Šta je novo?

Satelitska - Kako dodati kanale?

bzvz

Cenjen
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruke
434
Poena
169
Imam satelitsku "kopernikus DCIP" u pocetku je imalo puno kanala, sad nema ni 50% od toga niti je vise koristim. Zanima me kako mogu dodati kanale, da li mogu gledati kanale koji nisu besplatni? Ako ima vec tema, izvinjavam se :)
 
nisi naglasio na kom si Satelitu,da li imas Motor,ili kombinaciju vise lnb-a...
kolko vidim sa neta...risiver ima opciju tj slot za karticu,pa bi kanale koji se placaju,mogao samo da gledas sa legalnim karticama,i to samo one koje tvoj Risiver podrzava,tj sisteme kodiranja....a to vec posebna i prica i cena......
mozes da gledas jos FTA(Slobodnih kanala...ima ih jos dosta,mada ne ocekuj mnogo....od izbora i zanimljivosti..:)...moras samo da odes u opciju za skeniranje,i skeniras odredjeni satelit,gde ti trenutno stoji....ako su transporder liste stare,trebalo bi da imas i opciju unosenja rucno frekvencije odredjenog kanala....i kad to zavrsis..bice ti na listi....
sada se namnozilo brdo jeftinih risivera,na kojima radi CS(card sharing)i uz malu novcanu nadoknadu..gledas pa skoro Sve sto se vata u ovom delu sveta...:)
idi na link ispod...imas tu sve kanale i njihove kordinate.....pa se igraj malo
http://en.kingofsat.net
 
moras nekako da dodjes do stavke u Meniju...'Manual scan'tako nesto....jedino da slikas par puta stavke u Meniju...pa da vidimo za dalje....
 
Naci ces kanale samo pod uslovom da je antena dobro namestena (stub,tanjir,lnb).
Ako ti to nije dobro namesteno ili bilo je davno pa se vremenom pomerilo - time ti opada mogucnost za skeniranjem vise kanala.
 
Naso sam neke kanale, ali uglavnom su bez veze -.- na astra su najbolji ali ni jedan ne radi
 
pa mnogo toga se promenilo od tvog poslednjeg koricenja Sat Tv(ne znam kad si zadnji put gledao::)...mnogi nekad slobodni kanali su postali Kodirani,ili su pod drugim imenom.....u svakom slucaju,bez CS...Nista...:)..sa njim Svasta:)
 
CS(Card Sharing-deljenje kartica)..naravno da se placa...ili ti poznanik da liniju dzabe.....ali nije mnogo skupo..od 500-700 din mesecno....
 
Nazad
Vrh Dno