Šta je novo?

Slagalica na Fejsbuku

mikihog

Čuven
Učlanjen(a)
02.04.2004
Poruke
386
Poena
620
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Počeo sam da igram slagalicu na Fajsbuku. Aplikacija slagalice mi je sama dodala prijatelje sa fejsbuka u listu prijatelja koju sam na slici pokrio belim poljem u slagalici. Kako ih mogu ukloniti? Ne želim da niiko zna moje rezultate u igri, niti ja želim da znam rezultate svojih FB prijatelja.
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    291.9 KB · Pregleda: 51
Izloguj se iz aplikacije a potom, prilikom novog logovanja, preko Facebooka, odaberi "izmeni pristup" pa isključi deljenje liste prijatelja.
 
Mali EDIT pošto je isteklo vreme - ovo je rešenje za Android aplikaciju ali, kada isključiš pristup listi na telefonu, igrica joj ne pristupa ni preko računara (upravo sam probao).
 
Kako da se izlogujem iz slagalice. Nema tu opciju. Jeduno da je potpuno uklonim u "Apps and websites", ali me FB prijatelji i tada vide.
Android telefon nemam.
 
Account -> Settings & privacy -> Settings -> Apps and Websites pa kod Slagalice View and Edit i za Logged in with Facebook odaberi Only me.
 
Neće. Probao sam to još pre dva dana.
Probao sam čak i sve isto to, samo umesto Only me izabrao Custom pa eksplicitno upisao imena koja smeju, i koja ne smeju da me vide u slagalici, i opet ne vredi
 

Prilozi

  • Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    45.5 KB · Pregleda: 16
napravi novi fb nalog i njega koristi samo za igru
 
Nazad
Vrh Dno