Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Šamane
Pratim ovaj forum samo na mobilnom preko tapatalka a tu sam isključio sve notifikacije da mi ne zvoni telefon kada ne treba,pa ne primetim uvek poruku.Evo sada da nisi napisao,ne bi je ni video.
Jedini pouzdan i siguran način za gledanje iptv kanala je Eon,svi ostali pirati su krš i treš.
Ove nove cene su zaista visoke.Deljenje je dobra opcija.
 
Poslednja izmena:
Ja sam posle par razmenjenih poruka na FB dobio uveravanje da ce sve ostati isto samo da ce osnovni paket biti +100din
Sto je "najbolje", nama su pre neki mesec uveli SBB kablovski u zgradu. Tada su promoteri/akviziteri/sta-li-su nudili prelazak na kabl uz bezpenalni prelazak sa d3i. Ali, ako se pogleda ponuda d3, isto su neke nenormalne cene sad. Jedino da zovem ove Cedu i Mihajla da vidim sta se i da li se moze...
 
Cene su im zaista visoke.
Ima nas trenutno dvoje zainteresovanih za deljenje Eon-a.
Ako je još neko zainteresovan neka mi pošalje PM.
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam od druga eon nalog i instalirao na android box-u, koristim telekom adsl. Nazalost sport klub ne radi, ostlao sljaka dobro. D3go sam koristio na istom uredjaju i sk hd je radio bez problema


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
SK više ne radi na telekomu.Sbb uzvraća udarac.
Od telekoma vredi samo Vdsl sl+ D3i.Ponuda kanala im je očajna.
 
Da li se konkretno zna koji ce kanali biti otkljucani za vreme praznika, i u kom vremenskom intervalu?

I da li su negde konacno prikazali koji kanali spadaju u koje pakete?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Sad se više ne sećam, jel oštampano to bilo pozadi na računu ili je par dana pre nego što je stigao račun stiglo pisamce drugo od SBB-a na kojem najavljuju to novogodišnje otključavanje kanala.
Zapamtio sam da je od 15.12.2017. do 15.01.2018., spominje se HBO a za ostalo nemam pojma.

Uglavnom sam taj papir odmah bacio u kantu.

A za ovo koji kanali spadaju u koje pakete: pa ima već sto godine ovo: https://sbb.rs/televizija/tv-kanali

Plus kad se loguješ na MojSBB portal imaš listu dodatnih paketa dostupnih za tvoju uslugu (D3i ili D3) i ispod naziva, cene i opisa paketa imaš link "lista kanala" koji otvori prozor sa listom.
 
Poslednja izmena:
Izgleda sa sami moramo aktivirati onu HBO premium opciju, hoce li se ona automatski ukinuti 15.01.?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Aktivirao sam, pise da ce se automatski deaktivirati, tako da je to ok. S obzirom da se i hbo go dobija, odlucio sam da ga probam, skinuo aplikaciju, medjutim izadje mi 'korisnik nije pronadjen u bazi podataka'???

I zasto se hbo kanali ne mogu gledati u eon-u, nego mora posebna aplikacija?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Odakle ti to da se dobija i HBO Go? Prošle godine se nije dobijao.
 
Na njihovom sajtu, na slici sto stoji kao ukras, mada mozda se to odnosi samo na d3 a ne na d3i?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko da li d3i korisnici u okviru promo perioda dobijaju i hbo go?

Ako je potrebna posebna aplikacija za hbo kanale, zasto se onda nalaze i na eon-u (gde se naravno ne mogu pokrenuti)?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko da li d3i korisnici u okviru promo perioda dobijaju i hbo go?

Ako je potrebna posebna aplikacija za hbo kanale, zasto se onda nalaze i na eon-u (gde se naravno ne mogu pokrenuti)?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Na mojsbb izaberi televizija onda hbo go ako vidiš aktivacioni kod onda imaš. Možda je samo slučajnost pa se u isto vreme rešilo ali ne znam zašto i kakve veze ima hbo od sa hbo go ali kod mene je hbo od na eonu i na d3 proradio kad sam aktiviro hbo go.
 
Da.
Ja imam HBO GO u promo periodu.
Sa sajta mojsbb uzmi promo kod,
ako već od ranije nemaš hbogo nalog registrovan.

Ukoliko imaš LG Smart ili Samsung smart tv, HBO GO aplikaciju možeš
da koristiš i na tim televizorima.
 
E uspeo sam nekako, hvala.

Sto se ne mogu gledati uzivo sva 3 kanala, nego se filmovi/serije biraju samo pretragom?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Regovah se i ja... :)

Ono sto mene zanima, da li ce po isteku Promo perioda sami da ukinu HBO go ili moram ja? (da ne bude da sam prihvatio da ga placam mesecno a nisam :D)
 
Regovah se i ja... :)

Ono sto mene zanima, da li ce po isteku Promo perioda sami da ukinu HBO go ili moram ja? (da ne bude da sam prihvatio da ga placam mesecno a nisam :D)
Ja kad sam aktivirao hbo premium preko mojsbb, pisalo je da ce se automatski deaktivirati, a kad se to desi, onda je logicno da se ujedno izgubi i hbo go, zar ne?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Da.
Ja imam HBO GO u promo periodu.
Sa sajta mojsbb uzmi promo kod,
ako već od ranije nemaš hbogo nalog registrovan.

Ukoliko imaš LG Smart ili Samsung smart tv, HBO GO aplikaciju možeš
da koristiš i na tim televizorima.
Uspeo sam na mobilnom da namestim, ali ne znam kako na TV-u, skinuo sam aplikaciju, i kad idem da se prijavim trazi mi da odem na hbogo.rs/activate i da unesem odredjeni kod, ali ne znam gde trebam da idem.... jel na registraciju, pa sve isto od podataka kao prvi put, osim drugog aktivacionog koda, i onda imam i na mobu i na TV-u, jel to tako funkcionise?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Proveri na Moj SBB za koliko uređaja može. Ako piše 1/1, onda ti je taj mobilni potrošio ono što imaš na raspolaganju.
 
Ja kad sam aktivirao hbo premium preko mojsbb, pisalo je da ce se automatski deaktivirati, a kad se to desi, onda je logicno da se ujedno izgubi i hbo go, zar ne?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Pa naravno da je logicno ako ti tako pis(alo)e, ali problem je sto meni se nije pojavilo niti slicno, niti bilo kakvo obavestenje, zato i pitam ;)
 
Jel ne mrzi nekog D3i korisnika da proveri da li trenutno na MojSBB portalu može da vidi deo gde se unosi kod (OTG) za aktivaciju EON SmartTV aplikacije?

Kod mene je to nestalo.
 
1. Zasto se hbo kanali ne mogu gledati preko eon-a? I kad vec ne mogu, zasto su onda na listi?

2. Moze li mi neko potvrditi da li se hbo go moze koristiti samo za gledanje filmova/serija putem pretrage, a ne gledanja uzivo sva 3 hbo kanala, kao na tv-u?

3. Uspeo sam da namestim hbo go na mobilni i tv, ali me zanima gde je granica, znam da je kod eon-a 3/5, a kakva je situacija kod hbo go?

4. Da li je hbo go i hbo od ista stvar, samo sto se hbo od koristi ako nemas smart tv, jel sam to dobro razumeo?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
1 Na sbb internetu mogu da se gledaju vervatno je ko i sa sk ograničenje van njihove mreže a na listi su uvek svi kanali da bi iste mogo u svakom momentu da dokupiš odgovarajućim paketom.
2 Da nema kanale bar ovo što je sbb podelio ko poklon verzija na kompjuteru preko browsera.
3 Ovo što je sbb podelio može za samo za 2 uređaja nisam siguran da li mogu oba istovremeno pošto nemogu da ga pokrenem preko apk imam problem sa logovanjem
4 Hbo od je malo nepregledan pa ne može dobro da se proceni ali bi reko da hbo go ima više sadržaja hbo od je uključen u osnovnu pretplatu a hbo go samo u premium gde dobijaš i cinemax kanale.

I ja sam čuo da se preko one direktne pretplate na hbo sajtu dobiu i kanali nisam probo onaj promo pošto sam očekivo da će ih sbb dati na poklon pa kad ovo istekne ako bude još uvek promo iskoristiću ga tad.
 
1. Sk kanali, koliko sam ja razumeo, ne mogu samo preko mts-a. Ja imam Vektor, tako da ih mogu gledati, znaci jedino ako za hbo treba bas bas sbb net?

2. Nisam te najbolje razumeo, hoces reci da uglavnom uzivo moze, ali ko je sad aktivirao preko promo perioda da ne moze?

3. Mozda najbolje da nazovem sbb i pitam njih?

4. Meni se hbo od ne pojavljuje u vod-u, kako da ga aktiviram da mi se prikaze?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Na mts netu moze HBO na EON-u .
Na desktop racunaru, nisam proveravao android uredjaje.

Pre par meseci kada se EON pojavio bio sam pretplacen na HBO,
tada sam mogao na android telefonu da gledam HBO, ali ne i na android boxu,
naravno sve preko Net 50 mts VDSL.

Sada nisam u prilici da proverim za android, ali evo na desktop racunaru radi HBO.

171218081335553934.jpg
 
Nazad
Vrh Dno