Šta je novo?

SideWinder X8?

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,057
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Jel zna neko gde ima da se kupi ovaj mis i po kojoj ceni?
 
Nisam primetio u maloprodajama, mada koliko se secam, Direct Link je distributer Microsofta. Otisao sam na sajt i tamo stoji ovo: http://www.dl.rs/prod.php?&IDPRO=1624&IDB=11&IDG=13&IDPG=40&p=g

A po njima se prodaje ovde. Mada to verovatno nije tacno, ali mi se cini da sam ga video u desku pre par dana kad sam bio, samo sto im sad ne radi sajt pa ne mogu da proverim.

edit: sad sam video ovo X8, sto znaci da sve ovo otpada kao opcija posto ovo nije x8 :/
 
Poslednja izmena:
Zar je moguce da ovoga nema kod nas? :zgran:
 
lol... sta sve nema kod nas, sta se cudis :)
 
Pa cudim se jer je to samo jedan glupi mish :)
Hajde da je neko kuciste od 200+ EUR ili napajanje ili neka treca konfekcijska roba koja ima jako malo kupaca, ali mish!
 
Ovde su ga imali u cenovniku

http://www.i-c.co.rs

Ja sam ih zvao pre par meseci i rekli su da stize za par dana. Posto sam odustao tada od kupovine novog misa nisam nikad saznao da li je stvarno stigao i da li ce ga imati uopste...
 
Oni imaju sve u cenovniku, na lageru ništa.
 
E kutija, sta sam ja sve trazio za benchhouse od microsofta, u zadnjoj turi i x8 i lasere 6000 i 7000 i NEMA , samo x5...
 
Nista, kupicu ga napolju i to je to.
 
Javi sta si uradio / utiske / cenu :)
 
Hocu, ako budem srecne ruke, do 20. ovog meseca ce biti u mojim rukama.
 
A jel bi bio voljan mozda da dovuces jos koji?
 
Jedva cu i ovaj jedan (ako dodje).
 
Jel stigao misonja na kraju, cekamo utiske ako jeste:D
 
Meni stiže u ponedeljak, a prodavaću originalni Sidewinder (tehnologija kao u X5, samo malo drugačiji dizajn).
 
Mogao bi da padne neki quick review :) Bas steta sto ga niko ne uvozi kod nas, mis deluje odlicno
 
Kako se ne uvozi? Pa jel misliš da je meni stigao preko ebay-a? Iz DirectLinka je, samo što je stigla mala količina koja će se zavesti na stanje tek u ponedeljak. Možda je stiglo 10-ak komada, najviše.
 
Znaci u ponedeljak ispred DL-a

37470.jpg


:)
 
Pa mislio sam da je dovucen iz inostranstva... Zna li se neka okvirna cena? E jeste da je trebalo vremena ali je bar stigao zvanicno do nas
 
I mene interesuje cena. Sidewinder X5 se prodaje po ulta povoljnih 2100din(doduse ide i do 3500 u nekim radnjama), pa se nadam da X8 nece preci 6-7 hiljada.
 
Moja procena je isto oko 6-7000... Pitanje je i u kojim maloprodajama ce se pojaviti s obzirom da je DL uvoznik...
 
Upravo postadoh vlasnik doticnog,doduse nije kupljen kod nas nego narucen preko amazona.de.Otkud znam,za sad su utisci odlicni,videcu za par dana kad ga izgustiram....:)
 
Kod nas uskoro 3 komada...
 
Pa okvirno maloprodajna bez popusta oko 70e ali sve zavisi od dazbina :(..
 
Pa toliko koshta i preko manje-vishe. :)

Ja sam moj platio tachno 70 sa urachunatim shippingom.
 
Javite kada stigne pa da pogledamo :)
 
I mene interesuje cena. Sidewinder X5 se prodaje po ulta povoljnih 2100din(doduse ide i do 3500 u nekim radnjama), pa se nadam da X8 nece preci 6-7 hiljada.

2100 je bulk pakovanje (u kesici bez icega drugog), a full pakovanje u kutiji kosta 3500.
 
Nazad
Vrh Dno