Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Da pitam i ovdje, ako neko ima bekap imidza za vu zero da je podesio da mu radi abertis na 30w bio bih zahvalan da mi posalje, vec drugi dan se mucim, ali ne ide :)
 
Riješio za abertis, radi na boksu, ali ne ide mi tve uhd preko m3u na nVidia shield ...
 
Riješio za abertis, radi na boksu, ali ne ide mi tve uhd preko m3u na nVidia shield ...
evo sad sam probao posle 100 godina ponovo na Tanix Android...na njega prekopirao par m3u fajlova skinuti sa Web Interfacea sa Enigme 2...pokrenuo IPTV player...i ucitao...kao sto vidis povuce i Picon,i sve radi odlicno
 

Prilozi

  • Screen Shot 2022-11-27 at 11.02.46.png
    Screen Shot 2022-11-27 at 11.02.46.png
    1 MB · Pregleda: 38
  • Screen Shot 2022-11-27 at 11.07.23.png
    Screen Shot 2022-11-27 at 11.07.23.png
    739.8 KB · Pregleda: 36
evo sad sam probao posle 100 godina ponovo na Tanix Android...na njega prekopirao par m3u fajlova skinuti sa Web Interfacea sa Enigme 2...pokrenuo IPTV player...i ucitao...kao sto vidis povuce i Picon,i sve radi odlicno
Probaj abertis kanale na 30w njih neće da mi povuče na m3u, ima tve uhd HDR, prijavljuje neku parse error. Ostalo i meni radi super.
 
Aha, nemoj se mučiti onda pošto ima i neka procedura da se pokrenu :) svakako valja hispasat naći imaš dobar izbor kod Portugalaca uz odličnu sliku :)
 
Probaj abertis kanale na 30w njih neće da mi povuče na m3u, ima tve uhd HDR, prijavljuje neku parse error. Ostalo i meni radi super.
Nisu klasicni kanali, verovatno enigma ne moze da isporuci strim, probaj ono cisto sa VLC-om na pc-u.
Ne mogu vise da ti pomognem jer u trenutnoj varijanti tanjir mi ne ide do 30W.
 
Pa pretpostavljam da je to razlog, ja imam Vu+Zero sto godina. Nijesam ništa kupovao novo :)
ja koristim aktivno Icone Wegoo i GigaBlue Quad Plus....a imam jos ova dva koji nisu aktivni .... RedLine GoldenBox i Icone Vogue Pro(oba sa buvljaka..:)....)
Što otvara icone?
 
Poslednja izmena:
otvara sve sto i na Enigmi..plus DigitalAlb..Francuze na 19e...Biss...
ima Orca Server koji sve to radi...moze da se ubace i svoje linije,ali nemam potrebu
 
Ljudi,molim Vas ako moze pomoc.Imam amiko mini hd265 i antenu od 90 cm. Zanima me sta mi je potrebno jos od opreme da bih mogao da gledam feedove u 4:2:2 formatu?Ako sam dobro shvatio citajuci forume ni jedan risiver ne moze da dekodira taj format,vec mora da ide preko kompjutera i kartice.
 
TReba ti risiver koji ima webif, znači neka enigma, onda link koji dobiješ preko webifa pokreneš preko vlc-a na kompjuteru
 
Ne treba ti ništa u kompjuteru specijalno
 
Što jeftiniji
 
Stvarno nemam, prati malo kp ili tako nesto pa ako upadne nesto jeftinije, Srbija je vrlo ogranicena sa satelitskom opremom.
 
Postovanje svima, treba mi pomoc, ako je neko upucen.
Pretrazio sam ceo google i oglase, ali nigde ne mogu da pronadjem Gibertini 150cm. Da li neko zna gde mogu da je kupim? Moze i polovna.
Hvala!
 
pretpostavljam da je ovo u pitanju

inače, za takva pitanja je ovaj deo foruma
 
Imam i ja isti problem. Ako neko zna gde moze da se nadje offset 150 cm ili nesto vece, neka javi.
 
Nazad
Vrh Dno