Šta je novo?

Simulacija Aviona

malizmaj

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
74
Poena
309
Moze li neko da mi preporuci neku dobru simulaciju Aviona koja ima Multiplayer
 
Wings of War ili ti WOW. Prvi svetski rat dvokrilci, Englezi i Nemci, velik izbor aviona. Možda su malo preterali avioni imaju nevođene rakete, grafika fina obzirom da igra ima već 2 godine. Mogu se igrati misije, u mreži ili preko interneta.
 
LockOn- uz patcheve.Po meni najbolja...
 
Lock On ako hoćeš nešto moderno i realno, definitivno. Ako hoćeš pucačinu sa dvokrilcima (ne simulaciju), onda je i pomenuti Wings of War ok.
 
Ok, hvala! Zna li neko kakva je simulacija wings of power II?
 
A to je izašlo??? Add-on za MS Flight simulator... trebalo bi da bude dobro, ali za WWII je ipak Il-2 Sturmovik zakon.
 
wings of power II je add-on??? Jesi li siguran? Ja mislim da ovu igru nije ni pravio MS.
 
Jos jedan glas za IL-2 i Forgotten Battles.Samo ti treba dobar Joy i dobra volja.Inace igra(e) je apsolutno bez konkurencije.
 
Falcon 4.0 AF

Ubedljivo najbolja simulacija svih vremena (ne igra nego simulacija :p ) je Falcon 4.0 AF .. samo ti treba dobar joystick za to. (ja imam Saitek X52). I multiplayer je naravno na nivou. ;)
 
Il2 OBAVEZNO!
kad se samo setim kako je prasio moj bf109...eee
sad cu ponovo da ga instaliram!
nemoj da propustis ni ekspanzije i obavezno nabavi dobar analogni joystick.
 
skydiver021 je napisao(la):
Wings of War ili ti WOW. Prvi svetski rat dvokrilci, Englezi i Nemci, velik izbor aviona. Možda su malo preterali avioni imaju nevođene rakete, grafika fina obzirom da igra ima već 2 godine. Mogu se igrati misije, u mreži ili preko interneta.

Klincu se dopala ova igrica, ali ja ne znam kako da je instaliram.....malo sam omatorio....Moze li par sugestija kako to da uradim?
 
Vrh Dno