Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Onda jedan deo ljudi piše kako eto ta i ta serija nije skroz ubačena tj. nema svih sezona, pa ljudi da li vi to gledate kompletnu sezonu dnevno?

Ја не. Ја серије прво гледам задњу сезону, па 15-у , 8-у, 12-у па тек прву. Волим тако.
И филмове исто - прво сам одгледао Роки 2, па 5 и онда 3, 4 па 1. Тако је логично.
На пример, Џон Вика чекам четврти део да изађе, па када га одгледам онда ћу други, па нападам непарне 3. део и на крају први.
 
Uzeo sam i ja da probam. Meni je ok kako radi preko web-a, pustio jednu epizodu da pogledam, nema kocenja i slicno. Nisam jos pregledao sve sto ima, ali video sam par zanimljivih naslova, ako nista drugo da se podsetim nekih filmova. Za tu lovu sasvim korektno, vise me nervira kad na Netfliksu koji je mnogo skuplji nemam prevod
 
Ја не. Ја серије прво гледам задњу сезону, па 15-у , 8-у, 12-у па тек прву. Волим тако.
И филмове исто - прво сам одгледао Роки 2, па 5 и онда 3, 4 па 1. Тако је логично.
На пример, Џон Вика чекам четврти део да изађе, па када га одгледам онда ћу други, па нападам непарне 3. део и на крају први.
Je li ovo sarkazam? :ROFLMAO:
 
Jel ima neko da je izašao sa sajta pre nego je odradio plaćanje i kad je ušao ponovo da dovrši dobio samo cenu od 5.99? Piše u pomoći nešto kao da se odradi plaćanje po toj ceni pa da se oni kontaktiraju pa će vratiti pola novca i prebaciti nalog na doživotno u pola cene. Ako neko ima sito iskustvo neka napiše šta je tačno radio i kako ih je kontaktirao.
 
Meni se desilo, ali sam uneo kod pri placanju, i korigovalo je na 2.99.


EDIT:

Kod je RSHPFL2022
 
Svakako je za pohvalu to što je SkyShowtime ušao na naše tržište gotovo potpuno lokalizovan. Jedino oni i HBO su ozbiljno shvatili naše tržište.
Disney, Amazon veliki minus (pored toga što imaju solidne kataloge).

Verujem da će se vremenom ponuda na SkyShowtime poboljšavati kada ostalim platformama isteknu prava za njihove naslove. Mada već sada imaju neke naslove koji su i dalje na drugim platformama. Evo konkretno The Office je na HBO Maxu, Prime Videu i SkyShowtime.
 
Cineman, nema 4k, nema hdr, nema DV, nema 5.1. Ide stereo 1080p. Treba da napreduju, super, ostali ce godinu dana da sede na guzici i stagnirace? Ne bih rekao.

Ne mozes da kazes da je sve super. Daleko je.
Pa šta ako nema, biće. Malo sam duže u čitavoj toj priči i znam da Holivud generalno slabo reaguje na bilo šta van USA. To je neka njihova navika. Ne branim ih, no kad znam kako funkcionišu, jednostavno se nekad iznenadim kad vidim da nas stave u prioritete. :D
 
Kako ste stupili u kontakt sa osobljem servisa?
Kada kliknem na stranicu za kontakt, izadje da ne postoji.
 
Treba im vremena da srede katalog, 4K HDR itd, nije problem. Šta je sa prevodom? Respect za lokalizaciju, ali ne funkcioniše promena boje titlova, šta god uradio ostaje default varijanta, ništa se živo ne vidi... Isto tako, serije iz njihove produkcije moraju biti up-to-date, koja je svrha imati servis ako moram na RD po nove epizode... Mayor of Kingstown koji je Paramount+ original nedostaje takođe.
 
Treba im vremena da srede katalog, 4K HDR itd, nije problem. Šta je sa prevodom? Respect za lokalizaciju, ali ne funkcioniše promena boje titlova, šta god uradio ostaje default varijanta, ništa se živo ne vidi... Isto tako, serije iz njihove produkcije moraju biti up-to-date, koja je svrha imati servis ako moram na RD po nove epizode... Mayor of Kingstown koji je Paramount+ original nedostaje takođe.
Preko web browsera sve radi kako treba kad je u pitanju promena boja i veličine titlova. Na LG odmah se primeni.
Treba im vremena da srede katalog, 4K HDR itd, nije problem. Šta je sa prevodom? Respect za lokalizaciju, ali ne funkcioniše promena boje titlova, šta god uradio ostaje default varijanta, ništa se živo ne vidi... Isto tako, serije iz njihove produkcije moraju biti up-to-date, koja je svrha imati servis ako moram na RD po nove epizode... Mayor of Kingstown koji je Paramount+ original nedostaje takođe.
Ne moraš na RD po nove epizode. ;)
 
Zna li neko da li planiraju da izbace aplikacije za PS5 i Xbox ?
Kada se ode na web stranicu i podešavanje titlova između ostalog piše i ovo:
Napomena: Titlovi postavljeni na vebu biće primenjeni samo na sledeće uređaje: LG, Vizio, Xbox One, Playstation i gledanje na vebu. Svim drugim titlovima se može upravljati u podešavanjima svakog uređaja.

Tako da verovatno im je u planu.
 
Imali su staru aplikaciju za PS4, ali za PS5 je nema. Videcemo, mozda i ubace nekad tokom 2023..
 
Za Android TV je možda moguće promeniti izgled titlova u podešavanjima sistema (Accessibility). Tako je sa Disney+.
 
Najjaci likovi sto kukaju na nedovrsen sadrzaj :D posle 2 meseca starta od servisa.. WOW. Mislite da su nam dali za 3e tek tako? Ljudi su svesni da trenutno ne vrede 6e po full cenim otuda takva cena. Ja koji u zivotu nikad nisam plato neki streaming servis, pretplaticu se na SkyShowtime jer mi 3e ne znaci bas nista (i da, ne pusim, ima nas koji ne puse, ne morate sve da poredite sa kutijom cigareta). Siguran sam da ce vremenom da ispleglaju sve nedostatke, samo cekam 1.1 da od prvog placam, iako znam da necu skoro nista ni gledati (isti slucaj sa Netflix i HBO MAX), nece se ni baciti a bice korisno iskoristiti priliku. Strpite se malo, ko vas uopste tera da uzmiate sada pretrplatu? Niko. Uzmite za 6 meseci sredice do tada al kad sve srede onda budite ljudi pa ispostujte pa kupite preko Srbije a ne * Turske, Bugarske i kojecega.


mod: izbačena psovka
 
Poslednja izmena od urednika:
Kako ste stupili u kontakt sa osobljem servisa?
Kada kliknem na stranicu za kontakt, izadje da ne postoji.
Iskačuća ikonica za chat je podrška.
Ako si se pretplatitio po punoj ceni preko aplikacije, otkažeš pretplatu na Google pay i pišeš Google za povraćaj novca jer imaš pravo 7 dana probnog gledanja, Google ti za dan vrati pare.
Posle 7 dana se ponovo registrujete
Malo su ga zakomplimovali
 
Iskačuća ikonica za chat je podrška.
Ako si se pretplatitio po punoj ceni preko aplikacije, otkažeš pretplatu na Google pay i pišeš Google za povraćaj novca jer imaš pravo 7 dana probnog gledanja, Google ti za dan vrati pare.
Posle 7 dana se ponovo registrujete
Malo su ga zakomplimovali
Hvala na odgovoru ali nisam nista hteo da otkazujem, samo bi ih nesto pitao 😃
 
Meni se desilo, ali sam uneo kod pri placanju, i korigovalo je na 2.99.


EDIT:

Kod je RSHPFL2022
Hvala za kod, radi!


Kako ste stupili u kontakt sa osobljem servisa?
Kada kliknem na stranicu za kontakt, izadje da ne postoji.
Bolje ne stupaj u kontakt sa podrškom, meni je Paypal uspeo da skine sa računa 3e, a da ovi to ne registruju. Kontaktirao sam Sky podršku i evo šta mi je rekao "Radžeš" :


.....
AGENT (Raghav): Hvala ti što si podelio svoju zabrinutost. Dozvolite da vam brzo pomognem.
AGENT (Raghav): Kao što sam proverio vaš račun, uplata koju ste uplatili je propala.
AGENT (Raghav): Predlažem vam da pretplatu kupite sa našeg sajta SkyShowtime.com .

USER: Ali ja sada mogu da kupim samo bez popusta

AGENT (Raghav): Ako vidite pun iznos molim vas samo napred uveravam vas, ponuda će biti primenjena uz mene pošto ste nam vredan kupac.
AGENT (Raghav): Molim vas, obavestite me kada to uradite.
AGENT (Raghav): Nismo se иuli neko vreme. Biću ovde još par minuta ako ti još uvek zatreba moja pomoć.

USER: Hvala vam puno, za sada odustajem, nisam zadovoljan uslugom.

AGENT (Raghav): Mogu li još nešto da vam pomognem?

USER: Ne hvala, doviđenja

AGENT (Raghav): Hvala vam što ste se SkyShowtime. Molimo vas da nas kontaktirate za više upita. Prijatan dan!
 
Planiram da registrujem nalog na SkyShowtime, ako neko zeli slot zanima me zamena za Netfliks, Amazon prime, Disney +. Kontakt na PM
 
Kasnim na žurku….. prijavljujem se ko ima slobodno mesto u familiji 😎
Može PM
 
I ja bi u familiju ako neko pravi.
 
Što se sadržaja tiče kažete HD, da li ima ičeg u jačoj rezoluciji, 4K.
Takođe jel ima negde spisak, koji može da se pregleda bez registracije.
 
Video sam onaj link na JustWach, ali me interesovalo jel to baš za naše tržište, tj. jel to sve lokalizovano za Srbiju.
 
Video sam onaj link na JustWach, ali me interesovalo jel to baš za naše tržište, tj. jel to sve lokalizovano za Srbiju.
Ko to može da zna, jedino da se svaki naslov pušta i gleda u info da li ima srpski jezik.
Većina je prevedena i svakodnevno se ubacuju novi naslovi i prevodi.
 
Obrni okreni u iščekevinju poboljšanja servisa i popunjavanja sadržaja, mislim da je ovo lepa ponuda za 3€.
 
Otvorih i ja nalog. Gledam na Android TV. Aplikacija solidna, slika obzirom da nema 4K sasvim korektna. Katalog kao što je rečeno ima dosta starih kvalitetnih naslova.
Otvorio sam najviše zbog klinaca i ove akcije 50%. Obzirom na neizvjesnu budućnost HBO max meni će biti rezerva a klincima je sad interesantan jer su na HBO max već sve izlistali.
Meni je i dalje na prvom mjestu Stermio+RD.
Netflix skoro da i ne palim, a ove "neprevedene" i nemam.
Sve u svemu za cijenu dvije pive sasvim OK, pogotovo kad uporedim sa cijenom domaćih servisa Apollon i Pickbox Koji su skuplji a ipak imaju lošiji sadržaj.
 
Nazad
Vrh Dno