Šta je novo?

Servisi za dostavu: Donesi, Wolt, Glovo

Cim shvatite da 90% poslodavaca radnike posmatra kao cist trosak i gledaju kao mi internet provajdere( sve i da ne radi al 12 meseci za dinar dan) bice vam lakshe da shvatite u kakvom sistemu zivite. Cuvajte svoje zivce i svoje zdravlje.
 
Mister D poklanja 200 RSD za sve korisnike rm1dmsp
Mister D poklanja 400 RSD za prvu narudžbinu uxjarm0
Wolt poklanja 150 RSD svim korisncima SVENAWOLTU5XC497H
600 RSD za prve dve porudžbine na Woltu YETTEL600CBQZJCC
500 RSD kredita za nove korisnike Wolt Marketa WM5009V8SHKZ
 
Da li postoje neke lokalne dostave u ostalim vecim gradovima u Srbiji? Pa dobro, i u gradovima u kojima ne posluju Wolt, Glovo, Mister D.
Kakva je situacija? Zna li neko za neke druge? Kakva su vam iskustva sa njima?
 
Da li postoje neke lokalne dostave u ostalim vecim gradovima u Srbiji? Pa dobro, i u gradovima u kojima ne posluju Wolt, Glovo, Mister D.
Kakva je situacija? Zna li neko za neke druge? Kakva su vam iskustva sa njima?
U Sapcu sam recimo video par dostavljaca na skuterima sa oznakom "alideda"...da li je u pitanju neki potrcko servis ili bas dostava, ne znam, mozda neki sapcanin moze da objasni.
 
U Sapcu sam recimo video par dostavljaca na skuterima sa oznakom "alideda"...da li je u pitanju neki potrcko servis ili bas dostava, ne znam, mozda neki sapcanin moze da objasni.

Video sam da ih ima u BG-u. Zapravo, ne znam sada, znam da su ranije bili.
Potrcka ima maltene u svakom gradu, verovatno nemaju veze jedni sa drugima, vec se u svakom gradu neko ko se time bavi zove "potrcko" :D
 
Zato sam i napisao potrcko servis 🤣
 
koliko treba da se potrosi sa ovim kodovima.
da li to moze da se vidi unapred. tj ako je 500 na porudzbinu od 1500, da se to vidi pre koriscenja
 
Mister D poklanja 200 RSD za sve korisnike mh8gtip
Mister D poklanja 400 RSD za prvu narudžbinu 43yk8x1
1500 RSD poklon na prvu online kupovinu ENKF1500
Wolt poklanja 150 RSD svim korisncima SVENAWOLTUEQ3Z6UT
600 RSD za prve dve porudžbine na Woltu YETTEL600AQ6GGQV
 
Porucio sam sa glova nesto i platio karticom, neke stvari verovatno nisu imali na stanju i racun mi je 500 din manji, ali na kartici mi je skinuo prvobitni iznos za 500 veci...
Kako ce da mi se obracuna ispravan iznos koji ce mi skinuti?
Kontaktirao sam glovo podrsku ali oni nista ne razumeju i pominju neku dostavu, promo kodove itd, a jasno sam platio karticom 1550 din , kad je dosla porudzbina fiskal je bio 1050 i nije mi donet jedan proizvod.
 
Porucio sam sa glova nesto i platio karticom, neke stvari verovatno nisu imali na stanju i racun mi je 500 din manji, ali na kartici mi je skinuo prvobitni iznos za 500 veci...
Kako ce da mi se obracuna ispravan iznos koji ce mi skinuti?
Kontaktirao sam glovo podrsku ali oni nista ne razumeju i pominju neku dostavu, promo kodove itd, a jasno sam platio karticom 1550 din , kad je dosla porudzbina fiskal je bio 1050 i nije mi donet jedan proizvod.
Epilog...skinuto mi je 500 din vise sa kartice, iako mi je na racunu 500 din manje, glovo podrska je blago receno zaostala i nista ne mogu da uradim, oni kazu ali gospodine, iskoristili ste kupoon od 1000 din, a umanjen vam je raacun za 500 svakako ste ustedeli 500 din cak i ako vam je naplaceno vise....
 
Poprilično su se obrukali sa tim vaučerima. Ja bih poslao jedan mail Tržišnoj sa svim detaljima, a njih u cc. Da se malo opamete.
 
Не знам дал је идентична ситуација, али код њихових промо кодова је фора да ти резервишу пун износ, а онда ти од тог резервисаног износа скину колико треба а остала средства ослободе. Тако је бар мени било пре који дан кад сам користио промо код.
 
Nazad
Vrh Dno