Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Imam d3go nalog jer je kod mojih sbb. Ali mene zeza bas to. Dobro je bar cu resiti sk. Svidja mi se sto ugovorna obaveza nije 24 meseca vec 12. Sto se tice onog probnog meseca, da se prijavim za to 1.6., pa od 1.7. ce mi poceti ona prva dva meseca ugovorne obaveze po 1 din?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Kod koje usluge je bolji kvalitet slike d3i vs total tv? Znam da je na d3i slika odlicna ali me brine to sto imam samo 10mb a u kuci se istovremeno koriste laptop, kompjuter i tablet i onda uz koriscenje youtube-a ili tako zahtevnijih stvari na internetu plasim se da mi nece biti dovoljna brzina da sve radi super.
 
Ja imam ADSL 10/1 kod telekoma i to ti je neki minimum minimuma ako imas jos par klijenata. Nije toliko problem u DL koliko je problem sto je UL sakat i ako bilo sta krene da ga trosi, pocece da secka D3i.

Primer kod mene je da ako mali gleda crtani, a ja ga slikam telefonom i google photos krene da bekapuje sliku, njemu krene da secka crtani (pa me pita da mu kupim nov televizor :d ).

Knap je to, ako neko krene da gleda YT a ovamo ide D3i i neko treci krene da cacaka FB, zaboravi na D3i.
 
Pa to keva i ćale su non stop na fb i youtube. Može li možda nekako da se ograniči upload preko wirelessa I na taj način dobije stabilnost d3i?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Imam ja neki tp link wr740n a preko njega?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ne razumem se u rutere krastavac :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Uzeh juce oko 12 u Uscu, i jos mi nisu pustili signal. 2x sam ih zvao juce i nemaju nista pod tim ugovorom u sistemu. Kazu nije ubaceno. Evo jos nista nema. Resetovao sam ga, nista.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Od pre 2 dana mi se dešava da HBO3 HD, Cinemax HD i Cinemax 2 HD nemaju dobru sihronizaciju, prvo ide zvuk pa tek slika ili obrnuto, mnogo nervira. Da li je još neko imao ovaj problem?
 
Nemam taj paket, ali se isto desava sa HD paketom. Nisam nasao resenje.
 
Interesuje me d3i,da li cu sa 20mb moci da gledam d3i i d3go na racunaru i eventualno neko da cacka fb na telefonu??
 
Hitno mi je danas idem do telekoma radi obnove ugovora pa me interesuje da li da izbacim onaj jadni iptv?
Koliko vidim start paket d3i nudi fox,sport klub kanale kao i hrt2,cinestar?
 
Poslednja izmena:
moci ces...
 
Sto se tice HRT1,2 i ovih regionalnih da li ima zamracenja kao na Telekomu?
 
naravno... nekad im promakne doduse ali ne bih se pouzdao u to...
 
Pozdrav druze, izvini, hteo sam da te pitam na koji nacin mogu da podesim drugi ruter u client mod pa da na njega nakacin d3i? Primarni mi je Telekomov Huawei.Dobio sam internet na lanu clients ali kada ubacim u d3i nece... Izvini na smetnji i hvala ti puno...
 
Imate li na d3i sk4?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pa ja sam uzeo onu promociju sa prvim probnim mesecom i izgleda da u tom probnom periodu sk4.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
U tom probnom je sve besplatno (bilo), ali neki paketi nisu uključeni. Na primer HD, HBO... Treba da tražiš.
 
U probnom periodu je i "Plus" paket već aktiviran po default-u, a za HD da aktiviraju treba da se zove da se aktivira i posle zove da se deaktivira na isteku promo-a (dok se Plus automatski deaktivira, ne mora da se zove).

Prošle godine su na jesen imali promo besplatan SK4 tokom 3 meseca. S obzirom da na njemu za razliku od SK5 i 6 ima skoro stalno nekakvog programa logično bi bilo da i njega uključe u osnovni paket ali ništa od te priče...
 
A recimo na Kopernikusu, SK4 je u osnovnom paketu. Stvarno nelogično.
 
Pa nelogično je i da kad na D3 uvedu 72h u nazad za još neki kanal (skoro beše dodato za Nickelodeon) isti kanal to i dalje nema na D3i. Ili da na D3i nema izbor engleskog komentatora na EuroSport-u... da za D3i ne postoji HD paket samo za SportKlub kanale... ali eto.
 
Molim Vas da mi neko pomogne.. Zasto imam internet na lan kablu ap clienta a kada ubacim u Albis kao da nema nista... Da li treba jos nesto da podesim? Hvala puno.
 
Albis? To je ovaj iptv uredjaj? Ako ti je telekomov ruter (vrv stariji) veoma moguce da je uradjen port maping (portovi 2 i 3). Probaj na portu 1 i 4. Ako nece, zovi telekom i sbb. Dok ne rese, do njih je.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno