Šta je novo?

SB Audigy LS & SE

perce

Čuven
Učlanjen(a)
18.08.2002
Poruke
1,249
Poena
649
Da li neko moze da mi objasni u cemu je razlika izmedju ove dve razlike, s`obzirom da imaju istu cenu?
 
Tesko ce se nadje neko ko zna detalje oko Creative-ove igranke sa modelima. Dosta puta je doticni izbacivao "nove" modele samo sa drugacijim soft paketom.

Ono sto ti mogu reci jeste da su se dosta ljudi namucili oko LS modela jer ih vecina modovanih drajvera nije u startu podrzavala.
 
Zanima me u cemu je caka, posto je SE 7.1 (bulk) a LS 5.1(oem), a te dve i LIVE! kostaju isto!?
 
Neshto nisam siguran da je SE Audigy2...Ajde sada da navedem neke zakljucke pa neka me neko i ispravi ako nisu bash tacni:
Koliko sam mogao da skapiram Live 5.1,SE i LS su vrlo slicni modeli.Pazi imam LS i Audigy je samo naziv...LS je neshto hibridno tipa PCB Audigy a chip revizija SB(live?).SE nisam imao u rukama ali predpostavljam da je isto...Odi na CREATIVE site i videces da su driveri za LS i SE identicni sto me navodi da su isti chipovi ili samo razlicite revizije istog chipa...
Live 5.1 ima dobru podrsku neoficijalnih drivera.Kod LS-a(i verovatno SE-a) su osudjen na zvanicne drivere ciji update izbacuju...jednom godisnje?
Ako hoces nesto da mrckas uzmi LIVE 5.1.Ako zelis zvuk uzmi bilo shta.I pazljivo citaj uputstvo o instalaciji drivera jer pocetnici natrpaju sve i svasta pa posle...
 
Nazad
Vrh Dno