Šta je novo?

Slanje poruka sa skrivenom identifikacijom????

goaman

Slavan
Učlanjen(a)
22.11.2004
Poruke
38
Poena
304
Jel zna neko kako mogu da saljem poruke sa skrivenom identifikacijom, odnosno sa identifikacijiom koju ja odaberem.Znam za Clickatel pa mi to ne preporucujte i po registraciji je 10 poruka, meni treba mnogo vise, NE MORA DA BUDU DZABE SAMO DA JE IZVODLJIVO!!!!
 
Mislim da se nismo razumeli, treba mi sa skrivenom identifikacijom.
Cuo sam da ljudi namenski salju poruke i to naplacuju, pitam se kako,zna li neko?????
 
Jel zna neko da li je moguce napraviti deal sa telekomom ili mobtelom za takvu stvar?
To rade u Novom Sadu, tako da ne pitam glupost vec proverenu stvar!!
 
goaman je napisao(la):
Jel zna neko kako mogu da saljem poruke sa skrivenom identifikacijom, odnosno sa identifikacijiom koju ja odaberem.Znam za Clickatel pa mi to ne preporucujte i po registraciji je 10 poruka, meni treba mnogo vise, NE MORA DA BUDU DZABE SAMO DA JE IZVODLJIVO!!!!
Tesko te je razumeti jer kazes da na clickatel-u dobijes 10 poruka koje tebi nisu dovoljne i trazis drugu opciju koja ne mora da bude za dzabe, a razmisljao si da platis na clickatel-u ????
1 - 9,999 poruka je € 0.044
 
Nisam siguran da sam te dobro razumeo, ali tvrdis da je moguce napraviti "deal" sa telekomunikacionom kompanijom po kome ce ti oni omoguciti da saljes poruke sa laznom identifikacijom?!
 
Joker je napisao(la):
Tesko te je razumeti jer kazes da na clickatel-u dobijes 10 poruka koje tebi nisu dovoljne i trazis drugu opciju koja ne mora da bude za dzabe, a razmisljao si da platis na clickatel-u ????
1 - 9,999 poruka je € 0.044

Vidi ovako, pravim zurku i hocu da pozovem ljude,ne stampam pozivnice vec im saljem poruke sa identifikacijom imena mog kafica.Ovo vec ljudi rade,shodno tome ja pitam jel neko zna kako to rade!!??
Provereno je da to radi ali neznam kako!?
Na clickatell-u je samo 10 poruka besplatno,meni treba za jedno vece recimo 200,pa drugo vece pa ....
Jel sam sada jasniji?? :wall:
 
amigastyle je napisao(la):
Nisam siguran da sam te dobro razumeo, ali tvrdis da je moguce napraviti "deal" sa telekomunikacionom kompanijom po kome ce ti oni omoguciti da saljes poruke sa laznom identifikacijom?!

Ne tvrdim nista vec pitam jel moguce, jel neko zna za to!!!
 
Odluci se da li ti treba besplatne poruke ili hoces da ih platis. U prvom postu si napisao da dolazi u obzir i varijanta da platis te poruke, a na clickatel-u imas opciju da platis. Tako da moras prvo da rascistis sta ti treba.
 
Evo varijante: Symbian telefon sa instaliranim programčićem SMSExtender (100 porukica 7 eur) i predstavljaš se kako hoćeš... Čak možeš da šalješ i tzv "flash" SMS porukice koje, kada stignu onome kome si poslao, odmah "iskaču" na displej telefona (same se otvaraju), tako da ne može da ih eskivira...
 
goaman je napisao(la):
Ne tvrdim nista vec pitam jel moguce, jel neko zna za to!!!
Pozoves Mobtel ili Telekom i lepo njih pitas, sta nas smaras.
Izaberes poruku koju ces poslati na recimo 200 brojeva, das poruku, das 200 brojeva i oni posalju sa zaglavljem.
To su ionako placeni SMS-ovi.
 
goaman je napisao(la):
Jel zna neko kako mogu da saljem poruke sa skrivenom identifikacijom, odnosno sa identifikacijiom koju ja odaberem.

Nadam se samo da to slanje nece prerasti u spam :D
 
goaman je napisao(la):
Vidi ovako, pravim zurku i hocu da pozovem ljude,ne stampam pozivnice vec im saljem poruke sa identifikacijom imena mog kafica.Ovo vec ljudi rade,shodno tome ja pitam jel neko zna kako to rade!!??
Provereno je da to radi ali neznam kako!?
Na clickatell-u je samo 10 poruka besplatno,meni treba za jedno vece recimo 200,pa drugo vece pa ....
Jel sam sada jasniji?? :wall:

Hmm, pa ako to ljudi već rade, pitaj nekog koga je to uradio da ti da više informacija ;)
 
Sasa_NS ti je dao pravi odgovor. Možeš da se potpišeš i kao Deda Mraz ako hoćeš. :)
 
@goaman

Javi se na mail info {at} mirijevo.com
Postoji resenje za tebe.
 
Sasa_NS je napisao(la):
Evo varijante: Symbian telefon sa instaliranim programčićem SMSExtender (100 porukica 7 eur) i predstavljaš se kako hoćeš... Čak možeš da šalješ i tzv "flash" SMS porukice koje, kada stignu onome kome si poslao, odmah "iskaču" na displej telefona (same se otvaraju), tako da ne može da ih eskivira...
Nemam takav ali hvala na najkvalitetnijem savetu!!!!
Pozdrav
 
a c a je napisao(la):
Pozoves Mobtel ili Telekom i lepo njih pitas, sta nas smaras.
Izaberes poruku koju ces poslati na recimo 200 brojeva, das poruku, das 200 brojeva i oni posalju sa zaglavljem.
To su ionako placeni SMS-ovi.
Aco "prijatelju" ako se smaras uzmi pa heklaj batali forume,ako si vec usao na ovaj thread onda pomogni a ne zanovetaj.
Za tvoju informaciju nasao sam resenje,firma iz Srbije je napravila program za to cirkularno slanje poruka, njima se uplacuje kredit,identifikacija je stvar izbora.
Hvala na "velikoj pomoci" :crash:
 
goaman je napisao(la):
Aco "prijatelju" ako se smaras uzmi pa heklaj batali forume,ako si vec usao na ovaj thread onda pomogni a ne zanovetaj.
Za tvoju informaciju nasao sam resenje,firma iz Srbije je napravila program za to cirkularno slanje poruka, njima se uplacuje kredit,identifikacija je stvar izbora.
Hvala na "velikoj pomoci" :crash:
Posto nisi obratio paznju prijatelju, ja sam ti prvi odgovorio u temi.
Sad, sto to tebi ne odgovara, to je druga stvar, ali onaj sajt ima odlicne uslove.
Imam utisak da ti nisi ni pogledao onaj sajt.
 
Poslednja izmena:
okrenes telekom i kazes sta hoces i postoji ta opcija.Znaci okrenes njihov korisnicki centar i to je to
 
ma, vidite da spamuje do 50 post-ova..
3 post-a u 5 minuta, i to u istom thread-u..
cccccc

mislim, ako ovo ima veze sa internet-om, onda stvarno ne znam...:trust:
meni se chini da su se pojavii troll-ovi na ovom forumu u poslednje vreme..
a vama?;)


pozdrav
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno