Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od jutros nije doslo ni do kakve promene, zvao sam ih malopre i kazu da im i dalje stojim kao ‘’open’’. Vrlo lep prvi utisak sa njima :)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
*mjau**mjau**mjau*, meni završili sve odmah..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Od jutros nije doslo ni do kakve promene, zvao sam ih malopre i kazu da im i dalje stojim kao ‘’open’’. Vrlo lep prvi utisak sa njima :)
Ја бих био досадан, данас си потписао, сервисери су морали до краја радног времена да однесу све папире и тражио бих да се провери да ли је стигло, да ли је неко то примио и одрадио. Делује да су сервисери дошли мало касније када је тај који обрађује папире већ отишао и није било никога да то одради.
Ау, ала бих се свађао. ;)

Мада ... одрадиће то ујутру када бирократија дође на посао.
 
@calexx, upravo je tvoje reci izgovorila operaterka kad sam zvao sad oko 10 :D rado bi ona ponovo podnela primedbu ali je sad vec kasno, nema nikog - njene reci..i kao da se strpim do ujutru, bice sigurno. A nemam snage da se bunim i zalim, mozda sam tolerantan jer i ja radim u korisnickom servisu, doduse italijanskom :D
 
Можда је кулекс у ствари сбб оператерка...
 
Pozdrav kolege…
prosao sbb kod tetke pa da predje kod njih,zvala ih je i Ovako su joj rekli:
Prvih 12 meseci placam 1990 +580 jos dva resivera za sobe
Ta dva resivera placam prvi mesec 1900 a posle 580 din
Posle godinu dana racun za Gold paket je 3689+580 za resivere
plus za ukljucenje 3800din.
Hbo besplatno 12 meseci

jel imaju neku bolju ponudu trenutno da zovem da boksujem ili je ovo najpovoljnije?
hvala unapred
 
Juce podneo zahtev i prikljucenje je 0 din, dodatni d3 mini 0 dinara, hbo free 12 meseci, trio gold 12m po 2000 din nakon toga 3700... Ne znam zasto tetki sve te takse? Je l tetka na selu?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Calexx je nekada bio čuveni ljubitelj SBB-a...danas je prešao u drugi tabor...praktično prleteo ;)...ali ipak po nekada javi se onaj stari Calexx :)...
 
ne nego u sred Panceva..ne znam zasto prikljucenje i resivere joj uteruju kad mize da dobije 2 dodatna d3 mini i kraj.znaci to je najbolja ponuda prva god 2k a druga puna cena,jesi se cenkao nesto sa njima?
 
Pozdrav kolege…
prosao sbb kod tetke pa da predje kod njih,zvala ih je i Ovako su joj rekli:
Prvih 12 meseci placam 1990 +580 jos dva resivera za sobe
Ta dva resivera placam prvi mesec 1900 a posle 580 din
Posle godinu dana racun za Gold paket je 3689+580 za resivere
plus za ukljucenje 3800din.
Hbo besplatno 12 meseci

jel imaju neku bolju ponudu trenutno da zovem da boksujem ili je ovo najpovoljnije?
hvala unapred
Trio gold paket prvih 6 meseci po din, zatim 3689 ostalih 18 meseci. Hbo 12 meseci besplatno. Piši u inbox
 
Calexx je nekada bio čuveni ljubitelj SBB-a...danas je prešao u drugi tabor...praktično prleteo ;)...ali ipak po nekada javi se onaj stari Calexx :)...
Разлика је само у томе што се код мене појавила (за мене) боља понуда па сам "прелетео" а иначе о СББ-у мислим исто, кад је добро похвалим, кад не ваља опљунем. Али не идем само са критикама, па макар и да не разумем где је проблем, а таквих је 90% пљувачина по њима. Као онај што их је на сав глас пљувао што му модем не ради да би трећег дана провалио да му је мама искључила модем из струје да би укључила усисивач па није вратила.
 
Разлика је само у томе што се код мене појавила (за мене) боља понуда па сам "прелетео" а иначе о СББ-у мислим исто, кад је добро похвалим, кад не ваља опљунем. Али не идем само са критикама, па макар и да не разумем где је проблем, а таквих је 90% пљувачина по њима. Као онај што их је на сав глас пљувао што му модем не ради да би трећег дана провалио да му је мама искључила модем из струје да би укључила усисивач па није вратила.

Ne pitaju ljudi iz tehničke podrške džaba to pitanje: Gospodine da li vam je uređaj uključen :p....
 
Ја то увек кажем, можда на неком форуму има неколико или мало више оних који се разумеју али је 99% корисника за које је то питање сасвим на месту.
 
SBB - jos nista :)) zvao sam 2 puta danas, jos nisam prikljucen, svaki operater salje svom ‘’nadredjenom’’ i svi se nadaju da ce biti sutra ujutru, kao sto su se za danas nadali


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Шта има они да се надају, био сервисер, одрадио посао, закаснио са давањем папира али је неко то у сваком случају морао да прими и сигурно су јутрос морали да имају све пред собом. Требало је да пријавиш сервисера или оператера јер неко од њих није одрадио посао. А можда сервисер није имао коме да преда па понео са собом па ће данас да преда уз остало. Ако опет закасни ... ето где бих ја запео па док неко не реши.
 
@Bilbo49
Ovo na prethodnoj strani vazi i za produzenje ugovora? Ako ne, sta je pandan za duo/trio?
Evo danas bas doveli i mts optiku do ispred vrata ... Sad cu da "preletim" na tu temu da vidim sta kazu ljudi.
 
Poslednja izmena:
Шта има они да се надају, био сервисер, одрадио посао, закаснио са давањем папира али је неко то у сваком случају морао да прими и сигурно су јутрос морали да имају све пред собом. Требало је да пријавиш сервисера или оператера јер неко од њих није одрадио посао. А можда сервисер није имао коме да преда па понео са собом па ће данас да преда уз остало. Ако опет закасни ... ето где бих ја запео па док неко не реши.

Kontaktirao sam servisera telefonom, rekao je da je moj ugovor jutros u 9 ostavljen u firmi i da za dalje informacije moram da vidim sa njima


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja ne znam... .A eto vidiš ja se pre par dana na FB chat-u raspitujem za optika pakete za adresu u Novom Sadu i lik mi odgovara kao nemaju u planu za NS da nude te brže pakete, samo standardna ponuda :d
Eto sačekaćemo tih 2 nedelje da prođu da za početak vidimo kakva će ponuda da bude. Ako dodaju na postojeću ponudu brzina samo još taj od 1Gbps i to u skopu uz neki Trio Gold Mega Giga Aždaja za 100 evra mesečno džabe su krečili.
Posle cenovnika lako ćemo da gledamo gde sve u NS će da nude "giga net".
 
I ja sam u Novom Sadu. Kod mene na Detelinari (Kod Sajma) su kopali nešto ovi iz MTS. I stavlljali trake oko kanala "Pažnja Optički kabl".
Za SBB nemam pojma. Pročitah ovo danas. I slažem se da će tako i biti. Neki paket od 10000. Sa downloadom od 1Gbs i verovatno sa nekim očajnim uploadom od 15mbs.
 
Moji su kupili stan u tek završenoj zgradi u Veselina Masleše 2 u koju su tokom izgradnje već "ušli" i Telekom i SBB. Telekom sa optikom a SBB... naravno coax. Vole ljudi "hybrid fiber coax" mrežu ili ti "optika do čvorišta a dalje coax po banderama i krovovima".


p.s. Ma biće upload bar 60-70 Mbps :d
 
Poslednja izmena:
Hahaha Giga mreza..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Нико овде не помиње оптику, шире коаксијалну мрежу, оптика само до чворишта. Као што је и до сада било.
 
I napisali su da će da pređu i ulaže u Docsis 3.1

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sramota, toliki download koji ce vecina retko kad postici uz mizerni upload i cg-nat. Bravo za SBB, nasu omiljenu kompaniju.
 
Lepo oni posluju i ovako
 
Они се и не жале, само ови који хоће велике брзине за мало пара. ;)
 
Bejah u Podgorici pre neki dan, veli mi kum "imam neki internet, ne znam da li ce ti sluziti svrsi". "Kume, koji je internet? - Ne znam, neki adsl, neka kablovska, ne razumem se u tehnologiju".
Upalim laptop, vidim iako je mala neka brzina nekih 20 mbps, radi lepo i stabilno. Odem do njegove sobe, fino vidim fiber :)

Sve u svemu, tamo je vec nasiroko zavrseno, cak i do kuce obicnog korisnika.

Sto se tice docsis 3.1 moze 10 gpbs u simetriji, ali jedva cekam da vidim poentu vica koliko ce da sbb ponudi na 1 gbps, i na 10 gpbs.
I da li je 10 gpbs za obicnog korisnika?! Takodje, da vidim koje bi cene dali za te brzine.
2019-ta ce brzom brzinom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno