Šta je novo?

Savjet oko konfiguracije

usbkabal

Cenjen
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruke
25
Poena
154
Pozdrav,

može savjet oko kupovine novog računara,

Blueberry BCG52-560
CPU INT Core i3 2120
HDD WD 50000AAKX
MBO 1155 As P8H61-M LX3/SI
MEM DDR3 4GB 1333Mhz TS 2.komada
ODD DRW AS DRW-24B5ST
vGA VTX HD4850 1GB
Monitor 22 LG E2242C-BN

Služio bi za surfanje,igrice...

Ako moze neki komentar u vezi ove konfiguracije...eventualno prijedlog za neku izmjenu.
Hvala.
 
Za koriscenje neta, cak i ponekih igara, ok.
 
Hoće li moći poslužiti u nekom narednom periodu...tj.hoću li se zeznuti ako kupim ovu konfiguraciju?
 
Hoće li moći poslužiti u nekom narednom periodu...tj.hoću li se zeznuti ako kupim ovu konfiguraciju?

Napisao si da želiš da igraš igrice na njemu, e pa sad to je širok pojam, jer imaš zahtjevne igrice a imaš i one ne zahtjevne. Uglavnom za surfanje bi ti služio i moj stari sempron 3200 i 1 gb rama.

EDIT~Uglavnom ako bi ganjao neke igre, ja bi isao na phenom 965, zajedno sa tim ide i druga matična, posto je jeftini ostalo bi para za bolju grafiku. Po meni ako ides na budžet varijantu, bolje bi bilo da ideš na amd platformu.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

može savjet oko kupovine novog računara,

Blueberry BCG52-560
CPU INT Core i3 2120
HDD WD 50000AAKX
MBO 1155 As P8H61-M LX3/SI
MEM DDR3 4GB 1333Mhz TS 2.komada
ODD DRW AS DRW-24B5ST
vGA VTX HD4850 1GB
Monitor 22 LG E2242C-BN

Služio bi za surfanje,igrice...

Ako moze neki komentar u vezi ove konfiguracije...eventualno prijedlog za neku izmjenu.
Hvala.

Majsore koliko košta ta grafika iz konfiguracije? Ili još bolje, koliki ti je budžet?
 
Prvo, vec je milion puta prezvakano da je Phenom II X4 bolja alternativa od i3 samo ako se Phenom klokuje!!!
Drugo, 4850 je sasvim pristojna grafika, sa tih 1GB memorije nema sta nece pokrenuti(mada stoji da bi mozda bilo bolje uzeti neku drugu, noviju).
Trenutne igrice bi sa tom grafickom mogao da igras na neki medium-high na 1366x768 rezoluciji, ali one koje nadolaze, za njih vec ne znam.
 
Bolje nek čovek kaže koliko je novca namenio i da se sklopi najbolje što može za te novce.
 
Nazad
Vrh Dno