Šta je novo?

Samsung Nexus S (Nexus Two)

Seraph

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
18.08.2008
Poruke
2,380
Poena
380
gizmodo_nexustwo-1.jpg


specs:

- super AMOLED
- prednja kamera
ostatak tba



"It's black and shiny, built with glossy plastic. Up close, though, it's "got this curve to it." While the screen, which our source thinks is the same 4-inch AMOLED affair from the Galaxy series, is flat, the front is "sort of concave" with hard edges. And the back is curved. The tapering makes it feel thinner than Galaxy S"​






 
Pa samsung je to, uvek u vrhu sa inovacijama:d
 
Pa da, zato Apple koristi Samsung procesore u iPhone 4. :)
 
nadam se samo da neće biti preslikani Galaxy S
 
Cenim da hoće, jedino što neće valjda imati RFS kao Galaxy S, što je veliki plus.
 
I da neće imati genijalne stvari kao što su RFS ili Touchwiz :)
Znam da to treba da bude potpuno čist Android, ali iznenađenja su uvek moguća.
 
eto, fenomenalan hardware + redovni updatovi od strane googla :)

nadam se da ce imati blic za pocetak i mozda 768mb rama...to bi bilo sasvim dovoljno za savrsen telefon. e da, i notification light ^^
 
zar nije bilo reci da ce Motorola praviti Nexus Two?
 
Bas je tanak i odlicno izgleda
 
Odlično izgleda iz profila jer se ne vidi šta je ;)
Užasno nemaštovito, nisam siguran koliko će se svideti vlasnicima prethodnika, što opet ne znači da će se loše prodavati.
Ali da pričekamo neku zvaničnu informaciju, možda uopšte i ne bude ovakav.
 
A ja stvarno ne znam sta vi ocekujete??? Da ima display 4" display a da fon nije ravan,nego da izgleda u obliku cega??? Mislim da je takva koncepcija fona osudjena na ovakav dizajn i da ne moze da se izmisli topla voda...e sad,sto se prva takva cigla zvala Iphone,to je vec druga pricha :d
 
hehe i SE P9xx kad im se sinu tastature su cigle ;)
 
A ja stvarno ne znam sta vi ocekujete??? Da ima display 4" display a da fon nije ravan,nego da izgleda u obliku cega??? Mislim da je takva koncepcija fona osudjena na ovakav dizajn i da ne moze da se izmisli topla voda...e sad,sto se prva takva cigla zvala Iphone,to je vec druga pricha :d

Nijedan iPhone nije imao 4" display i nadam se da ga nece ni imati, meni je i 3,5 je na ivici prihvatljivog
 
Nakaznog li telefona!!! Nikad nisam voleo dizajn samsungovih telefona,osim u pocetku,kad su bili popularni oni na preklop,tipa e700, ali to bese davno...
samo nek se proizvodjaci utrkuju sa izbacivanjem novih modela,i bice kupcima super,pod uslovom da ne bude kvarnih fazona kao za xperiu (mislim na osudjenost modela na 1.6)

@Priest77, trend u svetu mobilnih je takav da se opet u modu vracaju veliki aparati. Na osnovu tpga ja zakljucujem da ce i Apple uskoro povecati dimenzije iPhone-a
 
Poslednja izmena:
meni telefon bas izgleda dobro, podseca me na mozilla seabird koncept, ne znam zasto se bunite toliko
 
@Priest77, trend u svetu mobilnih je takav da se opet u modu vracaju veliki aparati. Na osnovu tpga ja zakljucujem da ce i Apple uskoro povecati dimenzije iPhone-a
Ja verujem da nece jer cika Steva skoro je rekao za velike telefone da su to "HUMMERS" koje niko nece da kupi, pa se nadam da nece promeniti misljenje.

Sto se tice dizajna moguce je da su samo price jer slican dizajn je kruzio po netu i za iP4 pre nego sto se pojavio:
iphone4-concept.jpg
 
mada sada moze da se gleda i na ovaj nacin - android ce biti radjen sa hummingbirdom na umu, sto ce totalno osposobiti samsung za normalne updatove svojih drugih telefona, a sto ce usporiti htc sa izbacivanjem svojih updatova zato sto su im telefoni bazirani na snapdragonu. kapiram da ce kroz pola god/god dana svi pljuvati htc zato sto su nesposobni da updatuju telefon :)
 
Nece biti bas tako... ipak je HTC primarni google partner... Jedna lasta ne cini proletje pa tje Samsung ipak morati da se dokaze sa jos jednim modelom sem Galaxije...

Ali ono sto je bitno je da tje biti prilagodjeniji hmmb...
 
Ja verujem da nece jer cika Steva skoro je rekao za velike telefone da su to "HUMMERS" koje niko nece da kupi, pa se nadam da nece promeniti misljenje.
Mnogo toga je cika Steva rekao, pa kasnije promenio misljenje... Tako da me ne bi iznenadilo da to ucini jos jednom.
Sto se tice dizajna moguce je da su samo price jer slican dizajn je kruzio po netu i za iP4 pre nego sto se pojavio:
iphone4-concept.jpg

Mozda ipak i jeste fejk (sudeci po tvojoj slici).
Sa druge strane, ne bih se bunio da mi neko pokloni ovaj samsung :)
 
lici pomalo na ruznu nokiu 5800 =( sa tim okvirom oko ekrana, bzvz

Jes malo ružnjikav, ali pošto mi je estetika negde 3 mesta ispod funklcionalnosti, ako je "mašina" dobra, nema problema...

Valjda će biti Hummingbird i ostalo sa SGS-a, i nema brige oko podrške za Gingerbread...
 
Nazad
Vrh Dno