Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa da bi stvarno čuo upadljiviju razliku u zvuku između 250+ kbps lossy i lossless kodeka obično treba "audiofil" klasa hardver :p
Sta reci, sa dobrim sluskama, cak i na Iphoneu se cuje mala razlika. Na ozbiljnom Hi FI hardwareu je razlika vec ozbiljna. Izvinte na upadu, ali ja sam bolesni audiofilicar :).
 
Možda za EON Full Trio i EON Premium/EON Premium Duo ako žele da daju utisak da je to baš fabulous ponuda, a posle će da promene da je samo za EON Premium korisnike, a ako ne žele onda će već sad biti samo za Premium. Mislim, kad je SBB davao bilo šta free. I to još "svim korisnicima".
 
Nema šanse da je free za sve, Tidal skoro nikad nije na akciji, nema family planove i sl. Svaki user 1 lic od 10$, to košta.
 
Постоји Тидал породични 30$/€/£ за 6 налога тј породицу.
 
Па да, то што ће омогућити не значи да ће бити за џ.
 
Da vidimo prvo sta ce da puste pa onda da komentarisemo ;)
 
Vidim da za IOS nema Tidal za nas region. Ne znam preko cega ce ga pustiti ali bi meni samo mobilna aplikacija bila od koristi.
 
ja bih više voleo da dodaju još neki strem servis za serije i filmove ili bar neki kvalitetnijji tv kanal, muzika je ok ali ono meh...bar za mene...mada naravno o ukusima ne vredi raspravljati.
 
ja bih više voleo da dodaju još neki strem servis za serije i filmove ili bar neki kvalitetnijji tv kanal, muzika je ok ali ono meh...bar za mene...mada naravno o ukusima ne vredi raspravljati.
Slazem se sa tobom, ovo za muziku mi je totalno nepotrebno, mada naravno o ukusima ne treba raspravljati
Cuo sam da u Hrvatskoj pokrecu kao svoju verziju slicnu Netflix platformi...Samo cekaju neku dozvolu jos....
Steta sto u Srbiji to nece pokrenuti ... :|
 
U Hrvatskoj kreću sa najobičnijim Eon OTT / Eon van mreže. Netfix bzvz ponavljaju kao zombiji iz samo njima poznatih razloga.
 
U Hrvatskoj kreću sa najobičnijim Eon OTT / Eon van mreže. Netfix bzvz ponavljaju kao zombiji iz samo njima poznatih razloga.
A jos kad bi kod nas omogucili tj platili licencu za Netflix gde bi nam kraj bio .
 
Naravno da neće nikad to uraditi , jer kako bi onda domaće đubre od serije prodavali za 999 din po sezoni i reklamirali kao da je to 8. svetsko čudo (tj 9. pošto je sam Eon box već 8.).
 
Slazem se sa tobom, ovo za muziku mi je totalno nepotrebno, mada naravno o ukusima ne treba raspravljati
Cuo sam da u Hrvatskoj pokrecu kao svoju verziju slicnu Netflix platformi...Samo cekaju neku dozvolu jos....
Steta sto u Srbiji to nece pokrenuti ... :|
Pokrenuće se u Srbiji, jer iza novog streaming servisa stoji jedan poznati filmski distributer filmova za područje ex-Yu.

Ugovori su potpisani sa većinom mejdžor kompanija. Biće srpskog prevoda.
 
Puče SBB potpuno. Ni interneta ni TV signala. Čukarica
 
U NS (Detelinara) nije bilo ni neta ni TV-a od 8:58 do 10:16. Zna li neko šta je bilo?
 
U Hrvatskoj kreću sa najobičnijim Eon OTT / Eon van mreže. Netfix bzvz ponavljaju kao zombiji iz samo njima poznatih razloga.
Mislim da nisi u pravu..... Bice to dosta drugacije od Eon OTT po mojim informacijama... Videcemo otom potom....
Pokrenuće se u Srbiji, jer iza novog streaming servisa stoji jedan poznati filmski distributer filmova za područje ex-Yu.

Ugovori su potpisani sa većinom mejdžor kompanija. Biće srpskog prevoda.
To je dobra vest onda, hvala ti za info .
 
Zr (duvanika) juče pre podne nekoliko sati ni tv ni net, trenutno malo ima malo nema neta evo već par sati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno