Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

Naci cu post na kompjiteru posle pa javljam.
Bilo je i za mene novo pa sam pitao i dobio odgovor kao sto djilkos rece, da zavisi od kernela.
Evo, jedva nadjoh: http://forum.benchmark.rs/showthrea...je-(generic)&p=4130016&viewfull=1#post4130016
Odatle je krenula prica, pa cete videti u par narednih postova tog korisnika da je rekao za S2.

Edit: Naisao sam i na ovaj klip dok sam trazio ta podesavanja: https://www.youtube.com/watch?v=dxuJUR684NM
Ne znam jel istina ili ne...
 
Poslednja izmena:
On prica bezveze. Ne seca se ni on kako je njegov ortak punio telefon. 1.5A ili 1.2A... Malo mi nelogicno...
 
Dobro, covek prica po secanju, ipak nije njegov telefon...
Pitao sam ga ako moze da vidi gde se ta podesavanja nalaze, pa cemo videti.
 
Kako je to odradio softverski majke ti? :)

Dori nema takva podesavanja PhilZ nema., Siyah nema, Apolo nema, jeb oo nema, Gustavo nema...
 
Zasto bi ga zapalio? Ja sam punio S3 na max 1.6A koliko je dozvoljeno u boeffla kernelu sa 2A punjacem s tableta. Mozda samo nije zdravo za bateriju na duze staze. Ne znam kakva je situacija sa S2 doduse.
 
Pa S3 verovatno ima veci dozvoljen napon..ja koliko sam svuda procitao S2 je hardverski ogranicen na tih 650mA i tu nema pomoci sa softverske strane
 
Ne bi ga bukvalno zapalio, ali bi se debelo zagrejao. 1.5A je duplo vise od maksimuma propisanog za S2.
 
Za to stvarno ne znam. Slucajno sam procitao sta pisete pa sam podelio svoja iskustva sa S3. Nisam ni ja znao da je moguce na S3 puniti tolikom snagom. U kernelu je limitiran na 0.7A, ja sam za probu povecao slajder i nakacio na jaci punjac. Iskreno, kuci i nemam toliko jak punjac ali me zanimalo jel to radi jer sam video opciju. Radi. Ako je limit hw onda nista od toga a ni bojazni za telefon.
 
Za to stvarno ne znam. Slucajno sam procitao sta pisete pa sam podelio svoja iskustva sa S3. Nisam ni ja znao da je moguce na S3 puniti tolikom snagom. U kernelu je limitiran na 0.7A, ja sam za probu povecao slajder i nakacio na jaci punjac. Iskreno, kuci i nemam toliko jak punjac ali me zanimalo jel to radi jer sam video opciju. Radi. Ako je limit hw onda nista od toga a ni bojazni za telefon.
Preko koje aplikacije si mu povecavao?
 
Treba boeffla kernel i boeffla config njegova aplikacija.
 
Djilkos ti je odgovorio vec. Boeffla config ti treba da bi mogao da menjas ta podesavanja u kernelu, koristis ga kao normalnu aplikaciju.
 
Vec ima dorimanx kernel koji je DorimanX kernel koji je duplo bolji [emoji14]
 
Drugarici se pokvario microUSB ulaz na S2.
Gde bi to moglo da se popravi i koliko bi kostalo?

Jel imate neku preporuku za servis?
 
Jel ima nesto novo od OmniROM-a...znam da su radili nesto nezvanicno na LP-u?
 
Pa šta preporučujete od svega ovog a da racionalno arči bateriju?
 
extazy ako zelis sto bolju bateriju, drzi se stock rom-a ili flesuj neki debloatovan 4.1.2 kao NeatRom 6.4.

Jel ima nesto novo od OmniROM-a...znam da su radili nesto nezvanicno na LP-u?

Koji rom koristis? Custom kernel?
 
Stock trenutno..cekam da neko bar izadje iz alphe u betu i da ozvanice na njihovoj stranici..

EDIT: Sad gledam na Omni download strani...za sve uredjaje su stavili 4.4.4 final..jel to to sto se tice KitKat-a?
 
Poslednja izmena:
Stock trenutno..cekam da neko bar izadje iz alphe u betu i da ozvanice na njihovoj stranici
Ma flesni Apolo 4.15b Light za taj stock(stavi PegasusQ+row) i uzivaj.

Dobices nesto brzi telefon. Ovaj Apolo ima music fix kao za kitkat(Verovao ili ne stock ima taj problem). Sljamsung.
 
Ma promenicu ceo ROM i onako me smara sporost ovog JBa..nego me mrzi :D
 
Mislim da je to final za sve uredjaje. Jos postoji CM11 nightly za s2 i ok radi. Sredili su glavne bugpve na 4.4.4. SlimSaber ti je najbolji.

Ja sam na Stock+Apolo do daljnjeg zbog drajvera.
 
Jel su i dalje problem kamera i graficki drajveri..posto ne koristim ni jedno ni drugo (niti igram, igre niti fotografisem) :D
 
Nazad
Vrh Dno