Šta je novo?

Seca li se iko od Vas Heretic1 i 2 ?

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
To je pucacina koja mi je definitivno najvise pomerala mozak. Problem je bio u tome sto ako na jednom od nivoa ne odradis sve sto treba , na drugom nezavisnom ili nekim od 7 ogromnih nivoa nista neces moci da uradis, a inace ladno prolazis kroz portale.
 
Ma secam se,skroz tripozna igra. Posle je bio i Hexen.
A iz tog vremena je mene najvise izludjivala Witchaven.
 
heartic 2, mnogo mocna, ehhhh kad se samo setim :)
 
borab je napisao(la):
To je pucacina koja mi je definitivno najvise pomerala mozak. Problem je bio u tome sto ako na jednom od nivoa ne odradis sve sto treba , na drugom nezavisnom ili nekim od 7 ogromnih nivoa nista neces moci da uradis, a inace ladno prolazis kroz portale.

Milsim da si pobrkao heretic sa hexenom :) hexen je nastavak i on je imao te portale.
 
Tako je, izdaje me secanje.
 
Heretic, Hexen, Witchaven - igrao sam ih sve, od početka do kraja... i sve su bile dobre.
A danas, teško da mogu da odigram bilo šta od ovih novih igara, tek ponekad kliknem na Diablo II (koji više spada u one gore nabrojane nego u ove nove...)
Drugo je to bilo vreme, druge igre, a i drugi mi...
 
Pa Hexen i Diablo su iste igre, samo u razlicitom izvodjenju :)
 
Kako da se ne secam, Heretic II je prva igra koju sam igrao preko modema, sa ortakom...
 
de se setiste :) Heretic 2, mnooogoo dobra igra, presao sam je 2 puta. Ove ostale nisam igrao, igrao sam heretic 1 ali jako kratko posto sam pikao quake 2 ili quake 1 ne secam se ni sam...
 
Heretic 2 mi je trenutno na hardu cisto da se podsteim, a igrao sam je pre jedno pet godina ili tako nesto.... Odlicna igra.. Ili sam tada bio mladji :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno