Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koristim sbb duo gold paket i imam D3 prijemnik pds 2100 koji traži da mi bude vezan lan kablom sa ruterom da bi radila opcija vraćanja kanala.
Da li ja mogu sam da nabavim neki drugi koji to može ili možda sbb može da mi zameni?
Pitam zato što ne znam da li bi radio D3 prijemnik koji sam nabavim, da li mora posle da ga sbb verifikuje nekako?
Drugar ima jedan koji je dobio pre pet godina i on ne traži to vezivanje lan kablom.
Ja fizički ne mogu oba uređaja da držim blizu i treba mi neko rešenje.
 
Ne možeš nabaviti sopstveni D3 prijemnik čak i pored činjenice da se nude na prodaju po oglasima. Takav prijemnik SBB neće registrovati u svom sistemu pa samim tim neće biti moguć prijam kanala preko njega. Možeš da tražiš od SBB-a da ti zamene postojeći risiver za PDS3121 koji radi samostalno ali se za njega plaća jednokratna naknada koja uopšte nije zanemarljiva (oko 5000 din.)
 
Ne možeš nabaviti sopstveni D3 prijemnik čak i pored činjenice da se nude na prodaju po oglasima. Takav prijemnik SBB neće registrovati u svom sistemu pa samim tim neće biti moguć prijam kanala preko njega. Možeš da tražiš od SBB-a da ti zamene postojeći risiver za PDS3121 koji radi samostalno ali se za njega plaća jednokratna naknada koja uopšte nije zanemarljiva (oko 5000 din.)
Upravo tako, s obzirom na to da imam isti problem, išao do poslovnice i dobio upravo takav odgovor.
Mislio sam da će biti efektnije ako odem lično da "ućarim" PS3200 za džabe, ali su mi diskretno skrenuli pažnju da i ne pokušavam. [emoji3]

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
 
Ne možeš nabaviti sopstveni D3 prijemnik čak i pored činjenice da se nude na prodaju po oglasima. Takav prijemnik SBB neće registrovati u svom sistemu pa samim tim neće biti moguć prijam kanala preko njega. Možeš da tražiš od SBB-a da ti zamene postojeći risiver za PDS3121 koji radi samostalno ali se za njega plaća jednokratna naknada koja uopšte nije zanemarljiva (oko 5000 din.)

To je baš razočaravajuće, dođe mi da se prebacim na silver paket, kad već ne mogu da iskoristim opciju koju plaćam.
Mada, pitanje je da li i to mogu dok ne istekne ugovorna obaveza.
Evo pokušavam da ih nazovem preko broja 19900 i automat mi stalno javlja da pritisnem 1 ako želim da proverim stanje na računu ili 2 ako sam platio i želim uslugu satelitske tv ???
Ne znam šta se događa, pre desetak dana kad sam ih zvao, normalno sam dobio operatera.
 
Da li jeoš neko dobio poruku od SBB da mu se od 1 februara gasi mail adresa. Ja imam e-mail adresu od KDS-a kojeg je SBB uzeo pod svoje i nekoliko godina mi radi normalno. A sada sam dobio tu poruku!!
 
Danas sam raskinuo ugovor...zbog 100 din...Ponudili su mi posteno skoro najjaci paket da bih ostao,ali to nije poenta...Cekamo mts optiku za mese dva,to je jedino sto me zanima...U poslovnici u Zemunu dok sam cekao...bilo je 15 ljudi za raskid ugovora i jedan stariji cikica koji je trazio za jos jedan uredjaj risiver....Mozda se malo i zapitaju Ameri zbog ovoga,al i ne moraju sto se mene tice(ostali su 600e kratki od mene godisnje)
 
E cujes pricu 15 ljudi ceka na raskod ugovora... u Uscu kada placam racun nikada nisam cuo da je neko dosao da raskida. Dodju da traze prikljucak i da plate racune...


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iskreno ne verujem! Da 15 ljudi u ovoj zemlji razmislja, i da se jos nadju u istoj poslovnici, jok !:)
 
E cujes pricu 15 ljudi ceka na raskod ugovora... u Uscu kada placam racun nikada nisam cuo da je neko dosao da raskida. Dodju da traze prikljucak i da plate racune...


Sent from my iPhone X using Tapatalk

da, pa 'treba platit racune jer duhovi lutaju po njima'... :p
 
Jel zna neko koliko vremena prodje od potpisivanja aneksa za produzavanje ugovora i promenu paketa, do same promene paketa ?

Kurirskom sluzbom.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene je promenjen paket sutradan poslepodne. E sad zavisi vikend,praznici.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Pa to.. Verovatno po Bozicu :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam im trazio Gold Premium po ceni gold Extra (bio sam gold extra a placao po ceni golda) i naravno pristali su , cekam kurirsku sluzbu da dodje od 25og da podpisem nov ugovor , izgleda da cu se nacekati.
 
Jel zna neko koliko vremena prodje od potpisivanja aneksa za produzavanje ugovora i promenu paketa, do same promene paketa ?

Kurirskom sluzbom.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Posle potpisivanja ugovora, skeniraj isti (sve strane) i posalji na mail sbb-u. Ja sam tako uradio i do promene je doslo za pola sata.
 
He, ja pronasao poklon set cokoladica ispred vrata od sbb-a :) . Inace sam pre mesec dana raskinuo ugovor sa njima posle 10 godina, uvek sam imao najjaci paket, tako da ce I od mene biti kraci 600 evra godisnje. I sada im govorim resite prvo problem infrastrukture(zamena pojacala na banderi I linijskog u zgradi kao i privodnog samonoseceg koaksijalnog kabla, kroz koji ulazi voda vec 3 godine) I vraticu se kod Vas, na sta oni kazu ne, prvo potpisi ugovor.
Ma nema sanse, osecaj za realno i poslovnost im je jednaka nuli. VDSL je OK izdrzacu taman dok do kraja sledece ne stigne optika...
 
Ja sam im trazio Gold Premium po ceni gold Extra (bio sam gold extra a placao po ceni golda) i naravno pristali su , cekam kurirsku sluzbu da dodje od 25og da podpisem nov ugovor , izgleda da cu se nacekati.
Do kada može da se raskine ugovor zbog poskupljenja od 100 dinara? Tražio bih im i ja trio gold extra po ceni trio gold.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Do kada može da se raskine ugovor zbog poskupljenja od 100 dinara? Tražio bih im i ja trio gold extra po ceni trio gold.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
To mozes da im tražiš i bez tih 100 din kao stari korisnik.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
To mozes da im tražiš i bez tih 100 din kao stari korisnik.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Probao sam pre neki dan na FB ali ne može tokom celog ugovora, samo 6 meseci daju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Budi uporan. Oni ti neće dati. Traži da proslede tvoj broj prodaji pa se sa njima cenkaš.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Probaću ali bilo bi jednostavnije zbog ovog poskupljenja. Mislim da sam sad zakasnio jer verovatno to može do 31.12. To je sutra ali je nedelja.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam opusteno dogovorio u septembru.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kako raskinuti ugovor sa sbbom, bez placanja penala? Produzio sam ugovor u oktobru, ne radi mi nista kako treba...

Jos sutra mozes raksinuti ugovor bez penala jer povecavaju cenu mesecnog odrzavanja od prvog za 100 RSD. Odnesi lepo opremu i raskini ugovor, sutra je zadnji dan. Samo kazi da raskidas zbog poskupljenja mesecnog odrzavanja od 1.1.
 
I ja se razmišljam da ih pritisnem da pređem sa trio gold na na extra onda bih uz super set imao i HBO. Verovatno ću pričekati kada počne MTS optika da se pušta tada će verovatno biti mekši za pregovore.
Tako sam i ja zamislio, ali videćemo danli će da upali[emoji3]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Posto mi je istekao ugovor duo silver..
Ukinuo bih internet i ostavio samo tv..e sad da li moram da im vratim i resiver a imam ga vec 5god tj 2 ugovora je kod mene?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno