Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Beogradu centar grada, zove me cale pre sat vremena neradi ni net ni tv, mislim da i dalje ne radi net, videcu kada dodjem kuci. Neki je kvar ili sta vec. Mozda ih MTS sabotira posto nisam dao MTS da udje u moju zgradu i podrum da razvuce optiku. Niko iz zgrade nece. Sto dalje od nas :D
 
Ćao ljudi, imam pitanjce:
Bio sam SBB korisnik 4 godine, pa sam prešao na MTS gde mi ističe ugovor. Prošle su 2 godine i zanima me da li bih sada imao tretman kao novi korisnik ili ne? Ista adresa je u pitanju. Živim sam tako da nemam opciju na drugo ime da sklapam ugovor 😃
 
Upravo su me kontaktirali iz SBB-a s obzirom da mi uskoro ističe Ugovor, ponudili su mi 2 opcije od ponuđenih 4, a to su povećanje brzine za 100mbt, otključane pinkove kanale, Tidal i otključani još neki dodatni kanali i mislim da mi je ponudila još jedan box (ruter ako sam je razumeo) ... Da li je neko uspeo da dobije popust na cenu paketa. Moje pitanje je sa kime treba pregovarati jer sam odmah direktno pitao gospođu koja me je pozvala, da me interesuje manja cena paketa (EON FUll), na šta mi je odgovorila da mogu da dobijem manju cenu samo ukoliko pređem na jeftiniji paket ili odustanem od fiksnog telefona... Još da dodam i to da u zgradi imam MTS optiku... Na kraju jedino mi ostaje Tidal i ti Pinkovi kanali ukoliko budu zatezali da daju neku pogodnost jer svakako ne bih da prelazim na MTS ili Yettel... Prihvatio bih i Premium paket po ceni sadašnjeg ako je to moguće?
Istu ponudu sam dobio pre 2 nedelje koju sam odbio.

Medjutim, danas sam obnovio ugovor. Prvobitno su mi nudili 6 meseci - 1 dinar, ali smo se nasli na sredini i i dogovorili za ponudu 8 meseci - 1 dinar (EON FULL) + Pink paket na 2 godine kao bonus. Svakako me interesovala promo cena od 1 dinar da se sto vise izvuce i to je to. Ne prelazi mi se sa SBB-a, a neko vreme sam bez ugovora bio pa sam svakako placao punu cenu.

Takodje, danas ako potpisem vec putem SMS-a, cena paketa za mesec April ce biti manja za 50% jer akcija i novi ugovor krecu odmah od trenutka potpisivanja ugovora.
 
Haha ipak ne :D Cena paketa je 4149rsd, pa ide 50% od ove cene za mesec April, tj. malo jace od 50% ako danas potvrdim aneks ugovora o produzetku saradnje.
 
Odustao sam od natezanja jednostavno sam prihvatio to što su mi ponudili ništa posebno... Idemo dalj razmišljao sam da raskinem ugovor pa na nekog drugog ali u tom slučaju ne može isto prezime nisam imao drugo rešenje osim da prihvatim uslove koje su ponudili tidal i pink kanale (koje i ne gledam). Ali se zato survivor prati samo tako...
 
Ugovorena obaveza (na moje ime) je istekla u februaru, do kraja meseca cu se preseliti na drugu adresu...
Posto se vlasnik stana vraca u stan, da li on moze da uzme odredjen paket na svoje ime ili moram prvo ja da odjavim moj paket?
 
Gazda moze da te odjavi i da se prijavi za novu uslugu. Ako hoces da budes fer, pozovi i reci da se selis na novu adresu.
 
Svakako sam planirao da odem do poslovnice, nego sam hteo da proverim sa vama da li mogu odmah da prekinem uslugu (bez otkaznog roka) da bi vlasnik mogao da uzme na svoje ime.
 
Odustao sam od natezanja jednostavno sam prihvatio to što su mi ponudili ništa posebno... Idemo dalj razmišljao sam da raskinem ugovor pa na nekog drugog ali u tom slučaju ne može isto prezime nisam imao drugo rešenje osim da prihvatim uslove koje su ponudili tidal i pink kanale (koje i ne gledam). Ali se zato survivor prati samo tako...
Ako slušaš muziku, onda Tidal nije loša opcija za imati.
 
Da li postoji način da se ukinu svi Pink kanali(ne treba mi umanjenje cene zbog toga, samo da ih ne vidim više, a i ne gleda ih niko u kući)?
 
Da li je moguće, postati nov korisnik,bez ugovorne obaveze(12 ili 24 meseci),mesec za mesec,odnosno da se u svakom trenutku može raskinuti ,bez ikakvih penala i pitanja?
 
Da li onda postoji neki probni period,ili ako se naruči on-line, da se posle nekog perioda,može otkazati,na primer,kao naručivanje robe on-line?

Potrebno je da se proba kako radi net,ako ne valja da se bez problema raskine.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ugovor može da se otkaže max do 15 dana od datuma potpisivanja. Ti ipak proveri detaljnije.
 
Možeš da naručiš uslugu, potpišeš ugovor (sa svim beneficijama) i ako ti se ne svidi imaš pravo da u roku od 14 dana raskineš bez posledica
 
Koja je kod SBB-a najveca moguca brzina interneta na koaks. kablu?
ja vec preko 2 godine kao fizicko lice u BG imam 1Gbit download na coaxu (upload je bio 50, pa povecan na 60 pa na kraju na 100Mbps). Na EON premium imam doplatu jos 2000din mesecno za Giga booster. Brzinu izbacuje bez problema, ruter je Technicolor CGA bela cigla
 
Treba mi opcija,kako da se proba Sbb net,a da se ne vezujem za ugovor.
 
Idite u poslovnicu i podnesite zahtev za raskid ugovora. Za dan-dva će vas zvati da ponude 12 meseci za dinar.

Prešao sam na MTS optiku pre neki dan i raskinuo ugovor sa SBB i zvali me i nudili ovo da ostanem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno