Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

I jedan i drugi imaju svoje prednosti, sve zavisi od pojedinca.
 
@dj- pitao je u note 2 temi :d al u pravu si

@resku- upotrebna vrednost note 2 je mnogo veća.
 
Jel moze neki vlasnik note 2 da mi kaze kakav je za koriscenje (sto se tice velicine)
 
Stavis note 2 na dlan i ako mozes da dohvatis jagodicama palca i srednjeg prsta to je idealna velicina sake. Ako jedva vrhovima dohvacas onda si na samoj granici a ako ne mozes da sastavis prste zaobidji ovu velicinu jer je ocigledno ovo prevelik telefon za tebe. Kratko i jasno ;-)
 
Stavis note 2 na dlan i ako mozes da dohvatis jagodicama palca i srednjeg prsta to je idealna velicina sake. Ako jedva vrhovima dohvacas onda si na samoj granici a ako ne mozes da sastavis prste zaobidji ovu velicinu jer je ocigledno ovo prevelik telefon za tebe. Kratko i jasno ;-)

Mislis da ga obuhvatim po sirini
 
Poslednja izmena:
Stavis note 2 na dlan i ako mozes da dohvatis jagodicama palca i srednjeg prsta to je idealna velicina sake. Ako jedva vrhovima dohvacas onda si na samoj granici a ako ne mozes da sastavis prste zaobidji ovu velicinu jer je ocigledno ovo prevelik telefon za tebe. Kratko i jasno ;-)

Ebes ti te mere i premeravanja, ja nit mogu da spojim prste po duzini, nit mogu da do'vatim palcem status bar, al' do sad nisam cuo da se neko zalio sto mu je prevelik. Mislim, telefon :d :d :d
 
Jel zna neko šta je ovo i šta da radim sa time? 4.3 official i root mi je na telefonu pa se plašim da nešto ne pobrljavi ako prihvatim.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1388045969102.jpg
    uploadfromtaptalk1388045969102.jpg
    146.6 KB · Pregleda: 150
Mislim da je to neki update za KNOX...Jer se vec prica po netu kako postojeca verzija ima neku sigurnosnu rupu pa samim tim bezbednost uredjaja nije dobra. Moguce da su to sredili...Nemam jos uvek 4.3. Ovo ti pricam na osnovu onoga sto sam procitao na par mesta...
 
Prihvatio sam ažuriranje. Skinuo je nešto neprimetno malo. Ostao mi je root.
 
Ja sam posle update uradio reset i sada radi ok..mozda je malo baterija slaba ili mu treba malo vremena. Jedino zezaju notifikacije na tt i fb. Podesim da bude samo led a one vibriraju i zvone.
 
meni baterija jos bolja nego pre. mada sam ovaj put poslusao savete iskusnih i nisam instalirao nijedan task killer. nekada sam imao advanced task killer, a sada do update-a na 4.3 tj do factory reseta sam imao clean master. na ovako jakim masinama su takve stvari skroz nepotrebne i moguce da i zbog toga baterija duze traje.
 
Ja sa zadobvoljan generalno. Ali me nervira sto nemam vise datuma gore u notification baru-u.
 
Ja nemam. Samo imam sat gore levo u notification panelu, a pored njega nema datuma. Zna li neko kako da addujem tu datum? Sve je stock.

Edit : Resio problem, menjao format datuma i pojavio se sad. Izgleda je bio ubagovao.
 
Poslednja izmena:
Jelte, ako zna neko treba mi savet. Stavio sam ovaj zadnji 4.3 za GB. Vidim da je u međuvremenu izašao i 4.3 za Srbiju, konkretno Vip na kome sam. Dve stvari me zanimaju. Ako preko Odina pregazim ovaj GB a iste su varijante da li će se nešto sjbti ne u smislu gubljenja podataka nego efs, imei i sl. Znam da ne sme unazad da se ide ali ovde je ista generacija fw. I drugo, jel ima uopšte svrhe da to radim (sa open GB na Serbia Vip)? Jel taj fw nešto prilagođen našim mrežama (konkretno Vipu)?
 
Eh sad. Kad bih ja znao na šta misliš. Kod mene piše ovo. Ako te ne mrzi da uporediš šta već.
Koliko vidim sve isto piše. Jel to znači da su potpuno isti ili... ne mora da znači?
U svakom slučaju, smem da pregazim?
y3ubaryn.jpg
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1388276678345.jpg
    uploadfromtaptalk1388276678345.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Jel ti sve radi kako treba? Ako je odgovor "Da" onda znas sta dalje (ne) treba da radis :)

Svakako, ja sam gazio ics fr ger srb i nikad problem. Samo sam gubio imei kad sam menjao verzije
 
Vrh Dno