Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Instaliraj 4.2.4 aGNi, ja sam sa 4.2.5 imao neke probleme... Ekran je treperio cudno prilikom restarta ili gasenja.
 
Već sam stavio 4.2.5 N4. ..nesto je zezao pa sam onaj drugi čisti 4.2.5. Ako bude zezao staviću 4.2.4.
Interese to da je bench bez Agni bio bolji.
Prva slika je čist rom a drugi sa Agni.

fbde24728a7e414d219ee45a44d2bdb5.jpg


d3415f925eb0c558f8bf26219b85b846.jpg
 
Phoenix 11? Nis siguran da sam razumeo ovo. Poslednja verzija je 18.8 iz maja meseca.
Izasao Dr Ketan 12.1
Biće da si mislio na Phantom ROM
 
Poslednja izmena:
Pozz drustvo,posto izgleda za ovaj nas region nece izaci oficijalni 4.4.2 kit kat updejt....Hoću ženi da instaliram updejt preko Odina....Koji firmware da instaliram Francuski ili Holandski,ili ima neki noviji?
 
Sta bi ste rekli da su mane n2?
Razmisljam da li se isplati upgrade sa n1.
 
Ne znam kakve mane trazis ali po meni mana nema. Ne znam koliko si pratio novija desavanja ali toliko dobrih stvari ima za ovaj telefon, toliko dobrih i kompletnih ROM-ova da mozes da koristis 90% opcija od N3 ili da ti telefon ima izgled i aplikacije od S5...Sta da ti kazem, telefon je stabilan u radu,gura bez problema sve sto instaliras na njega. Meni i pored velikog broja aplikacija radi kao sat...Ne mogu da kazem, razmisljam i ja ponekad npr. o upgrade-u sa N2 na N3 ali kada izadje neki novi ROM brzo se predomislim. Zasto bih davao vece pare kad uz ovoliki izbor ROM-ova uvek imam osecaj kao da sam dobio nov telefon. Zavrsava sve ono sto mi treba i to bez greske...

Sa moje strane sve preporuke za ovaj model. :cool:
 
Hm, potvrdjujem sve iz prethodnog posta, kao korisnik note 2 vec dugo vremena, mogu reci da je uredjaj odlican, nesto najbolje od samsunga, nadam se da ce note 4 biti ovako dobar iz svih kategorija, baterija, ekran, brzina, kvalitet izrade, dostupni romovi... nikako da predjem na note 3 ili s5 ;)
...Inace novi phantom rom v11 je odlican, spoj najboljeg iz note 3 i s5.
 
Poslednja izmena:
I ja mogu da potvrdim sve iz prethodna 2 posta. Ne vidim nikakvu potrebu za kupovinom note 3 fableta a za note 4 je još uvek rano. Možda tek za godinu dana. Iskren da budem očekivao sam da će podrška developera koji izrađuju custom ROM-ove za ovaj telefon lagano slabiti ali ona čini mi se nikad nije bila veća. Svakog dana se pojavi poneka nova verzija već i onako odličnih custom ROM-ova. Note 2 je kao vino - što stariji to bolji
 
drustvo mala pomoc,hocu posle zeni da updejtujem Note II na 4.4.2
Sin free je,pravljen piše na kutiji za tržista Srbije,Makedonije,Monako,Crna gora
Za Srbiju nema updejt za sim free samo za VIP i Telekom.....
Za Makedonce ima za sve tri verzije,interesuje me koja je za simm free VIM ili CMF

ja poceo da skidam ovu

12.jpg
 
Phantom v.11 radi odlično i bez Agni kernela ali u kombinaciji sa intelli3g.
9052fc98267140216048f1fbb55e3e47.jpg

4896968b24a6678d8938d3b758c96f1a.jpg
 
drustvo mala pomoc,hocu posle zeni da updejtujem Note II na 4.4.2
Sin free je,pravljen piše na kutiji za tržista Srbije,Makedonije,Monako,Crna gora
Za Srbiju nema updejt za sim free samo za VIP i Telekom.....
Za Makedonce ima za sve tri verzije,interesuje me koja je za simm free VIM ili CMF

ja poceo da skidam ovu

Pogledajte prilog 151050
Ja sam skinuo francuza, super radi!
 
I ja na kraju skinuo Franuza iz maja,vidim da je proveren,pa rekoh hajde da igramo na sigurno :cool:
 
Android KitKat 4.4.4...Aj da vidimo i to cudo...

gsmarena_002.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa i nije neka razlika u odnosu na 4.4.2.

Inače mislim da je ovo zadnji update koji će naš Note videti. Dve godine prošlo od predstavljanja...
 
Ma super je što ćemo dobiti i 4.4.4 update pošto ćemo onda mpći da dobijemo preko custom ROM-ova sve funkcije sa Note 4 fableta. Inače slažem se da i nije neka razlika u odnosu na 4.4.2
 
Tako je bilo i sa s3 da ce da dobije kk i na kraju nista :)
 
Poslednja izmena:
Kako je bilo sa S3? I kakve veze ima Note2 i S3? I inace S3 LTE je dobio 4.4.2

Ako nisi znao Note2 ima 4.4.2 ovo je samo update na 4.4.4.
Nema veza isto tako su pisali i za s3 da ce da dobije 4.4.2 pa nista od toga tako da i nusu bas za poverenje ove slike s3 lte je redak i kiristi ga 15% od ljudi to je to znam ja mnogo bolje od tebe sta ima note 2 ne brini :)
 
Poslednja izmena:
Da a onda i znas da je razlika izmedju 4.4.2 i 4.4.4 neka minimalna pa nevidim zasto Note 2 ne bi dobio i taj update.
 
Da a onda i znas da je razlika izmedju 4.4.2 i 4.4.4 neka minimalna pa nevidim zasto Note 2 ne bi dobio i taj update.
Ja ne kazem da ce da nema a i samsung je poznat po takvim ispadima prven pustamo apdejt onda ne pustamo :) to sto je razlika mala nema bas neke veze posto svaki novi apdejt samsung mora da sminka svoj android u TW, sve moze da se ocekuje od niv a baska sad i sa note 4 vajda to ce da bude i posledni apdejt za note 2
 
Poslednja izmena:
Imam Note 2(7100) nije sa mreze, jos je na 4.2.1, kupljen u CH, nudi mi apdejt, sad ne znam dali da instaliram taj zvanicni apdejt tj.ili da skinem neki drugi?
Hocu li posle apdejta morati sve programe ponovo da instaliram ili ce zadrzati sve kao sto je bilo. To pitam jel sam negde u ovoj temi procitao da
nakon zvanicnog adejta hoce da pravi probleme pa mora da se uradi reset a onda moras sve ispocetka instalirati.
I ako radim taj zvanican apdejt, treba li mikro SD da ostane u telefonu ili treba da je izvadim?
Hocu li moci posle tog zvanicnog apdejta ,kasnije da instaliram neki od custom ROM-ova?
 
Imam Note 2(7100) nije sa mreze, jos je na 4.2.1, kupljen u CH, nudi mi apdejt, sad ne znam dali da instaliram taj zvanicni apdejt tj.ili da skinem neki drugi?
Hocu li posle apdejta morati sve programe ponovo da instaliram ili ce zadrzati sve kao sto je bilo. To pitam jel sam negde u ovoj temi procitao da
nakon zvanicnog adejta hoce da pravi probleme pa mora da se uradi reset a onda moras sve ispocetka instalirati.
I ako radim taj zvanican apdejt, treba li mikro SD da ostane u telefonu ili treba da je izvadim?
Hocu li moci posle tog zvanicnog apdejta ,kasnije da instaliram neki od custom ROM-ova?

Mozes sve da radis i romove i sve sta hoces sd nemoras da vadis
 
Ova apdejt je stajao mesecima na mom Note 2, sad pokusao da ga instaliram ,kad dobijem poruku:"Tvoj uredjaj je modifikovan softverske dopune nisu dostupne." Sta sad ?
Ostacu na 4.2.1?
 
Ova apdejt je stajao mesecima na mom Note 2, sad pokusao da ga instaliram ,kad dobijem poruku:"Tvoj uredjaj je modifikovan softverske dopune nisu dostupne." Sta sad ?
Ostacu na 4.2.1?
Симнеш официјални FW за твој мобилни од sammobile.com и флешујеш прек один ставиш телефон у download mode (vol.down+home+power )
 
Hvala Pancho a hoce li ostati sva setovanja, kontakti i programi. I da li fajl za fles treba da bude na kompu ili na telefonu, ako je na telefonu na internoj memoriji ili na sd kartici. Znam da su pocetnicka pitanja ali ...
I jos nesto pise na sammobile ovako"Make sure re-partition is NOT ticked"gde je ta opcija u Odinu ili na telefonu, ne sme da bude cekirana.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno