Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Kako si uspeo da ga povratis keve ti? Ja sam na s4 pre 5.godina izbrisao IMEI i zbogom adio...
nisam hteo da te skenjam i kazem da si zajebao tel...

nažalost ne znam odgovor, čista sreća!...
ispratio neka moguća rešenja koja ranije nisu dali rezultata.
Konkretno ovaj put sam pokušao brisanjem svega u /efs, naravno imao ga sačuvan kakav god da je(da li su ga menjali prethodni pokušaji ne znam). Krenuo s instalacijom ali se ista nije htela pokrenuti. Kontam da vratim efs, tad je instalacija dobro prošla.
Prilikom prvog podizanja OS-a tek ide ono inst. Android sistem iskočio prozor s textom otprilike "prepoznat dual sim treba restart" oberučke sam prihvatio [emoji3]
^Pa u najgorem slučaju, kontam da svaki iole ozbiljan servis može imei da ti vrati ili prepiše, nije baš da bih odma dao telefon u kobasice bezbda pokušam ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
bio uredjaj u medjuvremenu kod lokalnog servisera. Nije uspeo, kaže " ne može da progura bootloader"

Ostavio sam još za kraj da nazovem ProMobi ali nikako nisam imao "00" bojao se da će mi i oni reći da sam ga "ugasio"

Već sam počeo da razmišljam kako ću imati lepu igračku za igranje s iGO navigacijom, fotoaparat, pritiskivač papira...

Najviše bih voleo da vratim fabriku ali za sada nemam one dve nule ^ da probam [emoji16]

Šta sam sve pročitao, tipa: da su neki izgubili Imei posle par dana, te iako su imali prvi efs bekapovan ipak vraćanje istog nije im povratio imei, pu pu pu bolje da skratim [emoji16]



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Cisto info od developera LightRom-a sa XDA , dobice S7/e android 10. Ocekuje mart/april/maj za stabilnu verziju.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Verovatno je bilo x puta, ali da ne preturam po temi, gde naruciti bateriju za s7 i da li je ista kao na edge modelu?
 
u promobiju ti mogu zameniti bateriju. nije ista kao na edge modelu..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Mislio sam da porucim tipa sa ally-a i sam ubacim bateriju, ne daje mi se bas 5500, za telefon star 4 god. Ako je neko porucivao provereno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
A kad se smatra da je baterija za zamenu?
Koliki SoT?

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Meni je bila za zamenu kad sam imao 2 i po h SOT-a, dakle posle godinu i po dana korišćenja i 90% vremena brzo punjenje. Na početku sam gurao oko 4h SOT-a.
 
Meni je sada nakon 2 godine koriscenja s7 obicnog, 4h sot od 100% do 9%. Nije lose.

Nisam brzo punjenje koristio mozda 3 puta.
Nocu ga punim pa mi nije bitna brzina
 
nema veze SOT sa kapacitetom baterije niti je pravi pokazatelj za bilo sta jer zavisi od desetine faktora...

baterija je za zamenu kada pocne neravnomerno da se prazni, da se gasi telefon na 15-20% i sl.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ovo postaje previse, bio sam na sluzbenom putu u Slovackoj i kupio par limenki piva.
Jutros dajem bratu, pitam ga koje pivo oce za rucak izmedju ponudjenih se naslo Krušovice. Sada sam gledao youtube i iskoci mi reklama za isto to pivo.
Znaci ne moze biti slucajnost, samo ne znam preko cega me prate posto sam ukinuo koriscenne mikrofona za većinu aplikacija

Mic koristi viber, vacap, kamera i google.
Ukinuo sam sad i guglu dozvolu, sad cemo da vidimo.
 
Poslednja izmena:
Imao sam sličnu situaciju za neke proizvode. Za neke sam provalio da sam ih pominjao u FB messangeru i na Viber (kucao), ali za neki alat sam bas odlepio, jer nisam uspeo da provalim odakle je kontakt. Bukvalno sam sa jednom osobom razgovarao uživo o tome. Prvi put da sam se osetio sumnjičavo za bezbednost podataka. Ali 100% sam negde pomenuo ili je luda slučajnost. Nema šanse da su me targetirali na osnovu offline razgovora ili mojih misli. Ili ima? :p
 
Ima veze i te kako :)
Previše je to slučajnosti, a to govori i ova slika, iskocilo na insta:
A druga dva piva mi nisu iskocila jer ih nisam spominjao, ime im čudno pa ih nisam zapamtio.
7d5b23d239b890a7ca4afb9887c3febc.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
AdHell ranije, a sada Blokada i nema reklama.
 
Skoro sam pisao na forumu, bio kod vulkanizera, javio se na tel rekao da sam kod vulkanizera trenutno, posle mi na face pocele reklame o vulkanizerima i gumama.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja sam sa sestrom išao u dijagonalu da kupi stan, i gledali smo njihov pokazni stan gde je nameštaj sav od vitoroga. Kada sam došao kući na instagramu mi je iskočila reklama za vitorog. Garant imaju neki dogovor, geotagove i na osnovu toga su mi plasirali reklame

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koristi se sve živo za targetiranje, ali ne može se znati (mi potrošači) ko koristi koje pristupe a koje ne. Poenta je da se ne vredi preterano cimati, ili potpuno odricanje od interneta ili pristanak na igranje u skladu sa pravilima igre.

Pod tim ne mislim da ne treba biti uobičajeno zdravorazumski oprezan. Naprosto ne treba gajiti iluziju da nismo u ko zna koliko baza podataka, to se ne može izbeći.
 
Sestra ima s7e i hte bih da joj ubacim neki Gcam, tlefon nije rootovan i exinos je. Da li moze neki link za neku koja radi ok.
 
Ja koristio GCam na običnom S7 sa Exynosom. Radila aplikacija sigurno.
 
Uzeo sam polovan edge, G935F Exynos. Na njemu je stock 8.0 G935FNEE6ESI6 (Nordic countries, NEE) rom. Imam neke glupe Vip i Soge aplikacije preinstalirane, mislim može da se deinstalira samo me nervira. Ako bih menjao rom, koji csc da stavim, koji su najčistiji?
Najradije bih rutovao i stavio neki custom rom, ali ne bih eksperimentisao sa Pie, OneUI egzibicijama pa da mi baguje restartuje i ne radi pola stvari, ne znam da li ću i 8.1 Lineage da se bakćem da probam. Najviše bih voleo stock 8.0 samo debloated rom sa rutom.
Koji su se najbolje pokazali?
 
Nazad
Vrh Dno