Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Ovaj prvi YouTube sa gornjeg linka dovoljan je da pokrene ekg i kr.pritisak.?
 
Pritisak mora da kalibriše jednom mjesečno,a EKG koliko je (bes)koristan imaš u prilogu...
 

Prilozi

  • 20231128_090644.jpg
    20231128_090644.jpg
    107.4 KB · Pregleda: 166
Moram da pohvalim ove bekape za sat i što više ne mora da se setuje sve iz početka kada se sa jednog (samsung) telefona prelazi na drugi. Bukvalno samo sat prespojio na novi uređaj!
 
Galaxy watch 5 pro

Koristio pre njega redmi watch 3 pro. Kakvo osveženje što se tiče korišćenja.

Sinoć ga aktivirao,masa silnih apdejta na satu. Za sada brzo skida bateriju,ali razumem,baterija još uvek uči način korišćenja,ali po svemu sudeću biće to puna dva korišćenja.

Upario ga sa S23 ultra,ono je lepota koliko je jednostavno i sve lako za podešavanje 🥰

20231128_153704.jpg

20231128_154428.jpg
 
Istekao edit.

Po prvi put imam neki Samsungov pametni sat. Iščitao sam temu,i naišao na jedan post.
Da li je moguće da određeni voč fejsovi baš dosta gutaju bateriju? Na koje to fejsove da obratim pažnju? Konkretno,samsung vejrlb aplikacija ima standardne fejsove i one koje se skidaju kao zasebna aplikacija sa prodavnice. Da li te aplikacije sa izborom skidaju više baterije?
Izvinjavam se i za ubuduće ako bude nekih pitanja,jer još uvek se učim uz sat
 
Da, neki skidaju malo vise bateriju, neko je bas pricao o ovome davno.
Ufff ne znam koji su tacno, zaboravio sam.
Ja sam probao kod mene preko 10 i na kraju se vratio na fabricki zeleni, najlepsi je.
Nema potrebe da brines oko toga, 5 pro ima odlicnu bateriju.
Nema potrebe da se izvinjavas, opusteno.
 
Mislim da oni koji zahtevaju druge aplikacije da rade uz njih vuku vise baterije (sad ne znam sta postoji trenutno sve, secam se da je bio Facer ranije). Ja na obicnoj petici drzim jedan od onih default, samo sam izmenjao teme
 

Prilozi

  • 1701253148756.png
    1701253148756.png
    251.9 KB · Pregleda: 87
Instaliraj Watchmaker ili Facer pa vidi.Po meni nema tu neke razlike,više je do konkretnog wočfejsa.Ako ima više animacija i animiranih elemenata kraće će ti trajati baterija mada nije to sad neka velika razlika...
 
Može i ovako 😊
 

Prilozi

  • IMG_20231129_213437.jpg
    IMG_20231129_213437.jpg
    97.9 KB · Pregleda: 96
Koliko je preporučljivo,instalirati ručno na satu fb messenger aplikaciju? Kao i bilo koju drugu aplikaciju?

 
Poslednja izmena:
1000006937-01.jpeg
A moze i ovako. 😅
Menjao sam i teme i sve, ali sam se vratio na fabricku, najbolje mi izgleda. 😁
Baterija je dosta bolja nakon poslednjeg abdejta.
 
Postoji li mogucnost da se zasebno kupe ti njegovi watchface-ovi,a da ne platis Facer Premium?
 
Ljudi moze pomoc, ja sam sinoc 2h namestao ovo za EKG i krvni pritisak i namestim na kraju EKG i radi ok, ali provalio sam da se konstantno raskaci i zakaci na bluetooth, i krene da meri krvni pritsak i raskaci se posle 20-30%. i stalno tako kada radim kalibraciju. onda sam iskljucio onaj hotspot, i bluetooth kacio se ponovo, gasio palio, restratovao i odem na kraju na forget i on krene da mi prikazuje da nije dozvoljeno za moje trziste, sve mi ponistio i moram ponovo sad. U pitanju je ASUS Rog 6 pro telefon i GW 5pro, za caleta mi je on ima 75 godina, pa moram da mu namestim kako treba da moze da prati samo na telefonu. Kupicu njemu drugi telefon, kod mene sam hteo samo da probam,

Jel ima neko ideju o cemu se radi, na pocetku sam odabrao region Srbija, ali sam sve uradio u developer options, tako da ne verujem da je to moglo nesto da mu prouzrokuje. Hvala unapred.
 
Uzeo bih ja najmanji je to problem, ali majka vec ima huawei on joj gleda svaki dan sve, kako spava, koliko spava, ekg, sve metrike koje ima, i sad posto je imao problem neki, ja kao ajde da uzmem da mu koliko toliko olaksam i da prati posto voli to da gleda, ali ne mogu da namestim nikako. Sad nisam siguran da li je do telefona, do cega je pojma nemam.

Uzeo sam najvise jer ima sve metrike, statistike, dijagrame, pa da gleda to
 
Zamenio GW4 Classic sa GW6 Classic... GW6 ima veći ekran i to je svakako plus, ali mi se ne sviđa što je staklo na GW6 kao ogledalo, refleksija je mnogo veća nego na GW4 i to mi baš smeta... Ne moram da vidim sebe kad hoću da vidim koliko je sati :)
 
Otkad ga imam, nisam primetio "problem" sa tim. Primetio sam jedan problem nakon abdejta- jutros ugasio sat, nije hteo aod da radi i iako je ugasen sat, sat radi, vreme normalno ide, nidje veze.
Pored toga zadovoljan sam satom.
 
Otkad ga imam, nisam primetio "problem" sa tim.

Sad sam uporedio GW6 Classic, GW4 Classic i ženin GW5.

GW4 ima najbolji ekran, kad je refleksija u pitanju. Pretpostavljam da je to zbog različitih vrsta stakala koji koriste ovi satovi (Gorilla Glass -> Sapphire)

Osim toga, boje na GW6 su za nijansu "ispranije" nego na GW4
 
Nijanse su u pitanju izmedju 4 i 6 classic, 6 je naravno lepsa, manji bazeli i noviji softver, ostalo je sve isto.
Jel neko probao skijanje sa satom?
 
Ja skijam, ali nisam palio praćenje preko sata nikad.
Koristi se GPS, tako da realno izdržao bi jedno 2-3h verovatno, posle bi crkao.
Ni telefon ne može da izdrži praćenje ceo dan(9-4)a kamo li sat..
 
GW4 Classic mi je (bar meni) definitivno bio lepši, ali na GW6 classic mi je baterija neuporedivo bolja.
Razliku u refleksiji ekrana stvarno nisam primetio.
 
Nazad
Vrh Dno