Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

imaš popust 50%, a ne stalnu cenu 3€. već je bilo reči o promenama, prelistaj prethodne strane
 
Poslednji mesec (maj) su mi skinuli 4.99e (imam onaj akaunt od pocetka sto je bio 2.99e) koje im je opravdanje za to? Smanjili su uredjaje sa 3 na 2, a povecali cenu, ako ima neko informacije - dobrodosle su stvarno
Sad sam i ja video da je osnovna pretplata 4.99 iako imam popust. Sad sam im pisao i kazu da kod njih u sistemu stoji da sam na popustu, pa ako mi naplate vise da im se javim :D
 
popust se primenjuje na "Standard Plus". da ne vrtimo opet priču, pogledaj lepo obaveštenje koje je poslao SkyShowtime a u vezi novih paketa, a zatim i prethodne strane. objašnjeno je već kako stoje stvari.

jedina nedoumica je da li najave, koje se ne mogu prekinuti, spadaju u reklame. ja sam među onima koji smatraju da ne spadaju.
 
nemam misljenje o tome jer nikog ni ne zanima (ne mozemo nista da promenimo) a niti sam odledao jednom nesto na skyshowtime, cisto sam nastavio sa uplatom zbog drugih clanova koji to prate...znaci mogu da se prebacim na Standard Plus i bude naplata od 3.99e za ovaj mesec
 
znaci mogu da se prebacim na Standard Plus i bude naplata od 3.99e za ovaj mesec
ovde nešto ne štima. ako si bez prekida plaćao od onda kad je bio popust 50%, onda si prebačen na paket Standard Plus koji plaćaš i dalje 50% manje. ukoliko nisi, ili/i si sam prebacio na Standard with Ads, onda nemaš više popust 50% i plaćaš punu cenu
 
Sad sam i ja video da je osnovna pretplata 4.99 iako imam popust. Sad sam im pisao i kazu da kod njih u sistemu stoji da sam na popustu, pa ako mi naplate vise da im se javim :D
Isto, iako je prosli put naplaceno 2,49+1.50, sada stoji 4.99 precrtano (sa popustom), tako da kapiram da je samo bug vizualne prirode ;)
 
Isto, iako je prosli put naplaceno 2,49+1.50, sada stoji 4.99 precrtano (sa popustom), tako da kapiram da je samo bug vizualne prirode ;)
Meni su rekli iz podrske da je bag i da im se javim ako mi naplate 4.99
 
Stoji i meni, ali kada skroluješ dole, ispod načina plaćanja stoji sledeća naplata i tamo piše kao i do sad naplata iz dva dela

Screenshot_20240522_125040_Opera.jpg
 
Naplaceno je 2.49 + 1.5 :)
 
popust se primenjuje na "Standard Plus". da ne vrtimo opet priču, pogledaj lepo obaveštenje koje je poslao SkyShowtime a u vezi novih paketa, a zatim i prethodne strane. objašnjeno je već kako stoje stvari.

jedina nedoumica je da li najave, koje se ne mogu prekinuti, spadaju u reklame. ja sam među onima koji smatraju da ne spadaju.
Po zakonu ne spadaju promo najave u reklame.
Ne računaju se ni u zakonske blokove reklama
 
Slažem se da promo najave nisu reklame, ali po mom mišljenju morali bi da omoguće da mogu da se preskoče. Zašto da gledam najavu za nešto što me ne zanima, a već sam pretplatnik? Gledaću nešto drugo.
 
Slažem se, Prime to lepo dozvoli i kraj priče
 
Ajde nije smak sveta, kratko traje, osim toga kad odete u bioskop imate mnogo vise trejlera dok ne krene film, cesto i probiju termin, a platite kartu bukvalno kao mesec dana za skyshowtime, pa se za to ne bunite... Dok se udobno smestite prodje ta najava... nista strasno, ja taman skuvam kafu za to vreme
 
… ne znam, ali ja i dalje ne mogu da ih ‘svarim’… taman zaboravim na promo, pa mi iskoči 15 sekundi ispiranja mozga Stalone porodicom…
 
Ni meni nije problem, taman dok izbaferuje video i dok se namestim, plus ko zna, mozda i uleti neka dobra preporuka za neku seriju/film...
 
Eto sad može da se kaže da taj promo nije reklamni, već edukativni, uče korisnike da govore nove jezike.
 
Jedna kratka provera, molim vas… Kako je stanje pokrivenih titlova na nasem? Da li je prinlizno kao na Max-u (HBO)?
 
Da li neko zna gde je najjeftinije aktivirati, poput Nigerije za Netflix? Ili smo mi medju najjeftinijima sa cenom od 5 evra mesecno?
 
Da li neko zna gde je najjeftinije aktivirati, poput Nigerije za Netflix? Ili smo mi medju najjeftinijima sa cenom od 5 evra mesecno?
Koliko znam servis je dostupan samo u Evropi i nema jeftinije ako imaš onaj popust od 50%.
 
… mislim da je rumunski bio nešto povoljniji…!?
edit: … bugarski…
… svakako, najbolje je da ako neko želi da odustane od našeg sa popustom, da se ovde pre toga javi…
 

Prilozi

  • IMG_7002.jpeg
    IMG_7002.jpeg
    95.5 KB · Pregleda: 74
Poslednja izmena:
Popust se obracunava na ovu cenu od 5 evra i to 50%, sto mu dodje 2.5evra mesecno?
 
… kod nas na 7.99 za Standard plus… ukoliko imaš tih 50%, onda je oko 4eur…
 
Ali sto se skyshowtime sprema da ponovo brise gomilu filmova 😂
Ovaj servis je urnebesan
 

Prilozi

  • IMG_1217.png
    IMG_1217.png
    748.9 KB · Pregleda: 62
@jevic989:
Imam od početka pretplatu sa 50%.
Cena ti je sada 5 evra, taj standard sa reklamama i onda te ispadne 2,5 evra.
Imaš opciju da doplatiš 1,5 evra za standard bez reklama pa ukupno bude 4 evra. Naravno, tu opciju možeš da isključiš.
Još uvek nisam ukapirao, osim polemike šta jeste ili nije reklama, koja je razlika. Pošto i u paketu bez reklama idu reklame, promocije... na početku puštanja, da ne raspirujem sada polemiku :)
Meni tih 1,5 evra nije nešto oko čega trenutno brinem ali ne uspevam da saznam kakva je razlika tokom reprodukcije sadržaja, da li ima prekida u emitovanju sa reklmama. Ako nema onda ta doplata gubi svaki smisao.
 
@jevic989:
Imam od početka pretplatu sa 50%.
Cena ti je sada 5 evra, taj standard sa reklamama i onda te ispadne 2,5 evra.
Imaš opciju da doplatiš 1,5 evra za standard bez reklama pa ukupno bude 4 evra. Naravno, tu opciju možeš da isključiš.
Još uvek nisam ukapirao, osim polemike šta jeste ili nije reklama, koja je razlika. Pošto i u paketu bez reklama idu reklame, promocije... na početku puštanja, da ne raspirujem sada polemiku :)
Meni tih 1,5 evra nije nešto oko čega trenutno brinem ali ne uspevam da saznam kakva je razlika tokom reprodukcije sadržaja, da li ima prekida u emitovanju sa reklmama. Ako nema onda ta doplata gubi svaki smisao.
Paket bez reklama: vidiš promo najavu serije/filma sa SkyShowtimea, samo pre početka reprodukcije sadržaja
Paket sa reklamama: marketing/reklame trećih strana, Glovo, Cola, Chipsy itd, pre i za vremene reprodukcije sadržaja (kao na YouTubeu)
 
Nazad
Vrh Dno