Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Jos im platis da testiras, sta ce im bolje. Nisu oni glupi....:D
I nikad ne treba sto kaze covjek kupovati cim izadje, treba stati na loptu i razmotriti situaciju, al eto uvijek je bilo da oni nestrpljivi placaju danak neiskustvu:)
 
Poslednja izmena:
Da li je neko koristio Skype na ovom telefonu?Moja slika sa prednje kamere kod sagovornika je losa sva u kockicama zvuk je dobar.
 
To sto je slika u kockicama ne znaci da je do telefona, vrlo vjerovatno je tvoja internet konekcija slaba....
 
Јел може неко ко је наместио онај "streched" ИГО да постује снимак екрана, мислим да чим је стречовано да је и квалитет приказа лошији. Сећам се да сам имао такве ситуације на WM5 i WM6 кад сам се зезао са ИГОом.
 

На адаптеру пише САМСУНГ на картици не, а требало би. Сумњам да је картица оригинал. Имаш у Београду у Палмотићевој улици продавницу где је микроСД од 32Гб класе 4 или 6 око 2700дин. нисам сигуран, треба да се провери
 
Normalno bre da ne kvalitet slike losiji kad ti samo ime govori da je slika "streched" :confused:
Sta mozes da ocekujes od slike koja je 800x480 kada je razvuces za trecinu pa i vise...
 
На адаптеру пише САМСУНГ на картици не, а требало би. Сумњам да је картица оригинал. Имаш у Београду у Палмотићевој улици продавницу где је микроСД од 32Гб класе 4 или 6 око 2700дин. нисам сигуран, треба да се провери

Da to sam i ja primetio.
Jako je bitno dal je klass 4 ili 6 a koja je cena verujem da je 4.
 
Info Telenor call centra. Telefoni su stigli danas u centrali magacin i u prodavnicama sirom srbije ce biti sutra, navodno u obe boje ( beli-plavi).
Tako da moram da se strpim do sutra :(
 
Nije do interneta nego do skajpa. Neka starija verzija je radila ok, a ove novije kockaju sliku. Na žalost ne sećam se koja je to bila.

Kada je izasla ta nova verzija? Ja sam pre koju nedelju sa drugom pricao na skajp, videocall i sve je izgledalo super, on je koristio evo 3d. s3 moze da bude samo bolja, jer sam juce pustio prednju kameru da vidim kakva je i samo sto se nisam slogirao koliko dobru sliku izbacuje, kao ogledalo je. Dakle, ili je net losh, ili losija svetlost (a mozda i to sa tom novom verzijom)
 
Hmm. Dal je moguce da ne moze da se postavi scroll wallpaper? Ono kad idem levo desno da se i slika pomera? Ili sam ja otisao u qrc :)
Probaj sa aplikacijom PicSpeed Wallpapers (nadam se da radi na S3). U njoj mozes da stavis da li hoces da se slika scrolluje preko svih homescreen-ova ili da bude staticna.
 
Moj drugar je malopre otisao do telenora i uzeo plavi s3.Zvali su ga iz telenora posto je rezervisao s3 pre par dana.Tako da ti pozovi ponovo 063-9000 pa pitaj da ti provere u kojoj ga poslovnici ima sada ako ti je hitno.Drugar zivi na miljakovcu ali ne znam tacno u kojoj poslovnici je otisao da uzme fon.
Info Telenor call centra. Telefoni su stigli danas u centrali magacin i u prodavnicama sirom srbije ce biti sutra, navodno u obe boje ( beli-plavi).
Tako da moram da se strpim do sutra :(
 
Kada je izasla ta nova verzija? Ja sam pre koju nedelju sa drugom pricao na skajp, videocall i sve je izgledalo super, on je koristio evo 3d. s3 moze da bude samo bolja, jer sam juce pustio prednju kameru da vidim kakva je i samo sto se nisam slogirao koliko dobru sliku izbacuje, kao ogledalo je. Dakle, ili je net losh, ili losija svetlost (a mozda i to sa tom novom verzijom)

Zadnje 2 sigurno nisu. A kockanje se i ne primeti ako te neko gleda na telefonu ali ako je na tabletu ili pc onda da.
 
Zadnje 2 sigurno nisu. A kockanje se i ne primeti ako te neko gleda na telefonu ali ako je na tabletu ili pc onda da.

Sa marketa sam uredno skinuo i instalirao pre 20ak dana i sve je radilo odlicno. Note ti dodje ko tablet, i bas je evo 3D slao finu sliku. Opet kazem- zavisi od neta i trenutnog osvetljenja. Meni na Notee ide slika prednje kamere od ocajne do korektne (nisam odusevljen, zato ovaj pridev)
 
Kaze u s3-ci, pri podesavanju vremenske zone da je Beograd GMT+2, jbt,od kada smo to otisli u dvojku a da nismo ni znali lol?
 
Moj drugar je malopre otisao do telenora i uzeo plavi s3.Zvali su ga iz telenora posto je rezervisao s3 pre par dana.Tako da ti pozovi ponovo 063-9000 pa pitaj da ti provere u kojoj ga poslovnici ima sada ako ti je hitno.Drugar zivi na miljakovcu ali ne znam tacno u kojoj poslovnici je otisao da uzme fon.

On je u BG-u pa su mu verovanto iz magacina iscupali :) A ja moram da cekam da dodje do Nis-a, sutra strpicu se =]
 
Ma jok. Nece. Jbt stvarno ovi u Samsungu nisu u libeli. CcCc

Jesi probao sa Apexom? Ja njega koristim od kad se pojavio, a ubedljivo je najbolji ICS launcher + ima to u podesavanjima sto hoces.
 
On je u BG-u pa su mu verovanto iz magacina iscupali :) A ja moram da cekam da dodje do Nis-a, sutra strpicu se =]

E juče sam išao do Merkatora da vidim ima li nekih torbica za s3 i u Telenoru me onaj radnik pitao gde sam kupio svoj plavi jer će i oni će od sutra imati plavi model u ponudi. Ako ti nešto znači.

Ja sam svoj uzeo u Vipu, poslovnica kod konja pre desetak dana, oni imaju plavi skoro pa uvek, drug mi radi.
 
I meni drug radi tamo ( mozda je isti Krsta ?:D) imaju u radnji par komada ali sestra moja nece u VIP i bog.. a ona ce biti korisnik broja ja samo uzimam telefon. Tako da videcemo sutra, nadam se da ce biti plavi mada mi je i beli prelep :)
 
evo u vezi skajpa. upravo sam isprobavao par starijih verzija i uverio se ponovo da bolje rade od novih (problem sa kockanjem slike). imam ovaj, Skype 2.7.0.907, probao na s3 i sgt7+ (sa oba kockalo) i sada je ok, na pc-ju je normalna slika kada zovem sa njih (ne znam jel modovana ili original verzija). ako nekom treba, ne znam da okacim fajl nigde. il mi dajte link sa uputstvom ili cu poslati nekom na mail pa nek on okaci.


I meni drug radi tamo ( mozda je isti Krsta ?:D) imaju u radnji par komada ali sestra moja nece u VIP i bog.. a ona ce biti korisnik broja ja samo uzimam telefon. Tako da videcemo sutra, nadam se da ce biti plavi mada mi je i beli prelep :)

sto si takav prema sestri. njoj se vise isplati da uzme 50% popust bez aparata:-devil-:



Kupio sam ovu foliju
6d5c0a9b-9ba8-9522.jpg


i nažalost dosta je uža, zbog zakrivljenog ekrana. Ako neko nađe kompletniju ali da ne skuplja prašinu po ivicama neka javi.
 
Poslednja izmena:
Koliko si platio foliju? Ja sam tu isto za note platio 99din, a ekran je jos veci. Legla je da se ne poznaje da je ima. Savrsena.
 
Nazad
Vrh Dno