Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta se dešava sa prevodom na kanalu aMC?
Nekada je to bio kanal sa najbolje rešenim prevodom, sa veoma jasnim i funkcionalno dizajniranim ćiriličnim fontom, a sada su tu neke brljotine.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Da li postoji mogućnost kod SBB-a da se raskine ugovor, a onda da se sklopi ugovor sa drugim članom porodice kao novim korisnikom?
 
Može, posle 6 mesecj od raskida.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Arene su odavno na Eon, ali samo za Telemach BA korisnike :p
Ma biće i ovde bože zdravlja! Inače se onaj "rat" neće završiti. :D Mora razmena da padne. Jer kako kaže SBB, Telekom ne dozvoljava SBB-u da pušta Arene, sad kad se Arena oglasila mislim da ima velike verovatnoće da je dobijemo i u Srbiji. I onda njima N1 + SK1-6 a nama Arena 1-5 i možda 6 iz HR ili 1 iz HR kao što Telemach ima izmešano. Osim ako Telekom sad ne pritisne Arenu :D

https://www.tvarenasport.com/vesti/...junajted-grupi-mi-hocemo-do-vas-je-2020-01-24
 
Poslednja izmena:
Eh, kao da se direktor Arene Sport pita nešto. Zna se ko se pita.
 
Ja sam podneo zahtev za raskid zbog ukidanja kanala 03.01, i odgovorili su mi pismeno 24.01 da je moj zahtev prihvaćen, i da bez naknade za raskid vratim opremu nakon 30 dana otkaznog roka, naveli su i datum, i da izmirim račune do tada, tj one po dinar :D
 
Pa jel ispada onda da ipak mora da se plati raskid?
Meni iskrslo nešto prethodno nedelje, tako da sam u Beogradu tek od ponedeljka, pa još nisam otišao da podnesem zahtev za raskid.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne, bez plaćanja troškova raskida. Samo da izmirim sve račune do dana raskida, tj one od potpisivanja uo do datuma raskida. Ko je sve račune redovno plaćao, ostaje mu samo taj jedan račun da izmiri, a onih preostalih xx računa se poništavaju, tj idu na njihovu štetu.
 
99% da će biti.... 100% da neće. Kao što neko napisa: baš se direktor Arenasport pita

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Slažem se. Ko sto neće dodati N1 na Telekom, nema šanse.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam podneo zahtev za raskid zbog ukidanja kanala 03.01, i odgovorili su mi pismeno 24.01 da je moj zahtev prihvaćen, i da bez naknade za raskid vratim opremu nakon 30 dana otkaznog roka, naveli su i datum, i da izmirim račune do tada, tj one po dinar :D

A mene odbili na Eon Full, uz raznorazne lazi. Pa me zvali iz sluzbe za zadrzavanje korisnika da mi jos malo pricaju lazi i nude nesto u znak izvinjenja. Ima da se teramo, do kraja! Svi su bre isti, klasicni lopovi i derikoze.
 
Ma biće i ovde bože zdravlja! Inače se onaj "rat" neće završiti. :D Mora razmena da padne. Jer kako kaže SBB, Telekom ne dozvoljava SBB-u da pušta Arene, sad kad se Arena oglasila mislim da ima velike verovatnoće da je dobijemo i u Srbiji. I onda njima N1 + SK1-6 a nama Arena 1-5 i možda 6 iz HR ili 1 iz HR kao što Telemach ima izmešano. Osim ako Telekom sad ne pritisne Arenu :D

https://www.tvarenasport.com/vesti/...junajted-grupi-mi-hocemo-do-vas-je-2020-01-24

Sve zavisi od N1 odnosno politike i željom za totalnom kontrolom medija Arene su tu samo kusur. Odnosno bilo bi Arena da na N1 sviraju onako kako bi glavni dirigent hteo
 
Slučajno sam sad video na sajtu da je SBB znatno poboljšao akciju za eon tv. Sad daju 6 meseci besplatno i uz najniži paket plus box besplatno na korišćenje bez priključne takse.
Krenuli su malo agresivnije mada nigde na tv-u ili internetu još nisam video reklamu za ovo.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
@NecaBG
Koji datum ti racunaju kao pocetak perioda od 30 dana? Ako ne 03.01. onda su prekrsili rok za odgvor od 8 radnih dana.
Interesuje me onako. Ja se vozam bez ugovora evo vec dve godine. Nit me cimaju, nit ja njih, Oznacili me kao nezgodnog. Mada, iskeno, zamerke resavaju promptno. Evo u cetvrtak uvece mi crce mini box. Zamenili u petak. Letos isto popodne zamenili 3121 - izgleda stradao u grmljavini dok smo bili na odmoru. Ni tad ni juce ne smaraju sa obnavljanjem ugovora.
 
Poslednja izmena:
Računali su mi od 03.01, tako da su tu ispali potpuno fer i korektni sa te strane. Taman sam hteo do poslovnice, da vidim šta se dešava, kad ono stiže pismo :)
 
5abd6395acbdf3a971dfab956a47de53.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Neko_iz_mase
Koji datum ti racunaju kao pocetak perioda od 30 dana? Ako ne 03.01. onda su prekrsili rok za odgvor od 8 radnih dana.
Interesuje me onako. Ja se vozam bez ugovora evo vec dve godine. Nit me cimaju, nit ja njih, Oznacili me kao nezgodnog. Mada, iskeno, zamerke resavaju promptno. Evo u cetvrtak uvece mi crce mini box. Zamenili u petak. Letos isto popodne zamenili 3121 - izgleda stradao u grmljavini dok smo bili na odmoru. Ni tad ni juce ne smaraju sa obnavljanjem ugovora.

Meni su ispostovali rok od 8 dana, ali su sve u sesnaj'st lagali samo tako, kao da sam *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* koji ce da se uplasi od cifara koje su pisali i nekih izmisljenih stvari iz Ugovora (koji je tipski i nigde ne pise nista o tome) i Opstih uslova.
 
Poslednja izmena:
I meni naslozili beneficirane mesece prikljucne takse cak i hbo i hd max koji su davali free [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Može, posle 6 mesecj od raskida.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Hm? Da li to važi ako je istekla UO, i vlasnik raskine ugovor i drugi član porodice (s drugim prezimenom) želi na istoj lokaciji da započne novi ugovor (sa benefitima koji isti nosi)?
Ranije je važilo da vlasnik stana može da zaključi ugovor, ali iz puno primera oko sebe znam da nije (više) tako.
Kako mogu da znaju da stan recimo nije bio izdat, da je jedan stanar otišao i raskinuo ugovor i da je došao drugi stanar na istu adresu (drugo prezime) koji želi novi ugovor? :)

Edit: sada sam zvao SBB, ako na istoj adresi novi korisnik ima drugo ime odmah se pravi novi ugovor (sa svim benefitima).

Ostaje samo problem fiksnog broja (stari Trio paket je u pitanju), gde bi fiksni broj bio ugašen sa "starim" korisnikom, a "novi bi dobio novi broj", sto nije baš opcija, moram priznati. Tako su mi sada rekli u podršci, ako neko ima ideju kako zadržati samo fiksni... :)

Edit 2: Opet sam pozvao SBB, javio se drugi agent, isto pitanje za broj fiksnog telefona, dobio sam odgovor da može da se zadrži (iako prethodni korisnik raskida ugovor, a drugi korisnik zaključuje novi ugovor).

Odlično što čvrsto stoje iza onoga što kažu! :)
 
Poslednja izmena:
5abd6395acbdf3a971dfab956a47de53.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Ово мора и нека телевизија са националном покривеношћу преносити, претпостављам Пинк пошто су они највише бранили права ТС-је и нападали Јунајтед Медију, али видећемо како ће испасти... :d
 
Može li na SBB-u da se sazna koliko je GB-a neta mesečno potrošeno (ili od 1. u mesecu do trenutka upita)? Nekad je na starom portalu to moglo, sada ne može.
Često me informativno zanima.
Hvala! ;)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ima li neko dezuran u SBB-u da konacno sredi titlove na AMC-u?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mogao sam ovaj post da postavim i u temi Eon-box, ali se tiče i korisnika koji nemaju Eon paket.
Naime, kod komšije koji je još uvek na Gold paketu se prilikom promene kanala javljaju štrafte,koje su još izraženije nego kod mene(znači ima ih i kod mene na TV-u koji je priključen na D3 risiver). koji imam Eon Premium paket.
Inače, priložena slika je sa mog TV-a.
Strafte se pojave samo kad se ulazi u taj meni(ili kako se već zove) za menjanje kanala i u trenutku kad se kanal menja. Čim se kanal promeni, odmah nestanu. Pre godinu dana mu se to prvi put desilo, pa su posle par sati nestale linije, i nisu se pojavljivale godinu dana.
Da li je to nenormalno, odnosno da li to tako treba?
Ja ih nisam pre kod mene primećivao, pa ne znam da li ili nisu bile ili ih prosto nisam uočavao?
Te linije idu od gore prema dole u delu gde se završava crno polje i počinje zelena boja terena. Kao providne štrafte su...ima ih do onog prvog igrača na terenu.
Kod njega je to nekad manje, nekad više izraženo i čak idu i po horizontali. Slikaću sutra njegov TV.
07f745187d7090ad92b4741e4cd07d11.jpg


Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Istekao mi je ugovor sa SBB-om. U poslednje vreme svi pišu kako može da se raskine ugovor i pređe u Telekom. Ako može objašnjenje što je bolji Telekom od SBB? Konkretno, stabilniji internet, bolja podrška, izbor kanala i sl.
Za produženje ugovora u SBB su mi nudili godinu dana da plaćam sadašnji paket trio Gold i posle eon stim da moram da platim mrežni kabal do kompjutera, negde oko 20m.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno