Šta je novo?

Sharp treats us to a waterproof 16MP Android clamshell in 3D

hsv.stoned

Audio Guru
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruke
25,250
Poena
1,845
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
Kingston HyperX Fury 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz (CL16)
GPU
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Storage
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Zvuk
FiiO K5 Pro + Beyerdynamic DT 900 Pro X/Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W + FiiO E10k
PSU
Cooler Master G550M
Kućište
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
Monitor
GIGABYTE G27Q & AOC i2481FXH
Miš & tastatura
Asus ROG Chakram wireless & ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Mobilni telefon
Sony Xperia™ XZ2 Liquid Black
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Prepare to feast your geeky souls on one of the hottest Android devices you have ever seen. Sharp has just unveiled the waterproof AQUOS PHONE THE HYBRID 007SH (a mouthful indeed) with a 16 megapixel camera and a 3.4” FWVGA stereoscopic display that doesn’t need glasses to work.

The Android 2.3 Gingerbread clamshell (yeah, you read that one right) sports GSM and WCDMA connectivity so it should be able to operate on networks worldwide. Unfortunately, the handset will initially only be available in Japan and knowing Sharp we doubt they will expand its reach, ever.

Anyway, with the AQUOS 007SH you will also be getting a 0.7” secondary OLED display as well as GPS, Wi-Fi b/g/n and Bluetooth 3.0 connectivity. There’s also an infrared port on board - a feature that’s still pretty popular in Japan.

gsmarena_003.jpg


Da cujem komentare :)

Steta za ''zatvorenost'', zamislite ovo cudo u paketima nasih operatera..

http://www.gsmarena.com/sharp_treats_us_to_a_16m_waterproof_android_clamshell-news-2671.php
 
videh ovo pre par dana, deluje stvarno kao impresivan telefon :D
steta sto mu je dizajn ko od pre 5 god
 
Jel ovo led svetlo ili mi se cini???Ako jeste onda su bas zas*ali!
 
a japancima trenutno bas treba vodootporan telefon xD
 
ne bi se setio ovoga da nisi procitao komentar na gsmareni :d
 
setio sam se cim sam video u specifikacijama, nego ne bih se setio da to spomenem da nisam video taj komentar...pih, kvaris mi momenat :D
 
meni ovaj oblik uzasno smeta. a smeta mi i cinjenica da imas 16 megapiksela. za koji moj ? ovo je valjda cist marketing, ko onaj samsungov teve od 5 "milijardi boja" ...
 
WTF? Kako to da se slike toliko razlikuju i kako to da Sharp prvi da kameru sa 16MP. Kakva je u poredjenju sa Xperia X10 ili N8?
 
i ja se pitam. na prvom linku je clamshell telefon, a ovaj je monoblok TS telefon. dva razlicita uredjaja ocigledno.
 
Pa sta fali ako su 2 razlicita uredjaja, strpao sam u jednu temu i lepo podelio po naslovima. Ne izbacuje Sharp 10 modela mesecno pa da su potrebne odvojene teme ;)
 
problem je sto se zovu isto, a nisu isti :)

zapravo je moguce da jesu, jer se japanci loze na klamshel, a evropljani na pipanje, pa je moguce da je isti hardver u dva razlicita kucista.

elem, mrzi me da proveravam, neka uradi to neki sharpovac (hahah, da je apple, imali bi 8 tema o tome )
 
:d
ne pocinji, molim te..
 
Gde moze da bude isti model, mislim kako moze da bude ista kamera u kucishtima koji se toliko razlikuju, nekako mi ova kamera sa prvih slika deluje kao da bi mogla praviti bolje slike, ali ja se bash i ne razumem toliko u te stvari.
 
tebra, ona kamera sto su snimali obaminu inauguraciju, nije veca od kosarkaske lopte, a ima valjda bese 1474 megapiksela. nije sve u velicini, pogotovo nama kompjuterasima :d
 
ne znam kakvo misljenje imate vi o sharpovim telefonima i da li ste ih nekad koristili. imao sam priliku da nosim vise sharpovih modela i siguran sam da su sa kamerom i displejom daleko ispred drugih. znam da ti telefoni bukvalno ne znaju da crknu i da im rikne flert kabl. zao mi je sto ih kod nas nema i imaju bas jaku cenu. verovano zato i ne izbacuju kao samsung po 5 modela dnevno.
 
Ranije ih je bilo, iako su bili malo freak sto se tice menija itd to su bili kvalitetni telefoni, igrao sam se sa 4-5 modela pre x godina, mislim da je jedan imao najbolji ekran na svetu jedno vreme..
 
Ja nisam ni izvalio ovo :d
Ako ti rikne pravi flert gajtan :d e to nije dobro
 
hah, budi secanja...u fazonu kita za kalibraciju xD
 
Nazad
Vrh Dno