Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobih 15% popusta na EON Premium paket bez problema. Da znate da je moguće. [emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel uz eon premium uvek ide technicolor "CGA2121" ruter ili ima i onaj drugi?

Da li je ovo najnoviji fw:
CGA2121E-ES-13-E113C5-c7410r5714-190513
 
Poslednja izmena:
Dobih 15% popusta na EON Premium paket bez problema. Da znate da je moguće. [emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk

15% je nešto manje nego što su meni nudili,a nudili su 4 meseca po 1 din. Tako da, ok je i tih 15% ali ništa spektakularno i ništa što drugima nije nuđeno a nuđena je i veća ušteda. Dok se ne opamete i bez priče počnu da nude 6 meseci po dinar i starima i novima, nastaviće da gube bitku.
 
Jel uz eon premium uvek ide technicolor "CGA2121" ruter ili ima i onaj drugi?

Da li je ovo najnoviji fw:
CGA2121E-ES-13-E113C5-c7410r5714-190513
Meni uz optiku ide Huawei, ne znam kako je kod ostalih

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel uz eon premium uvek ide technicolor "CGA2121" ruter ili ima i onaj drugi?

Da li je ovo najnoviji fw:
CGA2121E-ES-13-E113C5-c7410r5714-190513

Kod mene je CGA2121E-5_39_0-ES-13-E113C5-c7410r5714-200716 . Pre ove verzije sam imao verziju sto ti imas. Kod mene je FW azuriran letos.
 
Sta biva ako ne vratim opremu po isteku ugovora?

Huawei P30
 
Nastavljas da placas istu cenu, sa time da nemas ugovornu obavezu - mozes da se odjavis i vratis opremu kad hoces.
Ja sam tako 2 god bio dok sad od Dec bisam presa na MTS Box.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Nista od toga. Ppravo pokusao pa me neka Marija zvala i otkacila. Kaze nema nista od boljih uslova za stare korisnike.

Pa evo vidiš da ima članova koji su dobili i više. Tako da zavisi izgleda od korisnika do korisnika, ili čega već ne znam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nista od toga. Ppravo pokusao pa me neka Marija zvala i otkacila. Kaze nema nista od boljih uslova za stare korisnike.

Ja sam isto tražio da me kontaktira neko iz prodaje. Meni odgovara i 15% popusta, čak i 10% i da se prebacim sa gold djavo duo premijum na eon duo premijum.
Ako se ne dogovorimo biće supernova optika pa sta mi Bog da. 1 gbps za manje novca čak da uzmem i f1tv opet će da mi se isplati.
 
Ja sam na Supernova optici već 7 meseci, za sad 0 problema, da kucnem u drvo.

Računaj da dobijaš i 12 meseci besplatno, pošto si na sbb.
 
Ja sam isto tražio da me kontaktira neko iz prodaje. Meni odgovara i 15% popusta, čak i 10% i da se prebacim sa gold djavo duo premijum na eon duo premijum.
Ako se ne dogovorimo biće supernova optika pa sta mi Bog da. 1 gbps za manje novca čak da uzmem i f1tv opet će da mi se isplati.
Pitanje je da li daju te popuste svim korisnicima. Bilo bi idealno da svi nešto dobijaju za obnovu ugovora, od početnog mesečnog održavanja do premium paketa. Izgleda da se jedino nešto može postići zahtevom za raskid ugovora.
 
Poslednja izmena:
Pitanje je da li daju te popuste svim korisnicima. Bilo bi idealno da svi nešto dobijaju za obnovu ugovora, od početnog mesečnog održavanja do premium paketa. Izgleda da se jedino nešto može postići zahtevom za raskid ugovora.

Pa ako dođe do toga da ponude nešto kad podnesem zahtev za raskid nema šanse da pristanem. Tad je vec kasno.

Platicu im full cenu nije problem, ali da malo ulože u infrastrukturu dovedu optiku, povecaju upload, srede taj box da ne služi samo za eon i yt. Ja bih pristao da mi se prepolovi download ali da povećaju upload.
 
Nastavljas da placas istu cenu, sa time da nemas ugovornu obavezu - mozes da se odjavis i vratis opremu kad hoces.
Ja sam tako 2 god bio dok sad od Dec bisam presa na MTS Box.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Jel ovo važi i kada podneseš zahtev za raskid ugovora, a ne vratiš opremu nakon 30 dana ili te u tom slučaju isključe taj 30-ti dan?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
E to nemam pojma.
Ja sam podneo zahtev za raskid. Rekli su mi da je otkazni rok mesec dana i da u tih mesec dana ne treba vratiti opremu. Ja sam opremu odmah i vratio.
Kontam da ce da ti gase signal.


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ево нашао број агента СББ. Кратак разговор. Кажем му имам дуо Голд хоћу Еон дуо. Каже 6 месеци стара цена и можда среди да не платим ренту бокса, неких 3 хиљаде и кусур динара. Ја њему кажем 6 месеци гратис и ХБО на 24 месеца. Прошле године сам добио 4 месеца гратис и ХБО. Одговор је био, можда убаци још пар канала на прву понуду.

Његова понуда разлика у цени је 100 динара месечно, не могу да верујем!

Мени је боље да купим Еон ван мреже, платим уређај 50 евра и плаћам Еон кад хоћу. Узмем било који интернет и изађе ме јефтиније.

Нећу их више звати. Кад уведе МТС оптику у зграду, само им кажем здраво! 18 година плаћам СББ. Нису ми јасни, као да хоће да пропадну.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
^Ista priča, tačno znaju u kojoj zgradi nemaju konkurenciju i shodno tome se ponašaju. I ja čekam mts optiku da se pozdravim sa sbb.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ма момак није знао адресу. Само сам га питао за понуду. Човече испадне да ја њима морам да дам паре да би склопио нови уговор!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jel si im ti inicijalno trazio 15% ili su ti oni sami ponudili taj popust za Premium EON paket?

Nisam. Tražio sam bilo šta za produženje Ugovora pa mi ponudili 10% odmah plus gratis neki D3 risiver koji košta 4.900 a meni bi bio gratis. Pa sam ih zamolio da mi daju veći popust a da ne uzimam taj dodatni risiver jer mi ne treba. I našli se na 15%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^Ista priča, tačno znaju u kojoj zgradi nemaju konkurenciju i shodno tome se ponašaju. I ja čekam mts optiku da se pozdravim sa sbb.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Kao što je nekoliko nas već potvrdilo, ne zanima ih da li ima konkurencije.

Isto bi ti bilo i da imas mts/supernovu/stagod u zgradi.
 
Da li neko ima info koji je sledeci grad za digitalizaciju giga grad ???
 
Ja sam raskinuo danas, sad mi ide ono mesec dana otkaznog roka. Ona gospođa u poslovnici me napade, kako to da premium korisnik raskida ugovor pored popusta od 750 dinara na pretplatu [emoji16] Par nas je čekalo raskid, a kako ona kaže imaju nikad više korisnika i nije im cilj da se takmiče sa cenom.

Da se razumemo, neće njima mts prići još dugo dugo vremena. Eon je odličan, sve dodatne aplikacije i usluga generalno na visokom nivou. Za ovih 10 godina koliko koristim nikada nisam imao problem (osim par puta kada su rešili u najkraćem roku).

Sve vrh osim uslova kada treba da se produži ugovor. A novim korisnicima sve preporuke za sbb.

Ja ću sad da petljam, ili da miksujem box i eon ili da uzmem na nekoga pa da im ućarim 6 meseci za dinar. 30 000 nije mala ušteda, neko za te pare radi ceo mesec.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da se razumemo, neće njima mts prići još dugo dugo vremena.

Naravno da nije tako. Sveukupno gledajuci, vec sada je MTS mnogo bolji od SBBa, Da, EON kao platforma je mnogo bolji od Irisa, i to je sva prednost SBBa. TV kanali su skoro isti u ponudi. Radio kanali, takodje. Sve ostalo...zavisi od lokacije, a sudeci po ulaganju u infrastrukturu, MTS je ubedljivo bolji.

Pa, npr. kod mene SBB i dalje ima onu prastaru Ikomovu mrezu, a MTS vec godinu dana nudi optiku. Sto se tuce cena, MTS je nesto povoljniji. Kod SBBa sam placao 500/50 5.000din a MTSu za 400/160 placam 4.400din. S' tim da sam kod SBBa imao ogromne varijacije u brzini a sada (MTS) nemam nikakve probleme.
 
Čitajući razna iskustva, stičem utisak da ja spadam u 1% ljudi koji su zadovoljni uslugom i kako je tekla obmova ugovora...malo mi je to neverovatno pošto obično nemam toliko sreće :) Elem, ranije sam imao trio gold, po isteku prošlog - pozove me operater da mi ponudi novi ugovor. Sve fino, kulturno, pitam da li mogu nešto da mi ponude kao zaista starom i vernom korisniku, da me na taj način animiraju da ostanem kod njih. Dobijem HBO paket za sve vreme trajanja ugovora + povećanje brzine neta. Sad kad mi je isticao ugovor - ista priča, samo što su me forsirali da pređem na EON. Jedino što sam rekao je - što bi ja prelazio na skuplji paket, koji mi ne znači puno, zadovoljan sam ovim što imam plus razmatram mts optiku koja je provučena - ako možete, ponudite mi nešto da me zainteresujete. Operater me zamolip da me nazove za 10 minuta, da se konsultuje sa nekim. Epilog je da sam dobio EON premium paket po ceni onog trio gold, nikakve doplate za opremu ili tako nešto plus hbo :)

Puno znači i kako komunicirate sa operaterom, ne treba odmah čekić varijanta

E da, NS je u pitanju

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno