Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakve su te metalne narukvice u odnosu na kožne/silikonske? Mislim na overall kvalitet i osećaj na ruci?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo V-Moro za galaxy watch, izgleda brutalno. Popunjava lugove lepo, nema uopšte prostora do kaiša odnosno narukvice.
78558ea1713618eef7b60827df90a379.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Primetio sam da otkad sam uključio da mi se ekram pali samo na dugme tj bazel, baterija baš duže drži. Za 24h tačno 25% baterije potrošeno. Dakle umesto dva dana, trebalo bi 3-4 da izdrži. Ispratiću pa javljam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Odlično izgleda.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Kakve su te metalne narukvice u odnosu na kožne/silikonske? Mislim na overall kvalitet i osećaj na ruci?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
S obzirom da je sa Alija, ja sam zadovoljan za sada ovih par dana. Malko se "čuje" kad zavibrira kad stigne notifikacija, ali nista strašno. Čekam i silikonsku da stigne...

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
1.0.10.12

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Stiglo je i kod mene. Očigledno nisu neke velike izmene, nikad brže nije instalirao ažuriranje, u 2-3 monuta svega. Ranije je bilo i po petnaestak i više.
81ba0be65d32c459bc3c2780019e1406.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
S obzirom da je sa Alija, ja sam zadovoljan za sada ovih par dana. Malko se "čuje" kad zavibrira kad stigne notifikacija, ali nista strašno. Čekam i silikonsku da stigne...

Sent from my HD1903 using Tapatalk
Nisi upoznat? Bajato bar 6 meseci

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Upoznat sa čim?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Zeni sam uzeo rosegold sa alija. 7$.Prelepa. Samo brzo krenula boja da se ljusti. Pre neku godinu sam sebi uzeo crnu. Ista priča. Mnogo tanki premazi.
d97579ca36765bbf940f0e141840686f.jpg
b8800a6a9ae0d8924a2992d422da8c16.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa da su ukinuli za preko 5$ free shipping...
Googlaj

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Nemam pojma, to za Srb važi ili generalno?
Evo gledam za ženin GTS, free shipping. Doduše, ja sam u Nemačkoj.
339d80251f15cee255b1d0dcc12328a4.jpg


Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Srbiju naravno, banana državu.
Krale se pošiljke masovno

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
I drugar sto je uzeo crnu metalnu sa Alija, krenula da se ljusit crna boja posle oko 2 meseca.. Al *mjau**mjau**mjau*, to je to za 500 din..
Kvalitetna metalna narukvica je od 50 eur pa na gore...

Problem je sto bi vecina da kupi ovu od 5 eur, a da bude kvalitetna kao ona od 50 :)
 
Delimicno si u pravu. Zamisli da kupis sponu za auto koja predje 200km. To je jednostavno malo.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Uzeo online u Gig radnji Magicwatch 2 sa koznom narukvicom za 14000 din. Malo njihova cena 19000, pa minus bodovi, pa minus visa kartica... I dobih jeftino poklon za NG :D
 
Razmisljam da li da kupim Amazfit t-rex. Da li vredi da se kupi? Kakva su vasa misljenja i iskustva?
 
Primetio sam da otkad sam uključio da mi se ekram pali samo na dugme tj bazel, baterija baš duže drži. Za 24h tačno 25% baterije potrošeno. Dakle umesto dva dana, trebalo bi 3-4 da izdrži. Ispratiću pa javljam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Kao što sam naveo, sa ovim načinom korišćenja baterija sa 48h ide lagano na 76+ sati, sa svim pipaljenim funkcijama.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Znači, kad ne radi ekran stalno manje troši? Hm [emoji16]
Radi mi raise to wake bez aod i imam ta 4 dana...


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima logike..
Kad saberes koliko puta ti se u toku dana upali ekran dok rukom obavljas svakodnevne radnje (samo dok vozis recimo, upali se 20-30 puta prilikom okretanja volana), jos ako ti je osvetljenost na 8-9...
 
Naravno da ima logke, bilo je samo pitanje koliko će baterija trajati duže.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ima logike..
Kad saberes koliko puta ti se u toku dana upali ekran dok rukom obavljas svakodnevne radnje (samo dok vozis recimo, upali se 20-30 puta prilikom okretanja volana), jos ako ti je osvetljenost na 8-9...
Pa ja bas pratim tokom voznje Huawei GT watch tokom voznje se ne pali kad vrtim volanom..bas retko..i to mi se dopada,al zato baterija 10-12 dana ali ladnoo

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
I samdzi je dobar po tome. Čak, mislim bolji. On odmah gasi čim spustis ruku. U sekundi. Za huawei nisam siguran. Valjda sija koliko je zadato sekundi. Amazfit gtr je užas. Pali stalno i sigurno sija tih 5-10 sekundi.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
I na GT prve generacije mi se palio ekran prilikom voznje.. gotovo svaki put kad skrecem u desno... Samo sto na GT-u kad se upali, svetli onoliko sekundi koliko je podesen, dok se Samsung upali i ugasi cim vratis ruku u normalu, odnosno spustis.

A to sto ti baterija toliko traje, nema mnogo veze sa paljenjem ekrana...
 
Poslednja izmena:
Haha GT2 juče očitao sleeping time čak i ako ga nisam nosio na ruci. Evo, danas ga nosio, nije ništa očitao.. Koje đubre od uređaja. Da li je Huawei toliko nesposoban, a jeste, da treba 5 puta da uđem i izađem iz Health aplikacije da bi odradio sinhronizaciju.
e31fdb8f98b68b0ab8989d6af40c4c2c.jpg
 
Meni se to za 14 meseci nikad nije dogodilo. To da skinuti sat registruje spavanje.
Ili da moram da više puta pokrenem aplikaciju da biste sinhronizovao.
Nikada.
Dođem iz šetnje, prekinem aktivnost na satu i dok se izujem i uđem u aplikaciju već je registrovana šetnja sa sve putanjom.
Kod tebe nešto nije kako treba.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
U vezi Honor GS PRO... ako se odradi instalacija huawei health, hms core, da li će 100% sat da radi kako treba? Veoma mi je bitna informacija. Imam xiaomi mi mix2... hvala na odgovorima
 
Kod mene radi bez problema [emoji4]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nikad video slicno na GT2.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Očigledno se dešava na Huawei uređajima [emoji4] na Honor GS Pro je znao da očita spavanje iako sat nije bio na ruci, ili dok se gleda TV pa mirujes.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno