni koji vole G-shock,kome treba takav pametan sat za normalne novce,ovo je sat za vas.
Ja sam ga pazario,zato što sam tražio prvo G-shock sa obaveštenjima,a nisam ga našao za razumne pare(ima za 600 do 1000 evra).
Čim sam video T-rex odmah sam ga kupio.

Kome treba normalan smartwatch sa svim funkcijama razgovora i odgovora na obaveštenja za malo veće pare ima boljih rešenja.

T-rex sam platio 145 evra.

Po meni jedina veća mana sata je što nema internu memoriju,tako da nemože muzika da se stavi na njega,niti da se dodatni programi instaliraju na njega.

Toliko od mene [emoji6]
c001fdccdda7f6f7ae69d750532f878b.jpg
0459926e37efa43a77ffaf34bc53d208.jpg
f9888ad353ce5f1d86c9a245320cd8a1.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
To je druga stvar, gledao sam lokaciju iz potpisa... Kolega ti je odgovorio, prvo moraš naći banku koja podržava Samsung pay, što ne bi trebao biti problem u GER, a za samo korišćenje, proguglaj malo...

SM-N975F
Nasao sam podatak da Samsung pay nije podrzan u Nemackoj [emoji849] eto interesantno da nesto nije podrzano u Nemackoj. [emoji1]
Mada, nije bitno toliko oko placanja.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Da li je i uživo toliko lošiji ekran na S3 kao što se primeti na slikama?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ipak sam uspeo da uploadujem custom watch face na huawei watch gt2. Imao sam gear s3 i jedina prednost samsunga je sto ima veliku podrsku za skinove...

Watch Gt2 je po meni elegantniji, lepsi duplo a i najbolje od svega je BATERIJA koja traje Duuuuuuugggoooo cak i sa AOD ukljucenim !!!

Gear s3 sam punio svaku noć... [emoji35]
d507743e78126d48a9355943039a3b89.jpg


Sent from my Mi 9T obični a nije pro i radi kao lud na 220v !
 
Imaš moj post negde gde sam okačio razne watchfaces, pa skini, možda ti se neki svidi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno