Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je vec nesto drugo. Ako ti se svidja uzimaj onda bilo sta
 
Trenutno je popust za Moto 360 sirom USA:


Motorola.com has great prices on Motorola Moto 360 Smart Watch for Android Devices. Shipping is free. Thanks jroc4tek & alex44 [Discuss]

Black Leather Strap $149.99
Cognac Leather Strap $149.99
Stone Leather Strap $149.99
18mm Light Metal Band $199.99
18mm Champagne Gold Metal Band $199.99
23mm Champagne Gold Metal Band $199.99
23mm Light Metal Band $199.99
23mm Dark Metal Band $199.99
24mm Silver Mono Link Band $199.99

Best Buy via eBay also has great prices on Motorola Moto 360 Smart Watch for Android Devices. Shipping is free, otherwise free store pickup is available.

Black Leather Strap $149.99
Stone Leather Strap $149.99
Black Steel Band $199.99
Silver Steel Band $199.99

Best Buy also has great prices on Motorola Moto 360 Smart Watch for Android Devices. Shipping is free, otherwise free store pickup is available.

Black Leather Strap $149.99
Cognac Leather Strap $149.99
Stone Leather Strap $149.99
Black Steel Band $199.99
Silver Steel Band $199.99

Amazon also has great prices on Motorola Moto 360 Smart Watch for Android Devices. Shipping is free.

Black Leather Strap $149.99
Usually ships within 1 to 3 months
Stone Leather Strap $149.99
Black Steel Band $199.99
Silver Steel Band $199.99
18mm Champagne Metal Band $199.99
23mm Champagne Metal Band $199.99

Razmisljam da pazarim, ovaj najjeftiniji, ali me cima to svakodnevno punjenje.
 
Malopre stigao 5.1.1 , izgleda odlično, dosta stvari sređeno, zaista mislim da ove spravice, kada im se produži trajanje baterije, itekako imaju budućnost...
 
Kazu da onaj lg urban ima dosta dobru bateriju. Moze da dobaci do 2 dana. Ali zato je i dosta skup,oko 400$
 
Kazu da onaj lg urban ima dosta dobru bateriju. Moze da dobaci do 2 dana. Ali zato je i dosta skup,oko 400$
Sony SW3 koji koristim već mesec dana u proseku mi izlazi dva i po dana baterije...
Kada uključim GPS, onda zavisi od trajanja, ali sa pola sata GPSa, opet dobaci dva dana
 
Pebble steel em je elegantan em nedelju dana mi baterija drzi....i ima sve sto mi treba za jedan smart watch ( notifikacije )
734340343189a0fa4bded2d0a9b56799.jpg
 
za 200 dolara ocekujem bolji uredjaj
sve je to lepo i on izgleda lepo i jednostavan je,ali sad je moto 360 na popustu,em je okrugao,em je android wear,a puni se stvarno brzo i bezicno tako da to nije problem
 
ja sam nov kupio za $140
motorola je sad $150 nova cena stalno
a LG watch R se rasprodao pre dva dana bio je $99 uzeo bi ga za te pare iako mi ne treba (meni je on bolji od motorole jos, iako je moto lepa i dobra isto)

malo sam na iphonu malo na androidu tako da ne mogu imati samo android wear, ali meni za moje potrebe izleda mnogo elegantno i naravno baterija je zakon
ja ga nosim samo na poslu i jedva cekam kad dodjem kuci svoj redovan sat da stavim nazad na ruku....:)
 
BestBuy imao snizenje za pebble $150 i imao kupon za $10 ;)

at&t LG watch R online planuo dok sam provalio da je na snizenju za $99

moto je sad redovna cena $150 (bio je jedan dan isto oko $130)
 
haha
ja ga ceo dan nosim I ne mogu se navici jednostavno mi je previse opcija I stvari na ruci....skinuo sam ga vec ili cu ga vratiti ili kolega vec gleda da ga uzme sebi
sam sebi sam odgovorio da me je pebble razmazio...govorim u svoje ime...mnogo manji I jednostavno to je ono sto mi treba - notifikacija, a ne jos jedan android u blizini :p

ps inace je dosta elegantan, pogotovo za nekog krupnijeg, da je malo manji (znam teze bi bilo touch-om upravljati) bio bi extra bas
 
Poslednja izmena:
meni se ovaj urbane ne svidja uopste kako izgleda
prosli model je bio mnogo lepsi
 
Malo je veci od R .... tako da si u pravu i meni je manji malo sat lepši
 
Moze li mi neko preprucit neki dobar smartwatch tipa motorola ili meizu? Motorola mi je preksupa a ne znam kakav je ovaj meizu ima li ko iskustav sa njim?
 
koliko sam shvatio meizu nije android wear uredjaj i nema os, samim tim nije "smart"
 
BestBuy imao snizenje za pebble $150 i imao kupon za $10 ;)

at&t LG watch R online planuo dok sam provalio da je na snizenju za $99

moto je sad redovna cena $150 (bio je jedan dan isto oko $130)

Ja sam preko BB naručio Asus Zenwatch za 149$, a pre neki dan se pojavio u Srbiji, skromnih 360e :/
 
uzeh moto 360 prije 20ak dana. Nisam mogao da cekam i rizikujem porucivanje iz USA, pa ga uzeo preko drugarice, nasla ga u Spaniji, 211€.
ocekivao sam da ce u ovom topicu biti vise price o apps, watchfaces i sl, vidim da vecina ljudi koji pisu i nemaju smartwatch, pa se prica svodi na teoriju i listu zelja za naredne generacije.
Licno, prica o trajanju baterije 2 dana - ne vidim neku poentu bas za DVA, ili cu ga puniti svako vece (moto 360 ima prelijep desk stand!) ili nek traje duze od 2 dana, da se ne razmisljam previse jel ovo onaj dan kad treba ili kad ne treba da punim.
za watchfaces, nadjoh na ovom topicu link za
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stmp.minimalface

sad sam ga instalirao i ispodesavao, drzacu ga neko vrijeme, ali ipak na okruglom satu zelim da imam kazaljke, ali i bar jos neke info, kao sto je batt stats za sat i telefon. Jos nisam nasao nesto 100% po meraku. Dajte neka vasa iskustva, sta koristite?
 
Ja sam koristio ovo do pre neki dan, pa mi je stigao update i sad je sve ispomerano. Uzeo sam Watchmaker, probao par pa sam na kraju stavio ovaj, a verovatno ću ga i zadržati čak i ako ovaj prvi isprave.
 
iskreno sam ocekivao vise od updatea

i dalje ne postoji opcija da sam iskucam poruku, vec mogu samo da posaljem genericke ili da je izgovorim

app drawer sam imao i pre updatea i to dosta bolji nego ovaj fabricki

malo me je razocaralo sto je bio toliki hype, a update doneo minimum
 
probah sad taj weather watchface, ne moze skoro nista bez pro verzije da se uradi (temp i sl mi prikazivao kao 999'C). Pored toga, na GP se svi zale da mnogo trosi batt... Instalirao Watchmaker Premium, nece da mi se poveze sa moto iz nekog razloga (isto citam da ima problema sa 360 od apdejta na 5.1.1?). Za sad ostaje ovaj "minimal & elegant"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno