Šta je novo?

SK opis

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Flight Simulator 2002 je zapakovano uputstvo Alkaide koje svakog bradatog smokljana pretvara u bozanski vetar...:D
Ali nije u ovome stvar. Opisi igara su sve gori i gori.
Ono j strasno, pogotovo kako su popljuvali Ghost Recon, pa jos ga uporedili sa flashpointom i rekli da je Op. flash10 puta bolji (svasta. ne kazem da je flashpoint los, ali ...). Rekose da je GR strasno tezak :)confused: ), da je neopravdano hardverski zahtevan (ono je verovatno najbolja outdoor grafika koja postoji) i sl.
Bitno je samo da zbog Macedonica ima uvek po 5-6 opisa neopisivo dosadnih i glupavih avantura gde je jedina logika da nista nije logicno.
Izvinjavam se ljudima jer je ipak o Svetu K(ontejn)ompjut(era) vec gotovo sve receno, ali sam morao...
P.S. Sasa, jesi li ti radio opise MSI KT266A ili Atlona XP ? Jedino to nesto vredi u celom broju.
I ukinite ona Kuzmina pros****avanja na pocetku igrackog bloka. Cela strana za njegovu filozofiju...
P.P.S. Jel' mozes nekako da nabavis e-mail adrese sirotih ljudi koji pitaju Kuzmu za savet o hardveru ? Ja se dobrovoljno javljam da im odgovorim a ne da im Kuzma puni glavu da su im kompjuteri neispravni ili da treba da kupe nov disk ako im ne radi setup komanda iz dosa (a inace je XP disk pa mora da se stavi da se cita sa boot cd-a kao i Win2k) jer su navodno pazarili upgrade (kog inace nema nigde u Jugi...):mad:
 
Kuzma je bio u pravu u nekoliko navrata - ustvari sve do poslednjeg broja (ovog sada aktuelnog), ali to jednostavno nije trebalo tamo da se objavi - sve sto je rekao, u pravu je, ali ipak to citaju klinci...

Nego, opisi su meni i dalje kul, ali nikada ne uzimam igru po njihovoj preporuci jer je sranje ako oni kazu da je dobra i obrnuto (ne vazi za super hitove tipa AVP2 i sl.)

Gamer ima losije napisane opise po mom ukusu (zato sto smaraju sa uvodom a o igri malo kazu) ali barem igrama procene kvalitet kako treba...

Tako da, frikombinujem...
 
Kuzman je mag za sve ostale... kad se setim GAMER-a i nekog liqa koji je opisivao NOLF. "Igra lici na Soldier of Fortune a to je zato sto koristi njegov endzin". Hahahahahahahahaha!!! Ne samo sto SOF nema svoj endzin (nabudzeni Quake 2), nego kad se upali igra preko celog ekrana pise Lightech... uzas:). Igracki casopisi kod nas su katastrofa...
Pozdrav:)
 
Kuzma me sad odusevio prvi put u zivotu :D
Drago mi je da postoji neko u Jugi ko misli o Alphi Centauri isto kao i ja :) .... mada se slazem da treba da ga ukinu.
Ostatak casopisa ne bih komentarisao :( sa izuzetkom pojedinih svetlih tacaka.
 
filipenko je napisao(la):
P.S. Sasa, jesi li ti .........

Ispod svakog teksta pise ko ga je pisao. Da te postedim listanja, da, ja sam pisao.

Ubuduce, ako imas nesto da napises meni licno, koristi PM.

filipenko je napisao(la):
P.P.S. Jel' mozes nekako da nabavis ...........

Nope, to je Kuzmino, a ne zelim da se petljam u tudji posao.

Pozdrav!
 
filipenko je napisao(la):
I ukinite ona Kuzmina pros****avanja na pocetku igrackog bloka. Cela strana za njegovu filozofiju...
P.P.S. Jel' mozes nekako da nabavis e-mail adrese sirotih ljudi koji pitaju Kuzmu za savet o hardveru ?

:) :) :)

E stvarno SK je nekad bio zakon a sad je propao... i to ne zbog nedostatka novca ili nekog direktora-lopova... nego zato sto su otisli ljudi koji su bili face (setite se onih opisa igara pre 10 god kakvo je to kidanje od smeha bilo) i ostali su ovi se*atori...
Naravno Sasa tebi svaka cast, ali mislim da bi mogao i da nadjes posao u nekom boljem casopisu...

Eto, prestao sam da kupujem SK... mislio sam da nikad necu. Mozda cu uzeti ovaj decembarski cisto da kompletiram godinu...
 
Re: Re: SK opis

Geek_master je napisao(la):
Naravno Sasa tebi svaka cast, ali mislim da bi mogao i da nadjes posao u nekom boljem casopisu...

Pa nije valjda da vi ljudi citate opise by Sale :)))) ccc ,posle sto je propao SK :)))))
 
Re: Re: SK opis

Geek_master je napisao(la):
Naravno Sasa tebi svaka cast, ali mislim da bi mogao i da nadjes posao u nekom boljem casopisu...

Ja sam ubedjen da imam posao, tj. da sam honorarni saradnik najboljeg casopisa u vezi racunara u ovoj drzavi.
Da ima boljeg, mozda bi i presao tamo, ali ovako, tu sam gde sam.

Pozdrav!
 
Re: Re: Re: SK opis

Sasa je napisao(la):
Ja sam ubedjen da imam posao, tj. da sam honorarni saradnik najboljeg casopisa u vezi racunara u ovoj drzavi.
Da ima boljeg, mozda bi i presao tamo, ali ovako, tu sam gde sam.

Pozdrav!

Tu se slazemo u potpunosti - mozda PC Press ili Digital - ali su to casopisi drugog profila.
SK je za konkurenciju iz njegovog zanra mila majka - koliko god los bio - a ima svojih svetlih trenutaka.
 
SK se definitivno srozao... Dok su u njemu (pre 5-10 godina) radili Voja Gašić, Emin Smajić i Goran Krsmanović tekstovi su bili daleko jezgrovitiji, sa daleko više pravog humora, pa ako hoćemo pošteno i pismenosti...
Kuzma je zaista preterao u ovom broju, jer su ukusi različiti i o njima ne vredi raspravljati, a on Civilization postavlja maltene kao osnovno merilo vrednosti nekog čoveka. Zaista krajnje nezrelo i napaljenički. Ja iskreno najviše volim pucačine, a kada mi je potrebno da malčice zamorim mozak uzmem C++. Hvala što me obaveštava da sam glup i/ili prost, iako sam verovatno u životu napisao više Pascal/Asm/C koda nego on teksta na srpskom.
 
Ma ovu temu smo vec 100 puta prezvakali, da SK nije ono sto je bio, a opet da ne valja ne bi imao toliki tiraz i 100% bi propao.

Nego ti sa kilometrima koda u pascalu mi trebas, jel imas neki program tipa vodjnje pekare, teretane, poste, bioskopa.... treba mi za seminarski na FON-u, ako imas ajd posalji mi na mail.
 
Misko je napisao(la):
Ma ovu temu smo vec 100 puta prezvakali, da SK nije ono sto je bio, a opet da ne valja ne bi imao toliki tiraz i 100% bi propao.

A tek se ne bi desilo da tiraz raste ;)

Misko je napisao(la):
Nego ti sa kilometrima koda u pascalu mi trebas, jel imas neki program tipa vodjnje pekare, teretane, poste, bioskopa.... treba mi za seminarski na FON-u, ako imas ajd posalji mi na mail.

Heheh.... kolega.
Imam ja takmicenje iz atletike i autobusku stanicu, pa ako ti znaci....

Pozdrav!
 
Za 70 dinara, koliko SK kosta, kod nas nema niti ce biti boljeg casopisa...Em softver, em hardver, em net, pa igre,...i jos jeftin! Svaka cast!
 
Nazad
Vrh Dno