Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Lazo koju verziju igo koristis za Note2,jel si imao problema da je instaliras i ako je dobra verzija odakle si je skinuo.
 
Ja ne nadjoh do sada nijednu verziju iGo-a koja normalno radi :(

Btw, 3g only trajanje batt

qyresy5a.jpg
epe5uzan.jpg
atyty8e3.jpg
 
Koliko brightness ti stajalo? Ja na 3G only oko 4h izvlacim samo, malo vise. I koji ti je rom, kernel, i te relevantne informacije? A koliko vidim, nisi nikav browser koristio?

Sto se tiče iGo-a, ja sam stavljao pre koji mesec i sve je super radilo u fullscreen-u.
 
Poslednja izmena:
Brightness mi je uvijek na auto. Uvijek.
Stock 4.1.2 i Perseus alpha 34 kernel.

Flesovao sam alpha 35 nakon ovog testa i cini mi se da malo vise trosi batt, vidjecu jos.

Ja sam vrlo prijatno iznenadjen sa 3g usage-om. Ocekivao sam daleko manji screen on.
 
A sta radis na mobu? Posto ne vidim internet pretraživač.

Edit: Našao sam iGo na kartici :D

2013-04-17-21-43-19.jpg
 
Poslednja izmena:
Chrome? Nikad to ne koristim za surf.

Ttalk, Verge, Engadget, Blic, B92 i ostale app za gubljenje vremena i trosenje MB-a iz paketa :)
 
Fabrički browser, samo njega koristim za net. Neću svaki put da palim aplikaciju kada mi nesto treba. Zato tebi toliko traje baterija, ne koristis internet uopšte. Zato uvek treba da se navede tako nesto da se ljudi ne bi utripovali da im baterija ne valja.
 
Ma browser mi je spor za citanje novina. Mada, mogu i to da testiram pa da uporedim rezultate...

Lakse mi je app da upalim, procitam sta me zanima i to je to.


Edit:
Aj na p.m daj navigaciju ako imas instalaciju.
 
Poslednja izmena:
Meni su mnogo lepse aplikacije za citanje novina kad vec postoje. Npr Flipboard bas koristim. Browser bas slabo koristim jedino ako trazim nesto sto ne mogu sa nekom aplikacijom.
 
jel neko dobio stock rom updejt u skorije vreme?
 
Jok... ili je ovaj sadasnji savrsen ili su digli ruke od unapredjenja :)
Ruku na srce zaista i sa ovim radi savrseno, a novi android ce izbaciti kad izbace N3.
 
ja sam cuo neke glasine da ce krajem maja poslati update za note2 i s3 na 4.2 :) cisto zbog s4 da ne kaskamo za njim...bilo bi lepo, jos samo da bude tako :) a note3 ...jedva cekam :)
 
Jel ima neko kome radi mms na mtsu? Da mi uradi SS podesavanja. Nece da mi učita sliku
 
E, samo sam napravio nov acc point sa user i pass i mms umesto gprsinternet i proradilo x)

U svakom slučaju hvala :)
 
Evo da vidite baterija koliko mi je ovaj put trajala (mob ide u deep sleep).

2013-04-28-19-09-43.png

2013-04-28-19-09-50.png

2013-04-28-19-10-18.png
 
A evo i slike original futrole, iz Shvice sam dobio:

20130427_220253.jpg

2013-04-28 19.21.03.jpg

2013-04-28 19.19.05.jpg

Futrola je vrhunska, tanka je tako da se ne oseca neka razlika u džepu, i ima proreze za zvucnike i mikrofon tako da kad si u guzvi ne mora da se vadi iz nje. Preporuka.
 
Poslednja izmena:
Settings - More settings - Mobile networks - Network mode.

Ili zadrži pritisnuto Mobile data u notification baru
 
Ljudi kolika je realna doplata ako bih dao moj Note 2 star par meseci sa kompletnom kutijom i dodatnim alu ledjima za novu xperiu Z?
Note je simfree i u ekstra stanju.
Ne verujem da cu menjati,ali me interesuje kolika je relna doplata.
Hvala unapred.
 
Realno njemu. Ali cu samo da kažem da ako bude presao na Xperiu Z da ce da proklinje dan kada je i pomislio to da uradi. Ekran je tuga, kamera se nekad pali i po 5, 6 sekundi, itd
 
Vrh Dno