Šta je novo?

"server is for low ping players only"

Leon4

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2008
Poruke
1,594
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i9-10900K 5.2Ghz & Noctua NH-D15 chromax.black
Matična ploča
ASUS ROG Strix Z490-F GAMING
RAM
HyperX Fury RGB DDR4 3200MHz 32GB
GPU
ASUS GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB
Storage
SAMSUNG 980 PRO M.2 2TB - Kingston A2000 M.2 1TB
PSU
Corsair RM1000X
Kućište
ASUS ROG Strix Helios GX601
Monitor
Samsung Odyssey G8 34'' OLED 175Hz
Pristup internetu
  1. Optički internet
kada pokusam da spojim prek neta ne mogu jer mi stalno izbacuje poruku "server is for low ping players only" bez obzira dali je cod 2 il 4 sta da radim...
zahvaljujem se unapred!:wave:
 
Pa kao sto pise,nemozez da pristupis servirama zbog velikog pinga,probaj neke druge servere.
 
Welcome to our club... Meni je to poruka za dobro jutro i laku noc.:D
 
kada pokusam da spojim prek neta ne mogu jer mi stalno izbacuje poruku "server is for low ping players only" bez obzira dali je cod 2 il 4 sta da radim...
zahvaljujem se unapred!:wave:

Promeni internet provajdera.
 
posto sam ja u svedskoj a hoc da igram sa svojim jaranim iz bosne dal je to maozda problem neznam probavao sam ja i dr servere ali ista error poruka...stvarno me nervira neverujem da je net u pitanju...sta mislit...a sta do znaci ping..jel mozda oni brojevi kada se odigra jedna partija deathmatch u nekog 534 drugog 230 itako
 
Poslednja izmena:
Ako nemas xfire, instaliraj ga i onda ces pored svakog servera imati i ping, pa vidi na koji mozes da se konektujes. Ako imas preko 200ms ping server te izbacuje.
 
Ionako je bezveze igrati na serverima na kojima imas veliki ping, hendikepiran si pa to samo vodi frustracijama... Dakle xfire i epcgaming liste servera "u ruke" i vidi na kojim serverima imaš mali ping, pa na njima igraj.
 
da ali uspeo sam se da konektujem na server i dobroje sve, samo nakon 1 min me izbaci i pise disconnected neznam probacu da vidim...uvek tak:wall::wall::wall:
 
Nazad
Vrh Dno