Šta je novo?

simcity

Blabo

Čuven
Učlanjen(a)
25.01.2003
Poruke
55
Poena
609
Instalirao sam Simcity i zatim crackovo a igra mi se ne moze pokrenut samo malo stoji onaj pjescani sat i onda nista. Molim Vas pomozite
 
Moras da skines krekovani i patchovani exe. Idi na astalavista.com pa u padajucem meniju izaberes gamecopy world pa trazis...
 
nIce Cream je napisao(la):
Moras da skines krekovani i patchovani exe. Idi na astalavista.com pa u padajucem meniju izaberes gamecopy world pa trazis...
Ne shvacam mozes malo pojasnit. Crack ja imam dodje s cd-om. Ili je to nesto drugo. Da li je se taj problem svima dogadjao
 
Kada instaliras patch preko piratske krekovane igre, onda se exe fajl ne patchuje jer aplikacija za instaliranje patcha prepozna da exe nije originalan. tako da ti treba novi crack koji je patchovan, da bi igra posle patchovanja radila...
 
OK hvala probat cu ovo
 
Skino sam file ali ga ne mogu otpakovati. Mozda je .rar
 
Da li znate neku drugu stranicu?
 
Blabo je napisao(la):
:confused: Kako to mislis "mozda" ??? Pa ako na kraju pise .rar onde je rar, ako pise .ace onda je ace, ako pise .zip onda je zip...necu dalje, ima jos barem dvadesetak mogucnosti :) - dakle nema "mozda" !

Pre ces da skines WinRar i instaliras ga nego sto ces negde da naletis na istu arhivu u drugom pakovanju, a i Rar je mnogo koristan, koristi se sve vise i vise...
 
Hvala evo sad mogu da igram
 
Vrh Dno