Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Baš tako mislim i ja, od reči do reči
Ne znam da li si gledao ove clear covere za S8 i S8+ ... sad su tanki i bez prepoznatljivih ivica u boji telefona?
I po meni taj clear cover izgleda najlepse mada sam narucio vec ringke fusion i ringke slim

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nisam ništa video :)

Možda danas skoknem do Samsung store da pogledam.
 
Poslednja izmena:
Pa da ali za seriju S8 nije više takav :(



Aj ako te ne mrzi izvadi clear cover za crni (ne clear view cover!) pa slikaj, molim te ako budeš išao.Hvala
Bukvalno neprimetno dok je na telefonu, tanko fino, skroz korektna maska, pogotovo za manje od 30e.
d33fd33f95dfcbf4fb994f4f973e0624.jpg
dc324a8b769b644fca9f0d3d7eaebf96.jpg
d702dc4977531f95987dd56a02e44846.jpg
6085e666dad3755f7030789cb47a593d.jpg
 
To Vule, baš na taj sam mislio :)

offtop.
Kakav si kralj ... od 2005 si uvek tu da pomogneš.Hvala još jednom!
 
Ovaj snapdragon je neverovatan.:/
Mada ima logike da je njihov soc bolje zategnut nego s835

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da nisi probao clear view cover možda, znam da su kod prethodnih serija pravili sitne ogrebotine po ekranu.Da li je tako i kod S8 serije?
 
Poslednja izmena:
OEgHFGekEZBOAcRu


The "Hero" Sony of old has been traded in for the "Dream1" Sony in the rear-facing/main camera. Labeling variations aside though, this purports to be the same camera hardware as in the S7/S7 Edge—Samsung has refined the software, nothing more.

Иста камера као прошле године на С7.
 
Poslednja izmena:
Malo pre u ušću drndao s8/s8+ . Ono je smešno koliko mob deluju kao igračke ,fali im 40g težine def :) šta reći o otisku i s8+ modelu [emoji23] nemam komentara.
Okvir na crnom modelu deluje kao da je plastika nekakva.. s8 može donekle da prođe .

I da na s8+ sam primetio belu koja je roze u gornjem uglu.. amoled.

P.s. ušao sam i u devoloper mod ,system vuče 1.4gb a kesirano je bilo 800mb. Oko 400slobodno. Nije loše

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Delovali su lagano ,pogotovu s8. Možda jer su sitni.. onaj s8+ nema rezona uzimati koliko je čudan.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Malo pre u ušću drndao s8/s8+ . Ono je smešno koliko mob deluju kao igračke ,fali im 40g težine def :) šta reći o otisku i s8+ modelu [emoji23] nemam komentara.
Okvir na crnom modelu deluje kao da je plastika nekakva.. s8 može donekle da prođe .

I da na s8+ sam primetio belu koja je roze u gornjem uglu.. amoled.

P.s. ušao sam i u devoloper mod ,system vuče 1.4gb a kesirano je bilo 800mb. Oko 400slobodno. Nije loše

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja napisah sinoc da ne moze da se poredi po izgledu sa mate serijom ali izbrisase postove, valjda je dopušteno pisati samo kako je cudo nevidjeno.
Inace mi nije jasno da su i Apple i Samsung izbacili telefone koji lice da su izrađeni od glossy plastike. To do skoro bio sinonim za jeftinocu a sad prave foru od toga.
 
Ja napisah sinoc da ne moze da se poredi po izgledu sa mate serijom ali izbrisase postove, valjda je dopušteno pisati samo kako je cudo nevidjeno.
Inace mi nije jasno da su i Apple i Samsung izbacili telefone koji lice da su izrađeni od glossy plastike. To do skoro bio sinonim za jeftinocu a sad prave foru od toga.

Ma malo da promene, do sad je bilo mat ;) a i da doprinese infinity displeju
 
Poslednja izmena:
Zašto niste javili da je podignut nda ? Brdo reviewa na netu.
Mr. Mobile
[youtube]Mjusk3sDBw8[/youtube]


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zašto niste javili da je podignut nda ? Brdo reviewa na netu.
Mr. Mobile
[youtube]Mjusk3sDBw8[/youtube]


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Kakav je ovo lag na 2:23? Znači nije mi se učinilo prvi put kad sam gledao klip da i dalje tw laguje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta kakav pa vidiš da priča da zna da laguje :)

[youtube]8kS3WSeHFcs[/youtube]

Zanimljiv test mada mora da se videti koji je mod za bateriju , koja rez i da li je exynos.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Aj ako te ne mrzi izvadi clear cover za crni (ne clear view cover!) pa slikaj, molim te ako budeš išao.Hvala
Nisam stigao da odem ali vidim da su slike već tu.

Što se izgleda tiče, to je stvar ukusa ali jedno je sigurno, S8ici niko ne može da ospori da izgleda najmodernije. Samo čekajte da konkurencija za godinu - dve krene da izbacuje slične telefone. Metalno kućište i bezeli od 10 mm su prošlost.
 
Danilo Pantelic ladno misli da ga niko nece provaliti ako nastavi da hejtuje, ali na ћирилици i sa novim nalogom, po Samsung/Apple temama, цар :)
 
Mi isto imamo spreman test, samo nas malo kara upload za video, a jedno bez drugog glupo da pustimo.
 
Odlično, samo bez psovanja ;)
 
Kara nije psovanje, to je prefinjena psovka, mogao sam gore da se izrazim :)
 
U to ne sumnjam, cim ima pristup internetu ko zna sta on sve cita :)
 
Daj ne zračite, počeću da paranoišem :D
 
Vrh Dno