Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Pa burn in ima

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja kontam da cu da uzmem defender ili spigen. Je l' znate koji screen protector ne pravi problem s futrolama?

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
Nillkin 3D CP+MAX (zaštitno staklo) i Nillkin Scrub, preporuka.
3fa3323f3508a6f8fbbc9670ca500ed5.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Samsung S8 vremenska prognoza

Pozdrav ljudi,
Pre par dana dobio sam Samsung Galaxy s8 iz Nemacke i sad nikako ne mogu da podesim vremensku prognozu, inace ja sam iz Vrsca i kad god ukucam ime grada izadje Oresac isto se to desava i kad ukljucim lokaciju! Da li ima neko resenje za ovaj moj problem? Hvala unapred

045beff633e7d8aaffb68ce80b7fec38.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Sa KP , ima ih nekoliko u ponudi ali samo Nillkin 3D CP+MAX savršeno paše .

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Promeni tu fabricku aplikaciju za vreme.Skini neki drugi widget.Mozda ta fabricka aplikacija nesto brljavi.Moj drugar je kupio samsung a9pro koji je za kinesko trziste i dosao je sa fabrickim widgetom gde je sve ispisivalo na kineskom.On unese beograd a ispod dole sve pise na kineskom.Na kraju skine neki drugi widget i sve sljaka normalno.
Vidi sa drugom aplikacijom kako radi pa javi sta se desava.
 
Promeni tu fabricku aplikaciju za vreme.Skini neki drugi widget.Mozda ta fabricka aplikacija nesto brljavi.Moj drugar je kupio samsung a9pro koji je za kinesko trziste i dosao je sa fabrickim widgetom gde je sve ispisivalo na kineskom.On unese beograd a ispod dole sve pise na kineskom.Na kraju skine neki drugi widget i sve sljaka normalno.
Vidi sa drugom aplikacijom kako radi pa javi sta se desava.
Probao sam i to, radi normalno sa drugom aplikacijom ali mi se ona ne uklapa uz homescreen, poenta je da ja hocu da namestim tu default prognozu ako se moze

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Upucaj firmwer za naše tržište preko odina

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne treba root, ne gubiš garanciju (ako je uopšte i imaš) a ima milion puta objašnjeno na s7 temi, youtubu pa čak i samfirmware net stranici ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne treba root, ne gubiš garanciju (ako je uopšte i imaš) a ima milion puta objašnjeno na s7 temi, youtubu pa čak i samfirmware net stranici ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Probacu da nadjem na youtube a sto se tice garancije imam nemacku

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
...a da li si prvi put telefon ukljucio u Njemackoj ili u Srbiji ?
 
Mogucu da se zbog podesavanja druge mreze(nemacka) telefon zbunjuje, zato pitam ...neki hard reset bi sigurno prijao, mozda nema potrebe da stavljas firmware ?
 
Mogucu da se zbog podesavanja druge mreze(nemacka) telefon zbunjuje, zato pitam ...neki hard reset bi sigurno prijao, mozda nema potrebe da stavljas firmware ?
Uradio sam reset, vratio sve na fabricko podesavanje i opet ista prica samo nalazi Oresac prosto ne mogu da verujem

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne treba root, ne gubiš garanciju (ako je uopšte i imaš) a ima milion puta objašnjeno na s7 temi, youtubu pa čak i samfirmware net stranici ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Da li to mogu da uradim direkt preko tel ili se skida na komp pa onda?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Onda probaj firmware, kao sto kaze Proday ...mada je, bas cudno to sve
 
isto je i kod mene. nemoj džabe da se smaraš sa flešovanjem. očigledno da izvor koji ona koristi nema vršac u bazi nego je orešac najbliže mesto.
izvor je the weather chanel (https://weather.com/) i kad odeš na sajt i ukucaš vršac u pretragu ni tamo nema rezultata.
 
Poslednja izmena:
Do sada si 67x mogao naći i uraditi. Pogotovo što sam ti rekao da ima u s7 temi a bukvalno je pre par dana neko pisao postupak kada je objašnjavao oko home csc fajla proceduru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Glupo pitanje, jesi li probao na napišeš VrŠac sa "Š?"

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje:Da li vam telefon baguje i kako radi nakon nesto vremena koriscenja.Od nekih cujem da ume bas da zakocu,aod nekih da sistem naprosto leti.Mozete li mi reci vasa iskustva?
 
Ima nas i jednih i drugih. [emoji1]
Realno "tw" je najslabija karika telefona, ali hw je dosta dobar pa se izbori. Ko hoće fluidnost, bolje pixel, ip, ili npr u11...
 
Imam jedno pitanje:Da li vam telefon baguje i kako radi nakon nesto vremena koriscenja.Od nekih cujem da ume bas da zakocu,aod nekih da sistem naprosto leti.Mozete li mi reci vasa iskustva?
Šta smatraš neko vreme korišćenja?!...koliko je od kupovine telefona ili od reseta uređaja? Ja sam jedino primetio posle mesec dana ne resetovanja da mi slike kada otvaram u galeriji malo seckaju, sve ostalo besprekorno radi kao i prvog dana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Proday, probaj google photos jer tu radi dobro, fabricka galeria laguje samo tako, odustao sam od koriscenja iste.

S8+ TT
 
Šta smatraš neko vreme korišćenja?!...koliko je od kupovine telefona ili od reseta uređaja? Ja sam jedino primetio posle mesec dana ne resetovanja da mi slike kada otvaram u galeriji malo seckaju, sve ostalo besprekorno radi kao i prvog dana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Mislim na tipa 5 meseci koriscenja
 
Nazad
Vrh Dno