Šta je novo?

Samsung Mini Galaxy S5570 Softver mrtav

marko93obr

Cenjen
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruke
29
Poena
154
Imao sam android 2.6 i hteo sam da vratim na 2.4 verziju , i telefon je crkao, tj takozvano "MRTAV JE". Ne moze ni boot da pokrene... Jel to bas mora u servis da se odnese, ili moze ona spravica da se nabavi onaj r...box? Kako se vec zove... ? U prodavnici 1 mi traze 35e, u drugoj 20e, u trecoj 20e, i u cetvrtoj 1200 din :D Sve lopov do lopova sem ovih zadnjih... Moze neka pomoc ?
 
Ajde opisi sta si uradio i sta ti desi kada pokusas da ga upalis?Jel si probao da ga flesujes preko Odin-a...Jel mozes da udjes u Download mod preko volume down+power kada palis tel?
 
Menjao sam software... Vec sam oopisao gore, ne radi nista na telefonu mrtav je. Ni download, ni boot...
 
Evo sad kad sam pokusao da uplaim download,upalio je i ugasio
 
Izgleda da si bas nesto lepo zeznuo...vise nemam ideja sta bi mogao da uradis...sacekaj jos malo ako se neko javi ko zna jos nesto sto mozes da probas...a ako nema niko..onda ti jedino preostaje servis.... :(
 
Namestio sam ga danas, sam , upalio je ... sad imam problem pise mi na onoj pozadini kad nesto kliknem "aplikacija konfiguracioni carobnjak (proces com.sec.android.ugl) je neocekivano zaustavljena. pokusajte ponovo"... ?Sta je to ?
 
Vrh Dno