Šta je novo?

SF4 turnir - ispitivanje javnog mnjenja

SF4 turnir - ispitivanje javnog mijenja


  • Ukupno glasača
    28

meca dobric

Čuven
Učlanjen(a)
20.02.2003
Poruke
261
Poena
619
SF4 turnir - ispitivanje javnog mijenja


Vrzma mi se ideja po glavi da organizujem mali turnir, SF4.
Nasao bih neki prostor u NS, iznajmio par hdtv, navukao neke konzole, ako nadjem za iznajmljivanje, ako ne, iscimao forum. Tu bi jos bilo par pc kao bekap ili prva varijanta, posto je lakse za pozajmiti/nabaviti. To ne bi bilo danas, ove nedelje, nego bih zeleo da to realizujem u narednih mesec-dva-tri.

Malo drustvo, puno SF4. Ako do tada SSF4 bude popularniji, nije problem da se to promeni.

Koliko ste zainteresovani za tako nesto?
 
Poslednja izmena:
Aj da se zapljunem i ovde.
Jes da sam mator konj što bi rekli, ali Hype! :)

Nisam za SSF4, izlazi tek za dva meseca a PC verzija nije ni najavljena.
 
Ne verujem da bih takav dogadjaj propustio iako sam i ja kako kaze Drumski ratnik "matora drtina" :D Bez starca nema udarca :D
 
Poslednja izmena:
Jos uvek obilazim lokale i igraonice po NS. Sto se tice datuma, kako vam se cini vikend posle uskrsa ili vikend posle prvog maja? Ne znam kako vam se to uklapa u posao ili studiranje.
 
Glasali ljudi a niko da se javi!?

Što se tiče datuma, kad god, samo da se javi nedelju, dve ranije.
 
Svkako cu da najavim nedelju 2 ranije. Cim nadjem mesto imacu konkretnije informacije.
 
I ja bih, ali negde u BG, malo bi me mrzelo do NS :)
 
I ja ću da navratim, osim ako ne bude 24. april jer tad imam svadbu. A u maju skoro svaki vikend imam isto svadbe, tako da to tek ne mogu da ispratim. NS nije problem - Borisa za uvo, u kola, i neće mu smeta što je u NS :)
 
Poslednja izmena:
Ne pise se "mijenje" nego "mnjenje".Molim moderatora da ispravi ovu gresku.
 
Ja sam mator i lenj i bilo bi extra ako bude u BG :). Bojan mi je svedok da ne mogu da nadjem vremena ni do Cukaricke Padine da odem, a kamo li u NS.
 
Pocetak bi bio u poslepodnevnim casovima, ima ljudi koji rade subotom.
Princip? Mislis na format turnira? Zavisi od broja ljudi koji se pojave na turniru. Double elimination ili round-robin po grupama pa single/double elimination. Grupe i bracketi bi bili location based.
Zasad je Seth soft-banovan.

Zanimljivi linkovi, sa evo turnira.
EVO Tournament Rules
EVO Additional Rules
EVO Street Fighter 4 Tournament, 2010
EVO F.A.Q.

Ucesce je 500 dinara, razmisljam se koliko da stavim za gledaoce. Ne bih da upadnu neki specijalni slucajevi, a s druge strane ne bih da odbijem nekoga ko bi hteo da vidi kako izgleda turnir.
Ako imate jos pitanja, tu sam.

Posle turnira chillout, casual gaming, moze i money matches.
 
Poslednja izmena:
Hvala za informacije druže.
Zašto je Seth soft banovan? Jel to znači da njega ne smemo da biramo?

Mislim da ti nije dobra ideja da naplaćuješ ulaz gledaocima. Nemamo mi tržište za to. Opet, samo drugarski savet.
 
Seth je banovan jer ga jos uvek nisam otkljucao. :) Uglavnom vidim i na ostalim turnirima da je softbanovan. Ide diskusija na emuglx forumu o tome i uglavnom su za to bude softbanovan.

Ulaznice za gledaoce iz vise razloga:
1) Ako nekoga zanima SF4 ili gejming, doci ce. Mislim da je to mala cena da se sretne sa istomisljenicima na jednom mestu. Naravno, ne ocekujem gledaoce, ali ko zna.
2) Prostor placam fixni deo + po glavi.
3) zbog 2, da bih smanjio cenu ucesca za takmicare.
 
Schmajser je jako dobar Seth igrač i, koliko vidim, dečko je zainteresovan da dođe, ali sumnjam da će to učiniti ukoliko se ukloni Seth :(. Ne vidim što bi se on banovao, nije nadmoćan u odnosu na otale. Ako ćemo tako, treba banovati Sagata.
 
Schmajser je jako dobar Seth igrač i, koliko vidim, dečko je zainteresovan da dođe, ali sumnjam da će to učiniti ukoliko se ukloni Seth :(. Ne vidim što bi se on banovao, nije nadmoćan u odnosu na otale. Ako ćemo tako, treba banovati Sagata.

Seth je banovan i na medjunarodnim turnirima (boze me sacuvaj kakva stupidnost, ko zna sta je sledece - proglasenje da je zvanicno najjaci karakter :S) a kamoli ovako.
Ne znam, kako god mislite uradite, ja cu svakako doci na turnir a sto necu igrati sa Seth-om krastavac, mozda cu samo biti onda gledalac :)
 
Provericu jos jednom moje informacije o Sethu. Pogledao sam par najava turnira i na vecini sam primetio da je Seth banovan.
 
Jesam dobro razumeo, i gledaoci placaju 500 dinara?
 
Da. Ponavljam, prostor u kome se odrzava turnir nije besplatan. Posto je ovo prvi moj turnir, u promotivnoj akciji, takmicari su oslobodjeni placanja ulaznice.
 
Ok, ali ne verujem da ce mnogo ljudi dati 500 dinara samo da gledaju.. mogao si to na 200, 300.. svaka cast na trudu inace, ovo je samo neko moje zapazanje..
 
Svi borci dozvoljeni ali ne i otkljucani:d Pa sta ce ljudi da rade, da sami otkljucavaju pre nego sto pocne turnir?
 
Svaka cast za turnir, lepa vam je i slicica sto si okacio na ruru :)
 
Nazad
Vrh Dno