Šta je novo?

Slackware

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Ćerka treba da uradi seminarski rad-prezentaciju na temu Slackware operativnog sistema... Da li neko može da pomogne sa podacima za jednostavnu prezentaciju koja bi obuhvatile sve što je bitno za Slackware? Možda neki tekst iz Sveta kompjutera ili nekog sličnog časopisa, neki Powerpoint, video klip, ili PDF, gde se na jednostavan način peredstavlja Slackware...
 
Баш лепа тема, завидим твојој кћерки, што ја нисам имао такав семинарски рад, врх врхова :)

Има толико материјала да се пише на ту тему... Да је просто штета не написати бар 50 страна.. Зато морам да искритикујем, слично ме је молила бивша колегиница, где сам је искритиковао да њена кћерка мора сама да се потруди и сама пронађе потребан материјал и сама направи адекватну презентацију, нека се адекватно упозна са материјом и онда ће јој и презентација бити смешна. Не знам шта је урадила, али чини ми се да ме није послушала, што само иде на штету кћерке.

Google, Youtube и нека нађе домаћу српску заједницу за Slackware, идеално би било и да инсталира тај оперативни систем ако има времена да се поигра и упозна га, тако ће да стекне неко практично знање онако како треба, и лепше да презентује, успут да одговори и на неко питањце које јој поставе.

Да ли мислиш да је лако направити презентацију? Нађеш неки материјал, смандрљаш слике и текст у слајдове и ево ти... Не иде то тако, то се ради пажљиво и плански.
Толико тога има од материјала, на све стране и на званичним сајтовима, најлакше је неко да ти скокцка све и постави у презентацију, обави цео посао који није лак и то за џабе.
 
chat.openai.com

Jer budmo realni. Da stvarno hoće da izučava materiju i da ide u sitna crevca, ova tema nebi postojala.
 
Nazad
Vrh Dno