Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko moze da pomogne? Imam eon box kstb6020 vracen na fabricka podesavanja, i sada mi trazi da ukucam kod ali vise nemam pretplatu. Mogu da pristupim svom sbb nalogu ali vise nemam tu opciju da se ukuca kod.
Hvala unapred.
 
Danas se definitivno pozdravljam sa njima. Uspeo sam da im dokažem da je problem do njihovog gateway od kog dobijam statičku IP adresu međutim i dalje se vritmo oko kablova. Očigledno nisu zainteresovani da reše problem. Lupam glavu o zid ali ću morati da uzmem MTS optiku... Nemam drugog ali ni trećeg rešenja. A oni samo neka nastave da gube korisnike na ovaj način.
 
Danas se definitivno pozdravljam sa njima. Uspeo sam da im dokažem da je problem do njihovog gateway od kog dobijam statičku IP adresu međutim i dalje se vritmo oko kablova. Očigledno nisu zainteresovani da reše problem. Lupam glavu o zid ali ću morati da uzmem MTS optiku... Nemam drugog ali ni trećeg rešenja. A oni samo neka nastave da gube korisnike na ovaj način.
То ја причам већ дуже време... Додуше задњих дана је слика на тву нешто боља, ценим да је због људи који су отишли на летовање, али интернет туга.
На једнон спрату ставили уместо претходног "теп" неки нови сплитер на 3, на другом два другачија сплитера путаа два за исти тип стана и од тада док не пређем на оптику могу да се поздравим са онлајн играма. И стално убеђују кориснике да они греше...
 
Meni je signal odličan. Zamenili su mi ruter i radio je 3 dana bez problema. Onda sam shvatio da sam zaboravio da im pošaljem mejl da mi vežu statičku IP na nov ruter. Kako su mi vratili statičku IP adresu tako su mi se vratili problemi. Međutim ja to njima ne mogu da objasnim. Zvao sam ih danas da otkažem, kaže prosledičemo po hitnoj proceduri podršci. Zove me opet podrška I opet pita za kablove. Tu mi je malo pukao film. Sad čekam da me zovu za raskid. A posle šta ću, ne znam, MTS za jači paket može samo u boxu a meni to ne treba. Možda neki wifi u blizini...
 
Evo još malo od ponuda u Vivakomu Bugarska, današnji SBB Bugarska.
Inače samo plejstejšn 5 bez TV-a je 1800 din mesečno na tri godine
Иако су информације корисне Милисаве само нам стајеш на муку :giggle:
Ова понуда за пс5... пола људи овде ће се преселити у Бугарску ,-)
 
Brza informacija
Torrenti - idu ne idu?
Windows 10
Transmission
Ubuntu iso
Ne mrda uopšte

Nešto blokirali?
 
Nemaju
 
Pitah drugare iz SBB zasto nemaju uredjaje na rate kao sto imaju u Bugarskoj i dobih odgovor da ce me neko pozvati i ponuditi nesto,,,hahaha Pa jel ovo ima negde ,jel to pise negde ili se oni sprdaju i ono,random tako nude stvari :) Na moja pitanje oko cena u Bulgariji i kod nas naravno ni da zucnu,verovatno misle da smo ekonomski tigar a ovamo javno,plasiraju neku drugu pricu
 
Ako se dobro secam, pre par godina su nudili neke jeftinije televizore na rate...
 
Pitah drugare iz SBB zasto nemaju uredjaje na rate kao sto imaju u Bugarskoj i dobih odgovor da ce me neko pozvati i ponuditi nesto,,,hahaha Pa jel ovo ima negde ,jel to pise negde ili se oni sprdaju i ono,random tako nude stvari :) Na moja pitanje oko cena u Bulgariji i kod nas naravno ni da zucnu,verovatno misle da smo ekonomski tigar a ovamo javno,plasiraju neku drugu pricu
Управо их питао исто око уређаја на Твитерсима. Јављам одговор ( ако га буде ) 😁

Брзи су Screenshot_20210818_214918_com.twitter.android_edit_453968125326041.jpg
 
Poslednja izmena:
Brza informacija
Torrenti - idu ne idu?
Windows 10
Transmission
Ubuntu iso
Ne mrda uopšte

Nešto blokirali?
Kasnim ali kod mene idui u win i u linuxu. Nisu blokirani u win kristim qBittorrent a u linuxu Ktorrent. Skidam skoro 90% od Ruja i bivsih SSSR republika
 
Управо их питао исто око уређаја на Твитерсима. Јављам одговор ( ако га буде ) 😁

Брзи су Pogledajte prilog 315124
Indentično su i meni tako napisali ali preko FB. Pitao sam ih za spisak i zašto nemaju tu ponudu javno, odgovor je bio samo,nažalost nemamo spisak ali će vas svakako neko kontaktirati i izneti našu ponudu. Ne razumem zašto im ta ponuda nije javna?
 
Сви корисници би тражили, овако остаје простор.
 
Kasnim ali kod mene idui u win i u linuxu. Nisu blokirani u win kristim qBittorrent a u linuxu Ktorrent. Skidam skoro 90% od Ruja i bivsih SSSR republika

Download ide bez problema iza cgnat, ali upload ne ide.
Drugim rečima, download ide nevezano od toga da li je port otvoren ili nije.
 
Џабе - нисам им по вољи
Screenshot_20210819_100616_com.twitter.android.jpg
Нека неко ко испуњава услове пошаље упит. Баш ме интересује шта ће њему одговорити.
 
Џабе - нисам им по вољи
Pogledajte prilog 315155
Нека неко ко испуњава услове пошаље упит. Баш ме интересује шта ће њему одговорити.
Ne znam šta im to znači.
Ja npr. plaćam punu cenu, tek druge godine ugovora, prvu godinu plaćam viši paket po staroj ceni. jer smo tako ugovorili.
Dakle taj dogovor je bio deo paketa koji su oni ponudili, a ja na to pristao, ne vidim razlog da zbog toga budem diskriminisan.

A šta uopšte nude na rate? Koji uređaj? Po kojoj ceni?
 
Brza informacija
Torrenti - idu ne idu?
Windows 10
Transmission
Ubuntu iso
Ne mrda uopšte

Nešto blokirali?
Нису, мада имам утисак да некада успорава кад им је оптерећена мрежа. Пробај неки други порт, клијент или неки од популарних линукс торената.
Imam pitanje za one koji su na starim gold paketima, a nalaze se u giga gradovima imaju li istu brzinu interneta kao i korisnici na eon paketima? Moj gard napokon digitalizuju a ja sam na gold pa da znam šta me čeka.
Немамо ;-) Такође немамо ни неке друге ствари, плус оно што су обећали за прелазак(са неког иком пакета на д3 и то ко зна зашто само недељу пре увођења ЕОНА) нису испунили о чему си можда читао на ранијим страницама.
A poslovnost na nivou, prelazi se na "ti" već u drugoj rečenici... :rolleyes:
Ради се о њиховој привржености и љубави према корисницима ;)
Шалу на страну мислим да "Ви" никада није требало ни да уђе у наш језик, али сад кад је већ ту...

-----------------

Да заборавих за уређаје, разлог што овако нуде појединим корисницима да ће им се јавити је вероватно што планирају нешто, па док не изађе званичан папир...
Мада тешко да се може очекивати нешто добро, ја добро од њих за 2 и кусур година доживео нисам... али ајде можда их @Милисав натера да понуде пс5 ,-) за 500 рсд.
 
Ја не плаћам акцијску цену, већ пуну, и то 8 година, на чату са сајта ми дају линк шопстера за уређај 🤔.
 
Ја не плаћам акцијску цену, већ пуну, и то 8 година, на чату са сајта ми дају линк шопстера за уређај 🤔.
Pa po toj ceni može da kupi bilo ko sa ulice, kakav je to onda popust za tebe kao njihovog vernog korisnika?
 
Ја не плаћам акцијску цену, већ пуну, и то 8 година, на чату са сајта ми дају линк шопстера за уређај 🤔.
Ах шопстер, увек сам мрзео рекламе у којима плаћају некога да "пали" људе како је нешто повољно и најбоље, али ово баш претерују -
оно као два пријатеља причају па имају сви искуства за неколико хиљада уређаја, итд. Бар да је цена заиста повољнија за њихове кориснике
па да човек каже ајде није лоше, кад сам већ корисник да купим нешто што ми заиста треба овде а мање кошта, али један поглед на поређење цена на нету и...
 
Па кажу, може тамо и на рате 😁😁😁
 
^ Ajde bre @Boemstari, tebi @Милисав i @MilanKragujevic , ovi SBB kao da su najrođenije streljali.
Menjajte ljudi, nemojte samo kukati i kuditi.

Istine radi bio je na shopster-u par dobrih akcija, nedavno za Hisense TV-e, ali da, akcije su opšteg tipa, nisu namenjene samo korisnicima SBB, pa si sa tog aspekta u pravu da kao korisnik nemaš nikakave dodatne pogodnosti u odnosu na ostatak populacije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno