Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Ove notifikacije za update na oreo su celo leto dosta agresivne, ali pre jedno mesec dana postaju nasilne. Skoro da mi obustavljanje tog maltretiranja deluje kao upgrade sam po sebi.
Koji je na kraju konsenzus za 8.0 ? Stalno su pomesani stavovi koliko vidim :test::test:
 
Zavisi da li grupu "Upgrade prodavaca" smatras delom ciji koncenzus zelis :)

AKo ne - odgovor je "No Oreo" :)
 
Ove notifikacije za update na oreo su celo leto dosta agresivne, ali pre jedno mesec dana postaju nasilne. Skoro da mi obustavljanje tog maltretiranja deluje kao upgrade sam po sebi.
Koji je na kraju konsenzus za 8.0 ? Stalno su pomesani stavovi koliko vidim :test::test:
Meni je dobar. Standby jede bateriju u toku noći, ali bez obzira na to izdrži ceo dan maltretiranja.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zeznuo sam igrom slucaja 3.5mm jack (audio jack) na telefonu. Koliko bi mi naplatili zamenu u servisu approx.?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Najbolje u ponedeljak da nazoveš pro mobi i vidiš cenu.
 
Ove notifikacije za update na oreo su celo leto dosta agresivne, ali pre jedno mesec dana postaju nasilne. Skoro da mi obustavljanje tog maltretiranja deluje kao upgrade sam po sebi.
Koji je na kraju konsenzus za 8.0 ? Stalno su pomesani stavovi koliko vidim :test::test:

Instaliraj Package disabler pro, i disable-uj dva procesa koji imaju update u svom imenu :) Nece te vise uznemiravati notifikacije (ako ti sve lepo radi na Nougatu, ne diraj nista).
 
Instaliraj Package disabler pro, i disable-uj dva procesa koji imaju update u svom imenu :) Nece te vise uznemiravati notifikacije (ako ti sve lepo radi na Nougatu, ne diraj nista).

U tome i jeste stvar. Apropo i komentara drugih kolega koji su mi gore odgovorili, kakav god problem da imam sada ne vidim kako ce Oreo da pomogne.
Od update-a koji sam instalirao na rano prolece, telefon je poceo da mi se pregreva i to znaci traje vec jedno 6,7 meseci(batera ide do 36,37C kad je full load, pre toga nije prelazila 31C). A, i mnogo bih voleo da stock home moze da prima icon packove sa play stora :(
Tako da postoje poboljsanja koja mi trebaju, ali sam malo slep za benefite konkretno ovog updata-a,pa sumnjam da ce mi ista dobro doneti.
Sto se tice disabler-a, 350 dinara....jesu alavi zaista.....Imaju li srca? Imaju li duse?(Mozda skinem piratski apk cisto da probam) :smoke:
 
Pa ni ja ga nisam platio, ako me razumes :)
 
A imate i AdHell koji je besplatan (doduse malo treba da se odrade neke stvarcice oko instalacije)ali ne zahteva root, a plus uz opciju koja se odnosi na desable aplikacija ima mogucnost i blokiranja reklama. Mada iskreno za reklame ima i aplikacija "Blokada" koja mozda jos bolje trenutno odradjuje posao sto se tice blokiranja reklama
 
A imate i AdHell koji je besplatan (doduse malo treba da se odrade neke stvarcice oko instalacije)ali ne zahteva root, a plus uz opciju koja se odnosi na desable aplikacija ima mogucnost i blokiranja reklama. Mada iskreno za reklame ima i aplikacija "Blokada" koja mozda jos bolje trenutno odradjuje posao sto se tice blokiranja reklama
Jel moze neko kratko objašnjenje kako da se pokrene Blokada tj sta od onih silnih opcija uključiti da bi radila kako treba [emoji848]

RN 5
 
Jel moze neko kratko objašnjenje kako da se pokrene Blokada tj sta od onih silnih opcija uključiti da bi radila kako treba [emoji848]

RN 5
Evo sta je kod mene.. Ima tu jos neka podešavanja whitelist e ali to je individualno
916d935a49bd4e17ae9370507ba5db79.jpg
028689ef41c0ad921fc685235e5864a0.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala Gorane, iskljucio sam ovo I sad radi mnogo bolje bez reklama u Tetrapaku, Blicu i B92 apk.
Jer ovako treba da izgleda početna strana ili jos nesto treba dodati [emoji16]
138c8d6e674d8dcb7a8f645d6abda8ee.jpg


RN 5
 
Hvala Gorane, iskljucio sam ovo I sad radi mnogo bolje bez reklama u Tetrapaku, Blicu i B92 apk.
Jer ovako treba da izgleda početna strana ili jos nesto treba dodati [emoji16]
138c8d6e674d8dcb7a8f645d6abda8ee.jpg


RN 5
Cekiraj ono keep alive i to bi bilo to.
 
Blokada radi kao VPN ili hosts je dovoljan?
 
Cekiraj ono keep alive i to bi bilo to.
Cekirano, onda otisao u samu aplikaciju i obrisao dozvolu za notifikaciju da mi ne žulja uzglavlje sa ikonombi fercera za medalju najzad [emoji108]
Da iskorostim tvoju dobru volju i stručnost, evo i whitelist-e baci oko jel I tu sve kako treba [emoji16]

RN 5
978ec999389b05f588b0aab7934b609f.jpg
db5b9aa506e49bc4a363dc39ae95f394.jpg
 
Cekirano, onda otisao u samu aplikaciju i obrisao dozvolu za notifikaciju da mi ne žulja uzglavlje sa ikonombi fercera za medalju najzad [emoji108]
Da iskorostim tvoju dobru volju i stručnost, evo i whitelist-e baci oko jel I tu sve kako treba [emoji16]

RN 5
978ec999389b05f588b0aab7934b609f.jpg
db5b9aa506e49bc4a363dc39ae95f394.jpg
Tu sam eksperimentisao. Jednom je bilo kao kod tebe a sad sam add all apps (enabled) i onda peske blokirao ono sto mi se ne svidja. Uglavnom Google stvarima dajem dozvole,blokiram Kineze i njihove servise a opet pazim da ne ubijem nesto bitno sto sistem moze koristiti. Nije egzaktna nauka[emoji16]. Mislim da ti je dovoljno ovo sto je default sem ako nisi zadovoljan koliko efikasno blokira.
 
Jos nešto,skinite verziju sa njihovog sajta. Ova sa Play store a ne radi bas sjajno a i fale neke opcije.
 
Instalirao sam sa njihovog sajta. Kako da podesim da nema reklame na tapatalku?



09042eb4dd3e21e878563e2a601aa3ee.jpg
c1b8e132abdd61ca1b7399dc8f3c304a.jpg


Poslato sa F1 il nijedan by Xiaomi uz pomoć Tapatoka
 
Jos nešto,skinite verziju sa njihovog sajta. Ova sa Play store a ne radi bas sjajno a i fale neke opcije.
Hvala na svim savetima, meni radi super, skinuo sam u startu sa sajta, uz tvoje dragocene savete to je to i šljaka odlicno, FejkBljak nemam i glava ne boli [emoji16]

RN 5
 
Slaba je ta blokada, meni do sad najbolje radi block this.. i lako se instalira
Adhell patnja dok se instalira, odustao...
 
Slaba je ta blokada, meni do sad najbolje radi block this.. i lako se instalira
Adhell patnja dok se instalira, odustao...
Moguće da je tebi slaba. Za one aplikacije koje ja koristim i za sajtove koje posecujem preko Chroma,meni radi fantastično. Toliko dobro da ni ne razmišljam da rutujem telefon. Probao sam onaj Dns66,kao najbolji open source ali nisam imao sreće ili znanja, ništa nije radilo.
 
Pa udjem na b92 sa blokadom i kad udjes u vest pola stranice reklama iskoči
 
Block this
4407d0f44a025901aae3448b60febb5a.jpg


Ma ok bitno je da imamo neki izbor :) pa kome sta odgovara
 
Nazad
Vrh Dno