Šta je novo?

SE K700i i kvalitet slika???

Gidra85

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
1,847
Poena
650
Skoro sam uzeo mob. tako da ne znam da li je ovo ok kvalitet slika???


FW je R2AEO33
Camera SW version

Camera
Current: 3.10

Takodje me zanima koji je i najnoviji FW?

Edit: Sada sam malo gledao slike slikane K700i i takodje su tako loshe kada se slika u zatvorenom prostoru. :(

POZ :wave:
 
Poslednja izmena:
kvalitet je ok za SE K700i, mislim da je to najbolje sto mozes da izvuces od njega. Ipak je to mob. tel., a ne kamera, zar ne???
PS. vidi CS igranje...
POZ :wave:
 
Mislim da moze da bude malo bolja ali opet uzevsi u obzir slabije osvetljenje u sobi i nije lose i to je otprilike to sto se tice kvaliteta.
Pozdrav ,)
 
ok deluju slike, ali imas novije fw, najnoviji R2AT003 za koji kazu da smanjuje noise pri low light conditions, doduse ima i R2AY004 koji je izbacen na SEUS u julu ali nema nekih znacajnijih promena u odnosu na R2AT003 ;)
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala na brzim odgovorima. ;)

POZ :wave:
 
akki je napisao(la):
ok deluju slike, ali imas novije fw, najnoviji R2AT003 za koji kazu da smanjuje noise pri low light conditions, doduse ima i R2AY004 koji je izbacen na SEUS u julu ali nema nekih znacajnijih promena u odnosu na R2AT003 ;)

Pošto uskoro planiram da flešujem telefon jer ima prvi ikada izbačeni firmware, koji savetuješ da se stavi? Naravno, ako imam mogućnost da biram u servisu.
 
Ispade ovaj moj FW najsporiji, po ovim Benchmark-cima. :(
Edit: I samo me interesuje da li ovi noviji FW iskljucuju poboljsanja prethodnih verzija ili samo nadogradjuju, posto vidim da su ih drugi ljudi izbacivali?

POZ :wave:
 
Poslednja izmena:
Gidra85 je napisao(la):
slike slikane K700i i takodje su tako loshe kada se slika u zatvorenom prostoru.
Može softverski da se kasnije doradi. Evo na brzinu kad se sa prve slike ukloni malo šum i doda unsharp mask ispadne uverljivija.

Naravno neki majstor bi to pedantno doterao mnogo bolje.
 

Prilozi

  • picture15jpA.jpg
    picture15jpA.jpg
    86.6 KB · Pregleda: 110
ZorMi je napisao(la):
Može softverski da se kasnije doradi. Evo na brzinu kad se sa prve slike ukloni malo šum i doda unsharp mask ispadne uverljivija.

Naravno neki majstor bi to pedantno doterao mnogo bolje.

Razlika jeste uocljiva. :)

POZ :wave:
 
Izgleda da kvalitet kamere zavisi od primerka. Moj K700 daje poprilicno losije slike od ovga (mnogo vise suma), dok je na K500 bilo za nijansu kvalitetnije, tako da...

Mislim da treba da budes zadovoljan, to je sroz ok.
 
k700i nema bas i najbolje slike posebno kad se gledaju slike sa S700i koji je ista generacija (Slikali smo iste stvari sa iste daljine pa moje slike su bile smehota ispred njegove. Do tad sam bio ubedjen da moj telefon slika dobro....) .
 
to ti je to.napolju je malo bolji kvalitet,ali nisam ja ni ocekivao bog zna sta.
samo me je malo razocarao kvalitet slika nocu,,,
 
Da probao sam u toku dana i slike su sasvim ok.

POZ :wave:
 
Heinz je napisao(la):
Pošto uskoro planiram da flešujem telefon jer ima prvi ikada izbačeni firmware, koji savetuješ da se stavi? Naravno, ako imam mogućnost da biram u servisu.
pa najnoviji, logicno... ;)

naravno da novi fw ne iskljucuje poboljsanja prethodnih verzija, videtjete kad pisu unapredjenja, pise unapredjenje u odnosu na prethodni, pa logikom stvari jasno je...

ne vidim poentu poredjenja S700 i k700 jer su druga klasa telefona! uz to k700 ima VGA kameru, a interpolacijom se dobija vetja rezolucija, dok s700 ima 1.3 megapixela i to CCD chip!
 
akki, neki savet gde da se obavi flešovanje? PM je otvoren :)
 
poslato ;) nije to nesto preterano komplikovano!
 
Poslednja izmena:
Ljudi, da li neko zna kako da iskljucim da mi se ne gasi pozadinsko osvetljenje kada gledam neki video klip? Znaci ne ugasi se totalno samo malo zatamni (zajedno sa tasterima), kao da stedi bateriju. Probao sam sve mogucnosti oko podesavanja power save-a i nista. :(

Naravno ne zamraci se totalno nego malo padnes brightness.

POZ :wave:
 
Nazad
Vrh Dno