Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Mozda se isplati naneti to na displej kada se istrosi fabricki oleophobic premaz ?
 
Pa jedino u tom smislu, ali je 3 soma za tako nesto je mnogo. Mislim da je ta cifra u pitanju ako sam dobro cuo, a to je pljacka.
 
Ne veruj u sve što vidiš. Ne postoji premaz koji će da zaštiti ekran kao što će kaljeno staklo u slučaju grebanja ili blagog pada. Možda i postoji, ali nije dostupan širokim masama, pogotovo ne po toj ceni.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Uzivo gledao kako lik lupa raznim predmetima po ekranu s7 edge...usao da kupim najobicniju masku a prodavac ko prodavac vadi s7 svoj i pocinje da lupa...ja se izgubio, nisam nikad cuo za to, 1800 din je u Indjiji i koliko sam video stvarno dobro radi. E sad kako se skida i koliko traje za taj novac....Najvise me zanima da li bi moglo to na zadnje staklo :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Stigo novi update!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Prilozi

  • Screenshot_20161226-070752.png
    Screenshot_20161226-070752.png
    136.6 KB · Pregleda: 179
Poslednja izmena:
Sto se mene tice vidim da mob radi lepse,takodje do juce mi skype otvarao par sek. a posle ovog update otvara instant...ocigledno su fix neke stvari.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam tek sada dobio ovaj update... Video sam da je neko stavljao ranije. Jel ste svi dobili ovo odavno?

Edit: Tek sad vidim i ove komentare iznad [emoji1]
Sorry za dupliranje

Screenshot_20161226-075202.png

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da nadjem changelog, ali ono sto sam uspeo da iscackam po netu su sledece promene:

- Mobile Hotspot vulnerability by unprotected intent
- Heap overflow in sensor driver
- Notification display error of shade locked state
- BootReceiver security issue patch
- Heap overflow in "OTP" service
 
Odradih i ja update, sve isto za sada. Videcemo bateriju narednih dana.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pošto je tema o s6 skoro pa mrtva, niko ništa ne odgovara kad se upita, da pokušam ovdje. Znate li ima li se gdje osim official spigen stranice poručiti njihov cover za s6? Ne isplati se sa official jer poštarina izađe skuplje od artikla. Ima li kakav pouzdan prodavac na ebay koji prodaje genuine spigen?

tapatalk
 
Spigen prodavnicu imaš na eBay. Zapravo ih dve imaš, usa i uk.
Kad uzmeš dva artikla, poštarina se smanjuje.
Na drugim mestima nema originala, samo bolje ili lošije kopije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Iste cijene kao i na stranici.. Ok, ima li šta drugo da valja osim spigen? Neki spominju Ringke ili Obliq

tapatalk
 
Speck, ali je on osetno skuplji od Spigena. Speck sam nosio 18 meseci i imam samo reči hvale za njega.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Je li moguce da nasa srbijanska kartica vuce vise baterije nego kartica iz inostranstva?
 
Jedino ako je losiji signal.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sve sve, ali srbijanska kartica???
LOL:D
 
Lik je pretpostavljam iz Crne Gore ili neke okolne zemlje, kod njih se tako kaze. Imam gomilu familije u CG i tako kazu. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ko će da proba? :D
Evo odgovora od wowfix šta već.

Postovani,

Cena pakovanja za tretiranje jednog uredjaja je 1500,00 din.
Cena pakovanja za tretiranje dva uredjaja je 2500,00 din.
Procedura samog tretmana traje par min.

Pozdrav
Ti probaj,pa nam javi rezultate. [emoji2]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ko će da proba? :D
Evo odgovora od wowfix šta već.

Postovani,

Cena pakovanja za tretiranje jednog uredjaja je 1500,00 din.
Cena pakovanja za tretiranje dva uredjaja je 2500,00 din.
Procedura samog tretmana traje par min.

Pozdrav
Jesu u NS ili...? Pitaj ih koliko to sve traje tj koliko treba da se "izliže" sa telefona.
Ako daju neku garanciju da se neće skinuti tako lako i ako mi demonstriraju na njihovom telefonu...evo ja cu da uletim pa da podelimo tih 2500.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno