Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

^

Ma da, ono i nije note na klipu i nisam ni ja, a lik je kucao zapravo lezeci na stomaku iza blue screen-a i fon mu je zalepljen super lepkom za ruku. Klasicna zavera... ;)
 
Poslednja izmena:
Haha ovo je jos bolje od efesovanja. :D Dajte ljudi, slozite se vec jednom da se o ukusima (i velicinama) ne raspravlja. Odoh na slavu. Mir u kuci dok se ne vratim. :p
 
Uh kako mi svi zaboravljhamo na jednu stvar... Mozda nam uzivo S3 ipak bude lep ;) nista dok se to ne opipa
 
Ja ne kazem da je S3 ruzan ili sta vec, vec mu sporim velicinu ekrana jer nije ergonomski :D
 
Ja stvarno ne znam u čemu je vaš problem. Ovde svi diskutujemo i sada se tu nešto pravite pametni. Had se toliko naložio na ovaj telefon, da ako neko i indirektno kaže nešto loše za njega, skače na glavu.
Dr sonic, kada već mora da se crta: Ja sam 190cm, 100+ kila, mogu komotno celi ekran na gnex da dohvatim bez pomeranja u šaci, ali jednostavno, ne želim da nosim toliki telefon u džepu. A pogotovo ne i man-purce samo zbog njega. Svako ima svoj izbor/mišljenje i svako ima pravo da ga iskaže, tako da, molim bez tih snishodljivih komantara.

Ali malo je dosadno vaše kukanje kako hoćete manji telefon kada i sami znate da se to neće desiti. Izašao je one x i pola vas je pričalo kako je veliki, izašao je sgs3 i on vam je veliki. Jednostavno morate da se naviknete da premium modeli neće biti više nikada mali i da više ne diskutujemo o tome. Meni se jako svideo note na onom snimku i razmišljam se da sledeći put kupim note 2 ili 3 koji god bude bio.


Od kada su izašli One X i naročito S3 sve teme na forumu odoše u ku... u off. :)
Jedni se uplašili što njihovo skupo plaćeno parče tehnike više nije dominantno pa im je ružan i One X i S3 i pa i Monica Belluci u filmu "Irreversible", Samsungovci pljuju po izgledu S3(Beli je ok po meni) a svi će ga kupiti kad izađe dok se Apple-ovci uhvatili za 3.5" kao pijanac za tarabu.

Moje skupo plaćeno parče tehnike će uvek biti dominantno jer će imati najnoviju verziju softvera, što je i najbitnije. Takođe, moje skupo plaćeno parče tehnike je i pored ovih novih telefona apsolutni best buy, hteo ti to da priznaš ili ne. I ganjaš me sa ovim da sam ljubomoran na nove telefone još kada sam rekao u temi za one x da nexus (a sada i sgs3) ima bolji ekran. Za razliku od tebe ja sam oba telefona upoređivao i došao sam do zaključka. Naravno nisam ni jedini koji to tvrdi, koliko ljudi tvrdi da je slcd 2 bolji od samoleda, toliko ljudi tvrdi i obrnuto.
 
Meni se svidja s3 skroz, zadnju plastiku ne bih ni video od silikona verovatno :) sve ostalo je ok, za mene bar.
Jedini razlog zbog kojeg ga necu uzeti je 1gb rama. Da su stavili 1.5gb bar uzeo bih na keca... :/
 
Off..Stvarno je u pravu dr sonic sgn jeste bust buy po meni, ima ih u oglasima za 370€ novi sa garancijom..hw zadovoljacajuci, sw bolji od tw i sense..
 
Evo za paranoicne trolove, danas uslikah kako najnormalnije koristim note dok hodam. Cak sam u jednom momentu naleteo na gasece zeleno svetlo pa sam i potrcao :)

[YOUTUBE]RuHvG6mYUu0[/YOUTUBE]

Sta li ce sad bench Ilije Cvorovic da istripuju? Duvao je istocno-juzni vetar, da je duvao severo-zapadni ne bi mogao tako lezerno koristiti note :p


Kazem sve je stvar navike i prakse. Meni stabilnije lezi u ruci i bolji mi grip ima note sa svojih 170g nego ip. S3 (i one x) su i te kako egronomski i mogu se koristiti jednom rukom bez problema kad se covek navikne. Sto se tice lezanja u dzepu, to su jako tanki telefoni tako da nije nikakav problem, sem ako se ne furate na biciklisticke sorceve & depilirane geno :d.
 
Poslednja izmena:
Samo cu reci...lol :D
 
Eh kad bi svi imali dovoljno tehnicke pismenosti da diskutuju na ovaj nacin. Klikne se "Rec", pa share, pa youtube, sve gotovo za 2min u 2012-toj, i sve se lepo vidi, a ne 20 strana: po meni, ja mislim, predosecam, meni je logicno, doduse kad razmislim, javlja mi se, osecam... itd...
 
Eh kad bi svi imali dovoljno tehnicke pismenosti da diskutuju na ovaj nacin. Klikne se "Rec", pa share, pa youtube, sve gotovo za 2min u 2012-toj, i sve se lepo vidi, a ne 20 strana: po meni, ja mislim, predosecam, meni je logicno, doduse kad razmislim, javlja mi se, osecam... itd...

Hahahahahaha care! :)
 
Meni se telefon svidja i planiram da ga uzem čim se pojavi. Čak šta više sutra kačim ovaj moj sgs2 na oglas :)
 
Ma telefon lepo izgleda i veličina je taman, samo da mu ovi naši ne rebnu neku nerealnu cenu i da ne okasne mnogo.
 
Evo za paranoicne trolove, danas uslikah kako najnormalnije koristim note dok hodam. Cak sam u jednom momentu naleteo na gasece zeleno svetlo pa sam i potrcao :)

[YOUTUBE]RuHvG6mYUu0[/YOUTUBE]

Sta li ce sad bench Ilije Cvorovic da istripuju? Duvao je istocno-juzni vetar, da je duvao severo-zapadni ne bi mogao tako lezerno koristiti note :p


Kazem sve je stvar navike i prakse. Meni stabilnije lezi u ruci i bolji mi grip ima note sa svojih 170g nego ip. S3 (i one x) su i te kako egronomski i mogu se koristiti jednom rukom bez problema kad se covek navikne. Sto se tice lezanja u dzepu, to su jako tanki telefoni tako da nije nikakav problem, sem ako se ne furate na biciklisticke sorceve & depilirane geno :d.

Znatizeljni prolaznici su verovatno bili u fazonu '' sta koji k.... radi ovaj lik sa tabletom dok hoda'' ? :d
 
Kad bi izbacili Galaxy S3 mini, nekih 4 incha ekran, ne bih se dvoumio da uzmem. Nekima ne smeta, sto je normalno, svi smo razliciti, a pogotovo ukusi, ali meni je veliko. Inace, nije mi ruzan. Verujem da je uzivo lepsi. Bilo je nekih prica da ce biti video zapis 1080p/60fps, sto u to sam davao jako malo sanse, ipak je ostalo na 30fps.
 
Bozo ti si car :)
Nisam video coveka koji vise brani svoju investiciju od tebe i trudi se da je opravda i nametne svima, vidi se da bas volis svoj telefon, kad sam odgledao tvoj snimak, odma sam uzeo svoj S2 i shvatio koliko ga volim. Da samo malo manje pljujes sve sto nije note mozda bi te i gotivili ovde.
 
Sad ne mogu da docekam da vidim s3 uzivo. Mozda nas i iznenadi :) samo da im tw nije inako ruzan..

Kad se pojavio S3, nisam mogao da verujem koliko je ružan. Sada mi više i nije ružan, možda mi se, dok se ne pojavi kod nas, i svidi :). Svakako planiram da ga ubacim u neki bumper da ne sija onoliko:p

Što se tiče tw-a, ubaciš Nova launcher i uživaš.
 
Poslednja izmena:
Krki, pls promeni avatar u nešto Androidičnije :D
 
Telefon u bumperu mi dođe kao kada neko skupi pare za jedno lepo odelo i onda ga nikada ne obuče, već stoji u ormanu.
 
On je spijun u tajnoj misiji po Stevinoj zapovedi :D
 
Telefon u bumperu mi dođe kao kada neko skupi pare za jedno lepo odelo i onda ga nikada ne obuče, već stoji u ormanu.

Aj idi ti u elegantnom poslovnom odelu na kampovanje :) Zastitno kuciste je zakon, kada ti ne treba jednostavno ga skines, mada ja to uopste ne bih skidao zbog slucajnih padova itd, a i na bajsu sam ceo zivot a ne nosim torbice i sl.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno