Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Šta još može da se pogasi?!
Ja sam pogasio ovo. Ima tu i nekih mojih app koje koristim kada mi dosade druge pa da ne instaliram opet, tipa Outlook, Pulsar, Poweramp...

jG1Bz1A.jpg
 
Može da se pogasi sve što se ne koristi a nije deo sistema zato pažljivo.... Ima tutorijala na net-u koliko hoćeš. Lično, pogasio sam 150 koje kakvih gluposti koje ja ne koristim što ne znači da nekom drugom ne bi bile od koristi...isto sam radio i na prethodnom S7 edge.....

komsa's S8
 
Kako vam radi automatsko osvetljenje , kod mene zeza na junskom abdejtu?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Stvarno šta radi Samsung sa sw nije normalan.. *mjau**mjau**mjau* zamisli da ima kao pre gp edition.. Pa to bi leeetelo!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zvone li vama tapatalk notifikacije. Meni mutirane samo se pojavi ikona u status baru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Najbolje mi radi 6.4.1 pro, uglavnom zvone notifikacije....sa svim novijim pro i (ne) pro verzijama, ne zvone notifikacije iako su uredno štiklirane....
99a4678fa3887c92add8f4f149463f84.jpg


komsa's S8
 
Poslednja izmena:
Može predlog za app kojom bi blokirao Samsung servise. Tel mi nije rutovan

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Postoji li na s8 nešto kao korpa za otpatke odakle bi žena mogla da vrati izbrisane slike?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Postoji li na s8 nešto kao korpa za otpatke odakle bi žena mogla da vrati izbrisane slike?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Не. Али постоји могућност да би, преко рачунара и уз помоћ одређених програмчића за ту намену, можда успела да врати неке од избрисаних фотографија. Да ли јој је можда укључен аутоматски бекап фотографија на Самсунг или Гугл налог?

Sent from Galaxy S8
 
Pitam da li bi mogla da povrati sa mog telefona, ne sa njenog [emoji3]

Nemam nikakav backup uključen.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Dobar je link nego nekad nije dostupna na store, ni ja je nisam našao na search nego je imam instaliranu pa iz installed apps

Screenshot_20180630-152243.jpeg
 
Da li je neko imao problem sa tim da se recent apps dugme zaglavi ili na drugi način baguje?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koji browser koristite na telefonu?
 
Ja koristim chrome od prvog dana kako je izasao, za druge nzm meni je ok a i nebih mogao bez njega jer su mi sve sifre za sve u njemu upamcene. Tako da kad ga intaliram na novom telefonu ili pc ulogujem se gmail odmah automatski vrati sve sifre za sve sajtove tj ne moram nista da ukucavam za logovanja po forumima i svim ostalim sajtovima vec on to sam radi itd... verujte da vec duze vreme nisam siguran ni koja mi je sifra za ovaj bench jer mi chrome to sam upisuje vec nekoliko godina. Naravno mogu da je resetujem ali nemam potrebe, dovoljno je samo da znam sifre za gmail a za recimo bench face itd sam mi upisuje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako znati koje aplikacije smijem ugasiti sa package disablerom i postoji li razlika u radu telefona nakon toga?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da ne duzim i da ne pravim antireklamu, kao i da ne prizivam "shitstorme", samo cu reci uzimajte samo i jedino "Whitestone dome glass", ovo ostalo je potencialno veoma problematicno, a moja pređašnja nabrajanja nekih drugih "staklenih zastita" zanemarite i smatrajte ih netacnim.
Kalup, kadica, ram, kako god da nazovete plasticnu aparaturu za pravilno postavljanje stakla na ekran je tako znacajna i velika pomoc a tek koliko znaci kada u ampuli sa lepkom ima zaista dovoljno lepka da pokrije brzo i lako celi ekran, kao i da je zastitno staklo kvalitetno, to mislim da ne moram objasnjavati.

Samo Whitestone i nista drugo!!!
 
Poslednja izmena:
Koliko trosi lokacija?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Koliko trosi lokacija?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Nije tako jednostavno, zavisi najpre na koji način koristiš i koliko imaš aplikacija koje koriste lokaciju. Imaš u okviru google podešavanja tri režima rada, a jedan od njih je i battery saving, kao i tonu drugih podešavanja vezanih za lokaciju. Može da se podesi prilično detaljno i da svedeš potrošnju na minimum.
 
Poslednja izmena:
Baterija na junskom abdejtu odlicna.. Zbog cega nemam koje sam sve aplikacije koristio i koliko, nego samo ekran i ova dva ispod njega?
ebb0eee75727fed6c1760bd9b5e6a8f2.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Koliko je pametno koristiti wireles punjac ukljucen na usb na racunaru za svakodnevno punjenje?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno