Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Mene i baterija zanima jako posto na n8 nije mogla dan da izgura,sve sam instalirao kao na n8 pa cemo videti

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A dobro,mozda je jos malo bolja optimizacija,ipak je novija verzija sw,pored veceg kapaciteta. N8 jos nije dobio oreo,onda ce biti zanimljivo uporediti.
 
Ukratko šareni utisci :)



The Samsung #GalaxyS9 is the upgrade you expect - with a camera you might not.

Q:Is it better than the pixel 2? The camera on that still blows my mind?
A: Not to my eye it's not. Check out the side-by-side samples in the video.

Q: Great review! From all I’ve seen I get the impression that the camera washes out people’s faces and seems to airbrush out details (freckles, etc)… did you notice that?
A:The selfie shooter does, and while you can control it to an extent, it still seems blurry compared to the Pixel FFC (which, to be fair, goes a bit too far in the other direction).



Samsung Galaxy S9 and S9+ review: Refinement, refined

Tl;dr -
Camera is a very nice upgrade, but Samsung still doesn't manage Pixel-level magic.
Battery life seems very the same
Performance is definitely improved
Oreo makes TouchWiz better
This is basically a Galaxy S8S

https://www.androidpolice.com/2018/03/08/samsung-galaxy-s9-s9-review-refinement-refined/

Samsung Galaxy S9 and S9 Plus review: Follow the leader



https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s9-plus-review-839879/




Samsung Galaxy S9 and S9+ Review
https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-S9-Plus-Review_id4494


Samsung Galaxy S9 and S9+ review: 10 key takeaways
https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S9-and-S9-review-10-key-takeaways_id103074
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje nisam dobio info jel rade oba zvučnika kada se priča na loudspeaker?!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Cim stigne i pokrenem ga javim ti ako niko do tada ne objavi. ;)
Podesti me...
 
Rade, sad sam probao :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel samo ja vidim ovo pakleno žutilo kod nove s serije?! Čoveče pa prva slika s8 vs s9 mi bolja na s8 i to prilično.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Jel zna neko da li su telefoni iz telenora dual sim verzije? Ovi iz Telenora ne znaju kao, ali misle da nisu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa na sajtu ne pise dual. Obicno im pise dual..neko moje misljenje
 
Poslednja izmena:
Meni covek rekao da je prva serija u Srbiju stigla dual.sim 64gb

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne radi drugi zvucnik na speakerphone-u ,sad sam proverio

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel zna neko da li su telefoni iz telenora dual sim verzije? Ovi iz Telenora ne znaju kao, ali misle da nisu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Obavezno duos, nemoj budući fon da mi bogaljiš [emoji3]

@Vule @dule2303 usaglasite se moliću lepo ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Neću da radim pre-order ako nisu dual sim. Jw sajtu ne pise dual sim, tako da ne verujem da jesu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne radi gornji sigurno.ili je moj fabricki nesto osakacen,pokrio sam donji i na gornjem.izlazi samo ono sto prodje.kroz kuciste,sad cu davga restartujem.da vidim.da se nije zaglupeo nesto.posto sam instalirao program.za snimanje razgovora

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni su u Sasmung mobile rekli da su svi S9+ telfoni za nase trziste (u prodaji i kod operatera) dual sim.
Na mts sajtu pise da je S9 i S9+ dual...

s9.JPG

S9+.JPG
 
Poslednja izmena:
Ima li nekp informaciju kada isporucuju s9 preorder u Mts-u? Na sajtu stoji do nedelju dana pre zvanicne prodaje... To bi trebalo, dakle, poceti sutra...
Kako je bilo prethodnih godina, da li nazovu dan-dva ranije da jave ili samo bane kurir na vrata?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kad sam narucivao na telefon mi je rekao covek da mogu ocekivati od devetog ALI su me zeznuli sa kreditnom proverom pa ce i isporuka krenuti kasnije...
Meni cudno, mislio sam da niko nece pre 16.3. dobiti telefone, a da nedelju dana kasnije pocinje zvanicna prodaja (bez popusta za preorder).
 
Poslednja izmena:
Meni iz VIPa poslali danas poruku da je tel stigao u poslovnicu i da mogu da ga preuzmem. Odem tamo kad ono .... kazu ne radi kasa nesto ne mozemo da ga provucemo dodjite sutra:(
 
Pokušao sam, ali ne postoji pre-order za dual sim verziju jer nemaju informaciju da ce dual sim uopšte i nabavljati.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad sam narucivao na telefon mi je rekao covek da mogu ocekivati od devetog ALI su me zeznuli sa kreditnom proverom pa ce i isporuka krenuti kasnije...
Meni cudno, mislio sam da niko nece pre 16.3. dobiti telefone, a da nedelju dana kasnije pocinje zvanicna prodaja (bez popusta za preorder).
Prva tura je već podeljena. Druga tura ide sutra u petak. Treća 16.
 
A vidim na VIP sajtu da i tamo nije dual sim S9/+ tako da izgleda da nisu svi dual kao sto se pricalo, ili su im specifikacije totalno pogresne.
 
Baterija koliko god pise da ima mha izgleda da daje losije rezulrtate od n8 ali ajd da sacekamo par dana pa da vidimo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako me odbiju u MTS-u ili me zesce iznerviraju (zeka "pobudali" pa se ponasa iracionalno) gde je bolje uzeti telefon, u Gigatronu ili u Samsung mobile ?
Ko je korektniji u servisnom roku prema kupcu, ko daje neke "besplaten" stvari, tipa popust za staklenu zastitiu i sl. ?
 
Kad rece staklena zastita sta se najbolje pokazalo za te ekrane?
 
WhiteStone Dome Glass Galaxy Full Cover Screen Protector kazu da je najbolji ALI kao i svi moze da bude problema, sa mehuricima uglavnom ili sa neravnom povrsinom i naravno futrolom koja nije prijateljska po staklenu 3D zastitu...
https://www.amazon.com/Protector-Gl...Dome+Glass+Galaxy+Full+Cover+Screen+Protector

Ja narucio ovo: https://www.amazon.com/gp/product/B079JZ8STC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 da vidim kakvo je, a pre svega zbog okvira za montazu koji ima...

Kad se pojavi na stanju u USA Amazonu narucicu i WhiteStone Dome Glass .

Oboje preko Shipito saljem u SRB.
 
Ako je koje staklo prijateljski naklonjeno zaštitama to je whitestone! Skupo, zeznuto za montažu ali vredi svaki cent!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Svi telefoni sada u pretprodaji i za nase trziste imaju 64GB interne memorije?
Da li ce kasnije, za mesec mozda dva, biti S9+ sa 128GB int. mem. ?
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno