Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Imam fiskalni naravno ali kao sto sam ti rekao nije trebao, vec su preko imei proverili telefon..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa cuo sam razlicite price,od druga kolega je odneo pre 2 nedelje i fiskalni i garanciju nisu hteli ni da cuju
 
Pa cuo sam razlicite price,od druga kolega je odneo pre 2 nedelje i fiskalni i garanciju nisu hteli ni da cuju

Verujem da su u tom slučaju kršili neka pravila (ako uopšte znamo kompletnu priču, ipak je u pitanju kolega od druga), ovlašćeni servis ne treba da zanima ko je vlasnik...
 
Poslednja izmena:
Da li azurirati? Pogasio sam da mi stizu azuriranja i sve to,ali opet mi stizu..Zadovoljan sam ovim a znam da se njima nekoliko desilo da im je samo pogorsao rad telefona neki novi apdejt..
e2b78a4147b8b7b19306fab03d737ce8.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li azurirati? Pogasio sam da mi stizu azuriranja i sve to,ali opet mi stizu..Zadovoljan sam ovim a znam da se njima nekoliko desilo da im je samo pogorsao rad telefona neki novi apdejt..
e2b78a4147b8b7b19306fab03d737ce8.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Meni nije ništa pogoršano Baterija ostala ista telefon fludiniji nego pre.
Svaki update sam ubacivao čim mi je izbacivao dosad na nijednom nisam imao nikakav problem.

Zašto se svi plaše update-a ? Ja da imam UK sim ubacio bi i betu momentalno xD. Doduše bete imaju bagove al zasad potvrdjeno da je telefon znatno fluidniji. A što se tiče drugih uređaja i baterija jača 10+% ...š samsung brzinom sumnjam da ga vidimo do jan/feb... neki spekulišu official pre 2018.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svako ko misli da nema burn in neka proveri sa ovom bojom i brajtnes na oko 10,15 posto ili max. Naravno u tamnijoj prostoriji

8e2fae9571adca946c41be82803849c8.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Meni se za nijansu vidi navigation bar ali samo kad se zagledam. Tek kupio telefon, star 4 meseca, al svakako sam promenio boju navbara u crnu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Aplikacija navbar apps na primer

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala!Meni je ona inace uvek spustena,a potrudicu se da i notification bar sakrijem

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Konačno se baterija dovela u red. Ja zadovoljan.
d4295e4d92c0cd8daea1bec280fac95c.jpg
2096ec52391462190aceef9f1c12e652.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima li nagovestaja kada bi mogao da stigne zvanicni Oreo?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ma kad dodje dobrodosao, ono sto mene stvarno zanima dali će da daju za s8+/note8 treeble. Google je obavezao sve koji izlaze sa 8.0 da moraju imati treeble dok ovi dobijaju 8.0 proizvođač odlucuje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Neće . Bilo je već priče o tome. Za tako nešto moraju particije na memoriji da se menjaju a previše je rizično da se tako nešto radi preko ota.

Ima članak na xda ili androidpolice sajtu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
99,9% telefona koji dobiju 8.0 neće podržati treble, upravo zbog ovoga što je Loznica napisao

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
E krastavac. Negde čitao da sony ubacio treeble na njihov oreo.
Kako god meni lično nije bitno dal ću dobiti jer svakako menjam fon često nego čisto me zanimalo koliko će se zalagati ovi iz samsung za to kad im ovoliko treba za oreo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Još malo ako je za verovati.
582e3c1693bd09a0126959686ee2b516.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Neće pre kraja januara

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stigao update upravo, da li da instaliram ili ne?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Svako ko misli da nema burn in neka proveri sa ovom bojom i brajtnes na oko 10,15 posto ili max. Naravno u tamnijoj prostoriji

8e2fae9571adca946c41be82803849c8.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Meni je trećina svetlija na ovoj slici, posle pogledao na beloj pozadini isto, pola belo pola roze, jel to burn in ili?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi, planiram da kupim s8 do kraja godine ili pocetkom januara.. da li imate neke preporuke u kojoj radnji ga kupiti jer sam do sada uzimao telefone preko mreze :) ps hoce li negde biti popusta oko nove godine?
 
Koristite li one screensavere dok se telefon puni,da li su stvarno dobri za cuvanje ekrana ili jos visestete sto je ekran uvek ukljucen dok se telefon puni?Hvala!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel istina da u Mobisu ne vazi garancija ako originalni vlasnik nije prisutan ili ne mozemo da dodjemo do njega.
Ne znam kakva je trenutno situacija ali ja sam početkom ove godine slao lg g4 da se menja maticna ploca i sve su sredili. Poslao sam im samo garantni list ( nema fiskalni racun u mtsu) koji nije na moje ime i sve su uradili bez problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jek postoji neka AOD tema bez prikaza procenta baterije ili tip kako skloniti
 
Nazad
Vrh Dno