Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pojavio se update za Samsung Galaxy Watch/Active 2, nema još kod nas.
Kažu samo ispravke i poboljšanja, ništo novo...
 
Pitanja za vlasnike GT2 na iOSu. Kako vam radi prikazivanje vremenske prognoze? U mom slucaju vremenom se izgube podaci i nemam prikaz na satu (max pola dana mi radi osvezavanje podataka). Dobijem tek kad ponovo ukljucim Heawei Health aplikaciju. Nemam nikakve restrikcije na telefonu, sve je dozvoljeno...
 
2 pitanja za korisnike GT 2.
Prvo verovatno i glupo, ima li merenja nadmorske visine i ako ima je l' precizna ta opcija?
Drugo pitanje, dvouimim se izmedju crnog i sivog? Kakva su vasa misljenja? Nisam ih uziveo video uopste.. hvala unapred na odgovorima

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima. Ne preterano. Zavisi šta očekuješ. Ovog trenutka meni u dvorištu pokazuje 3 metra više nego što zaista jeste. Na nivou mora je je, ako se dobro sećam, imao minus 7 do plus 14. Pisao sam o tome u decembru.

Boja, stvar ukusa.
 
Pa dobro, to mi je ok, sve do 10ak m gore dole mi je ok, ne ocekujem bas da pokazuje u pravim metar.
Nisam video crni uzivo, pa se dvoumim debelo, nisam pametan sta raditi tako da bih vrlo rado cuo tudje ukuse [emoji846]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja imam crni, ali mi se više sviđa "metalni", ili sivi kao što to kažeš.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Crni je nekako univerzalniji...mozes ga nositi dok treniras i na poslovnom sastanku...posebno ako mu uzmes tamnu braon narukvicu. A sivi mi je nekako predodredjen za elegant varijantu. Ja uzeh crni i nijesam se pokajao

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa dobro, to mi je ok, sve do 10ak m gore dole mi je ok, ne ocekujem bas da pokazuje u pravim metar.
Nisam video crni uzivo, pa se dvoumim debelo, nisam pametan sta raditi tako da bih vrlo rado cuo tudje ukuse [emoji846]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja sam namerno uzeo sa braon koznom narukvicom i metalni izgled... Naravno.. Odmah sam kupio silikonsku srnu narukvicu koju nosim svakodnevno... Braon narukvica ostaje za prilike izlaska jer na metalnom izgledu sata izgleda vrh....

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Uz Honor Magicwatch 2 silver verziju se dobija braon kožna i silikonska crna u paketu, uz GT2 nema gratis crne?

Sent from my sokoćalo
 
Uz Honor Magicwatch 2 silver verziju se dobija braon kožna i silikonska crna u paketu, uz GT2 nema gratis crne?

Sent from my sokoćalo
Ne... Bar je ja nisam dobio u mts.. Ali vidjao sam po netu da u nekim pakovanjima dolazi i silikonska crna... E sad... Treba videti pri kupovini...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Ista dilema oko boje pri kupovini.

Slikao i jedan i drugi na ruci, došao kući i gledao kako mi stoje na miru.

Na kraju u prodavnici stavio oba, i koji mi se zasviđa odmah taj je. Kako drugačije. [emoji23][emoji23][emoji23]

Uzeo sam Silver classic varijantu, nisam se pokajao.
Sa različitim narukvicama (i WF) potpuno se menja stil sata. Dakle, ne gledaj narukvicu pri kupovini već samo telo sata.

Meni je predudilo što crni ne stoji lepo uz košulje i/ili sako koje nosim povremeno za razliku od sivog koji tu razbija.
Sivi uz odgovarajuću narukvicu nosim i na šorcu i uz trenerku i super je.

Tako sam razrešio problem boje. Na kraju krajeva, pogledaj ostale satove koje nosiš ili si nosio. Navikao si već na tu boju sata i guraju i na dalje.

Srećna kupovina.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je ovo prvi crni sat nakon onih digitalnih od pre 30+ godina, Casio sa kalkulatorom beše...

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pitanja za vlasnike GT2 na iOSu. Kako vam radi prikazivanje vremenske prognoze? U mom slucaju vremenom se izgube podaci i nemam prikaz na satu (max pola dana mi radi osvezavanje podataka). Dobijem tek kad ponovo ukljucim Heawei Health aplikaciju. Nemam nikakve restrikcije na telefonu, sve je dozvoljeno...

Ja retko i gledam ali nisam primetio da ne radi.
 
GT2: poslednji update je doneo promenu javljanja distorzije na mom satu, tako da definitivno ima veze sa update. Više se ne javljam odmah nakon zvuka, već dobriš 2-3 sekunde kasnije. Kao da je fajl sa zvukom produžen i nakon zvuka ima tih 2-3 sekunde tišine i onda cak. U redovnoj uporebi se i ne primeti, ali sam danas manje-više preležao na ležaljci, na suncu, pa mi je sat bio blizu glave. Recimo da je situacija ada bolja nego pre ovog update, ali je i dalje bezveze što se čuje.
Jel ima Huawei neki sistem da im prijavim da se to dešava? Ali s obzirom da se nešto promenilo po tom pitanju, izgleda da su svesni problema.
 
Sta je bestbuy oko 100$ trenutno?Oko 100$ je budzet.
 
GT2:posle apdejta dobio SPO2,juce stigao apdejt za Health odradio i to.
Jutros sat nikako ne moze da pokaze temperaturu stalno mi pokazuje da "proverim internet konekciju" mada na telefonu internet radi.
Kada na telefonu idem na "firmware update" izbacuje mi "Check failed" i Network error.
Sada je Healtova verzija 10.0.5.317
Sta da radim?
 
GT2:posle apdejta dobio SPO2,juce stigao apdejt za Health odradio i to.
Jutros sat nikako ne moze da pokaze temperaturu stalno mi pokazuje da "proverim internet konekciju" mada na telefonu internet radi.
Kada na telefonu idem na "firmware update" izbacuje mi "Check failed" i Network error.
Sada je Healtova verzija 10.0.5.317
Sta da radim?
I kod mene na gt je slican slucaj ,u health-u mi isto prikazune gresku nakon apdejta

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Bilo rešenje već nekoliko puta.
Uninstall Health.
Install Health. Ne pokrećeš ga.
Airplane mod.
Pokreneš Health.
Klikneš šta može, dok se ne zaglupi i izbaci te napolje.
Uključiš WiFi, pokreneš Health
Sada bi trebalo da radi.
Posle ovoga možeš da isključiš Airplane mod.

E,sad,mozda sam nakon Uninstall Health uradio reset telefona.

Pre Uninstall Health, obavezno ručno pokreni backup, jer to što je uključen automatski backup izgleda ne radi ili na nekim telefonima radi, na nekima ne.
 
Evo stigose watch face-ovi sa novim update-om app Health sa srecom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni sad,od kad ima novi softver, bolje prati puls tokom treninga, za sat vremena samo je jednom izgubio puls na po minuta.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li neko od korisnika GT2 rekreativno vozi bicikl , i šta im sat nudi od opcija vezanih za biciklizam i da li su zadovoljni kako se ponaša i kakve rezultate pokazuje vezane za vožnju bicikla?
Hvala
 
Da li neko od korisnika GT2 rekreativno vozi bicikl , i šta im sat nudi od opcija vezanih za biciklizam i da li su zadovoljni kako se ponaša i kakve rezultate pokazuje vezane za vožnju bicikla?
Hvala
Koristim ga za kucno biciklo. Prati potrosnju kalorija i puls. Za outdoor voznju, mislim da ti crta putanju gdje si vozio i brzinu kojom se kreces.
0c1df93d32c09cf0890104a0b553d3aa.jpg
6f66091c390020edb2a9f58a109aa3b6.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Koji god watch face da krenem skidati pojavi se ovo...a u google app mi kaze da ova app ne moze za moju zemlju. Kako da rijesim ovo i instaliram ovaj huawei ID
06a952e6a3d69b91bcfa971653b3a4cf.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel neko.na gt dobio spo2

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Zavrsih...morao sam instalirati AppGalery Huawei-evu pa tamo Huawei ID...radi sve normalno

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Vau da li to Huawei radi hardverski apdejt preko softvera,ovo još nisam video
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno