Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baš me zanima kakvo objašnjenje imaju SBB botovi na cene i akcije iste firme u okolnim zemljama :)

b_220224080.jpg
 
8 месеци бесплатно исто што и 16 месеци упола.. А за срб је тренутно 15 м 50%
 
Istice mi ugovorena obaveza krajem meseca, ali ne znam da li cu da produzavam...
Kakva je procedura, nastavljam da koristim sve kao do sada, a koliko placam?
EON duo light je paket
 
Ja ga placam 3099 vec 3g bez ugovorne obaveze.
 
Pa to u Bosni je skupo - to mu dodje oko 60 RSD mesečno. Kod nas kad je promocija onda je 1RSD, dakle u Bosni je 60 puta skuplje ;)
Pozdrav
 
Pa to u Bosni je skupo - to mu dodje oko 60 RSD mesečno. Kod nas kad je promocija onda je 1RSD, dakle u Bosni je 60 puta skuplje ;)
Pozdrav
Možeš li i oko bugarskog leva da pomogneš?


Pozdrav!
 
1 BAM = 60.36 RSD
1 BGN = 60.29 RSD

BAM - Bosanska konvertibilna marka
BGN - Bugarski lev
 
Toliko, ali Bugarsku ne možeš da uporediš sa Srbijom, tamo svako selo ima bar jednog operatera sa optikom.

Kod njih kao u Rumuniji su telekomunikacione mreže početkom 2000-ih organski porasle, pa su se kasnije ukrupnile. Imali su tad pristup ogromnom broju tranzitnih provajdera i IX-ova.

Još 2003 si recimo imao milion Beogrid - like mreža u Bugarskoj sa 20-30-50Mbps.
 
Dibih 12 meseci po jedan dinar na drugo prezime kod mog SBB dilera. Očekivao sam 15 meseci upola cene tako da je ovo premija.
 
Mogu li se na ovom TC-u videti parametri DL i UL kanala?
 
Da, znam da ima ali ja necu ugovornu obavezu. Objektivno mi ni ovo ne treba ali nemam opciju samo za internet.
 
Imam kod mojih kuci D3 Mini/EON Box i slika se pomerila u cosak. Nesto kao ovo. Uopste nisam upucen u TV opremu, ne znam odakle da krenem da gledam sta je problem tu
 
Da, znam da ima ali ja necu ugovornu obavezu. Objektivno mi ni ovo ne treba ali nemam opciju samo za internet.
I koliko si već tako "bez" ugovorne obaveze?
Ako je tu oko dve godine ili duže, onda ti je računica totalni promašaj, jer si za manje para mesečno mogao dobiti bolju uslugu, brži net, HBO GO (sad za koji dan Max), Cinemax 1 i 2, fiksni telefon (ni ja ga ne koristim, ali tu je)...

Druga stvar ako znaš da ćeš za par meseci paliti negde drugde, pa nećeš da se obavezuješ.
 
Mozda je i to opcija, nistq ne znam. Lako mi se zivot promeni
 
Imam 3 d3 minija kod kuće, od kojih se jedan ne koristi. Taj višak sam prebacio u stan, na potpuno drugoj adresi, gde ima SBB priključak (samo koaks kabl do stana, bez ikakvog uredjaja), povezao ga i kablovska funkcioniše bez problema. Da li mogu da se snose neke konsekvence zbog toga ili? Da li je neko isto uradio?
 
Meni je d3 cisco bio 5 god kod drugara...
 
Juce su me prikljucili na sbb, zanima me kako da se prijavim na moj sbb zbog eon aplikacije da aktiviram na telefonu. Na moj sbb trazi da ukucam id korisnika i broj ugovora, a na onom papiru sto sam dobio od njih pise da je ugovor o prikljucenju i zasnivanju preplatnickog odnosa i pise samo id korisnika nema broj ugovora. Hoce mi poslati jos jedan ugovor uskoro ili moram da cekam prvi racun pa da tamo vidim broj ugovora ili da ih zovem?
 
Juce su me prikljucili na sbb, zanima me kako da se prijavim na moj sbb zbog eon aplikacije da aktiviram na telefonu. Na moj sbb trazi da ukucam id korisnika i broj ugovora, a na onom papiru sto sam dobio od njih pise da je ugovor o prikljucenju i zasnivanju preplatnickog odnosa i pise samo id korisnika nema broj ugovora. Hoce mi poslati jos jedan ugovor uskoro ili moram da cekam prvi racun pa da tamo vidim broj ugovora ili da ih zovem?
Kad se potpise ugovor na njemu ima samo id, treba da prodje par dana (kada im monteri donesu potpisan ugovor) proknjize ili kako se to god zove i tada se dobija broj ugovora, obicno to bude od 2-5 radnih dana.
Pozoves ih i oni ce ti izdiktirati i sa tim ces posle sve odraditi.
 
Istice mi ugovorena obaveza krajem meseca, ali ne znam da li cu da produzavam...
Kakva je procedura, nastavljam da koristim sve kao do sada, a koliko placam?
EON duo light je paket
Mene isto ovo zanima. Ističe mi ugovor za mesec dana, a planiram da se selim za par meseci gde ne postoji SBB.
Hoću li plaćati isti iznos, od trenutka kad mi istekne ugovor.
Paket je digitalni eon full duo
 
Ako istekne ugovor,placate isto kao i do sada samo bez ugovorne obaveze.
 
Mene isto ovo zanima. Ističe mi ugovor za mesec dana, a planiram da se selim za par meseci gde ne postoji SBB.
Hoću li plaćati isti iznos, od trenutka kad mi istekne ugovor.
Paket je digitalni eon full duo
Ако ниси имао неку додатну повољност, неплаћање неког додатка, ренте и сл, цена ће остати иста.
 
Pretplacen sam na temu, ali jedno par meseci ne ispratih sta se pise pa ne znam da li je pisano.

Sta je trenutno najbolje sto stari korisnici mogu da izvuku "cenkanjem" po twiteru/facebooku za obnovu ugovorne obaveze?

Ista mi je odavno istekla, nikako da podnesem za raskid i da vratim opremu.
Pre nekoliko meseci su mi nudili 4 meseca po dinar ili tako nesto.

Hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno